جزئیات بیشتر در مورد خبر

عدم اجرای قانون افزایش حقوق برای دانشجویان دانشگاه فرهنگیان

جهت ورود به صفحه آخرین اخبار معلمان و فرهنگیان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار نظام رتبه بندی معلمان اینجا کلیک نمایید


خبر 18 تیر 98: بررسی لایحه طرح رتبه بندی معلمان تا 2 ماه آینده در مجلس

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: امیدواریم بررسی لایحه طرح نظام رتبه بندی معلمان تا ۲ ماه آینده در مجلس محقق شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدمهدی زاهدی بعد از ظهر سه شنبه در همایش رؤسای مراکز و پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان که در پردیس دانشگاهی شهرستان پیشوا برگزار شد طی سخنانی با اشاره به اینکه برخی از افراد به آموزش و پرورش نگاه هزینه‌ای داشتند اظهار داشت: خوشبختانه با تغییر نگاه این افراد امروز به سمت سرمایه گذاری رفته ایم.

زاهدی با بیان اینکه دولت طی ۵ سال گذشته بارها وعده ارائه لایحه طرح نظام رتبه بندی معلمان به مجلس را داده است افزود: امیدواریم بررسی لایحه طرح نظام رتبه بندی معلمان تا ۲ ماه آینده در مجلس محقق شود.

وی در خصوص عدم اجرای قانون افزایش حقوق برای دانشجویان دانشگاه فرهنگیان گفت: خرج کردن پول در آموزش و پرورش هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری مهمی است که آینده کشور را تضمین می‌کند لذا این افراد مستخدم دولت هستند و باید حقوق آنان همچون سایر کارکنان دولت افزایش پیدا کند.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان باید نسبت به تشکیل شبکه فارغ التحصیلان به صورت استانی و منطقه‌ای و تشکیل اجلاس‌های سالانه، به صورت میدانی وارد میدان و مشکلات و مسائل پیش روی این حوزه را بررسی و برطرف کنند بیان داشت: آموزش و پرورش به محلی برای سرمایه گذاری کشور تبدیل شده که در آن آینده سازان کشوربه درستی تربیت می‌شوند لذا باید به طور جدی به این مقوله نگاه کرد.

منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : علی عظیمی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:11

  کد دیدگاه : 2412909

  سلام امیدوارم امسال دیگه طرح رتبه بندی را اجرایی کنید میشه حداقل مهر امسال کلید زد تا سالهای بعد با افزایش اعتبار به طور کامل اجرا کرد از مهر تا اسفند که شش ماه بیشتر نیست همین دو هزار میلیارد هم فعلا خدا را شکر یه قدم به جلو میشه حساب کرد امیدوارم برخی از مسؤولین آیه یأس نخونن و اجرایی کنن این طرح بعد شش سال . متشکرم به نظر فرهنگیان هم اهمیت بدهید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 03:35

   کد دیدگاه : 2413377

   بله درسته امسال استارت بخورد جلو خدا گریمه

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...