جزئیات بیشتر در مورد خبر

تاکید بر حل مشکل استخدام پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه سال 96

جهت ورود به صفحه استخدامی قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید


خبر 22 اردیبهشت 98: بررسی استخدام بیش از 7 هزار نفر پذیرفته شدگان آزمون قوه قضائیه

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز نمایندگان با رئیس و معاونین دستگاه قضا گفت: در این جلسه سخنرانان بر نکات مختلفی تأکید کردند که از جمله آن می‌توان به استمرار جلسات برای هم‌اندیشی و هم‌افزایی تأکید کرد که محور این جلسات رفع مشکلات مردم باشد و بنا بر این شد تا هر سه ماه یکبار این جلسات برگزار شود.

وی افزود: در این جلسه سخنرانان از جمله آیت‌الله رئیسی بر آزادی بیان و قلم تأکید کردند و آیت‌الله رئیسی در ادامه سخنان خود عنوان کرد که لایحه مقابله با خشونت علیه زنان در قوه قضائیه در حال جمع‌بندی نهایی است.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سخنرانان در این جلسه همگی بر این نکته تأکید داشتند که راه برون رفت از مشکلات فعلی و نیز حل مشکلات مردم برای ایجاد رونق و تولید در سایه اتحاد قوا با یکدیگر و روحیه و رفتار انقلابی است.

وی افزود: از دیگر مسائل که در این جلسه بر آن تأکید شد این بود که مدیران ما امروز نیاز به حمایت دارند تا بتوانند در تصمیم گیری‌هایشان شجاع باشند و از این بابت دچار نگرانی نشوند و تأکید شد که هر مدیری در کار خود فعال‌تر است باید بیشتر مورد حمایت واقع شود.

نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: در این جلسه من موضوع استخدام ۷ هزار و ۲۰۰ نفر پذیرفته شدگان آزمون سال ۹۶ قوه قضائیه را مطرح و بر حل مشکل آنها تأکید کردم و رئیس قوه قضائیه نیز بر حل این موضوع صحه گذاشت و آن را تأیید کرد.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...