جزئیات بیشتر در مورد خبر

رقابت ۴۰هزار نفر از کارکنان شهرداری‌ها برای تصدی پستهای سازمانی

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام شهرداری های کشور اینجا کلیک نمایید


خبر 10 آبان 96: برگزاری آزمون شهرداری ها با رقابت 42 هزار نفر از کارکنان سازمانی

رقابت ۴۰هزارنفر از کارکنان شهرداری‌ها برای تصدی پستهای سازمانی
مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری‏‌ها کشور گفت: ۴۲ هزار نفر از کارکنان شهرداری ها، برای تصدی پست‌های سازمانی بلاتصدی شهرداری ها با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر ،محمد حسن آبادی با بیان خبر فوق گفت: با اتمام مرحله اول از بررسی مدارک داوطلبینی که از طریق استانداری های سراسر کشور پیش ثبت نام کرده اند، اطلاعات آنان برای برگزاری آزمون در اختیار سازمان سنجش و آموزش کشور قرار گرفت.
وی در ادامه گفت: دارا بودن حداقل سه سال سابقه متوالی و تمام وقت با پرداخت بیمه در رشته شغلی مورد تقاضا، مدرک تحصیلی متناسب با رشته های ابلاغی به تفکیک هر رشته شغلی و سقف سنی از جمله شرایط لازم برای شرکت در آزمون است که در این مرحله بر اساس خوداظهاری داوطلبین اقدام و پس از این مرحله مدارک پذیرفته شدگان توسط کمیته های برگزاری آزمون در استانداری های سراسر کشور بررسی و ارزیابی خواهد شد.
حسن آبادی افزود: آزمون شامل ۱۰۰ سوال ۴ گزینه ای با احتساب نمره منفی (هر سه سوال غلط یک امتیاز منفی) است و شامل ۲۰ سوال از قانون شهرداری مصوب ۱۳۳۴ و اصلاحیه های بعدی آن و قانون تشکیلات، وظایف و انتخاب شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مصوب ۱۳۷۵ و اصلاحیه های بعدی آن، ۳۰ سوال سنجش هوش، سرعت، دقت و استعداد یادگیری و ۵۰ سوال کاربردی و مهارتی از مواد و منابع اعلامی به تفکیک ۳۹ رشته شغلی اعلامی از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور است.
وی اضافه کرد: آزمون دارای حدنصاب ۴۰ از ۱۰۰ امتیازاست. بنابراین افرادی می توانند در آزمون موفق شوند که در صورت کسب حدنصاب لازم نسبت به سایر داوطلبین از امتیاز بیشتری برخوردار شوند.همچنین  مطالعه مواد و منابع آزمون که به تفکیک هر رشته شغلی در سایت سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور قرار داده شده، برای کسب امتیاز لازم از آزمون مورد تاکید است.
براساس گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌‏ها و دهیاری‌های کشور، حسن آبادی در خاتمه گفت: زمان برگزاری آزمون و حوزه های برگزاری آن پس از انجام هماهنگی های لازم متعاقبا اعلام خواهد شد.

جهت دانلود نمونه سوالات عمومی آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات تخصصی شهرداری‌ها بر حسب رشته شغلی شما اینجا کلیک نمایید

منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : امیر قربانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:21

  کد دیدگاه : 1505067

  سلام دوستان کسی خبر نداره این آزمون آخرش چی شد
  مردیم از بلاتکلیفی و استرس

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدکشمشه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:46

  کد دیدگاه : 1476798

  باسلام وخسته نباشیدمن ازشهرداری لرستان مزاحم شدم خواستم بدونم آزمون شهرداریها درسته که لغوشده اگه لغونشده تاریخ دقیق آزمون کی هست..سپاسگزارم

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...