جزئیات بیشتر در مورد خبر

بهبود ارتباط بین دستگاههای دولتی و صندوق های بازنشستگی

جهت ورود به صفحه اخبار صندوق بازنشستگی کشوری اینجا کلیک کنید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار حقوق کارمندان دولت اینجا کلیک کنید
جهت ورود به صفحه اخبار مربوط به بازنشستگان اینجا کلیک کنید


خبر 5 اردیبهشت 96: برگزاری دوره‌ آموزشی قواعد و قوانین بازنشستگی برای کارکنان دولت (منبع:خبرگزاری ایسنا)

رییس اداره آموزش و توسعه صندوق بازنشستگی کشوری از اجرای سطح پیشرفته دوره‌های آموزشی کشوری قواعد و قوانین بازنشستگی برای کارکنان مشمول قانون بازنشستگی دستگاه‌های دولتی در سال جاری خبر داد.

زهرا زاده‌غلام در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه استانداردسازی فرآیند آموزش را به صورت جدی در سه سال گذشته مدنظر قرار دادیم اظهار کرد:  آسیب شناسی فرآیند آموزش را انجام و موفق شدیم گواهینامه بین المللی در این زمینه را هم دریافت کنیم.

وی افزود: صندوق بازنشستگی آموزش های خود را مبتنی بر چهار گروه کرده است و علاوه بر آموزش ضمن خدمت کارکنان، برای بازنشستگان و خانواده آنها، کارکنان در آستانه بازنشستگی و کارشناسان دستگاه‌های مشمول قانون بازنشستگی کشوری را تحت پوشش قرار داده است.

رییس اداره آموزش و توسعه صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه در حوزه دستگاه‌های مشمول قانون صندوق بازنشستگی برای کارکنان بخش های اداری و بازنشستگی دوره‌های آموزشی با عنوان آشنایی با قواعد و مقررات بازنشستگی را برای کل استان ها در دوسال گذشته برگزار کردیم و حدود 40 هزار ساعت آموزشی برای این منظور صرف شد.

زاده غلام با بیان اینکه 12 ساعت آموزش برای هر دوره در استان های مختلف اختصاص یافت گفت: هدف نهایی ما این است که شان بازنشستگان را حفظ و کمک کنیم تا برقراری احکامشان سرعت یابد. طی بررسی های انجام شده دریافتیم ارتباط بین دستگاهها و صندوق های بازنشستگی به دلیل عدم آموزش با اشکالاتی همراه بود و پرونده‌هایی که به صندوق می آمد به دلیل نقص اطلاعات و موارد دیگر برگشت می خورد.

وی ادامه داد: به کارشناسان اداری و بازنشستگی آموزش دادیم و ارتقای سطح رضایتمندی بازنشستگان را مدنظر داشتیم. محتوای دوره های آموزشی تکمیلی تهیه شده و در حال تمهید مقدمات برای برگزاری سطح پیشرفته این دوره های آموزشی در  سال 96 هستیم.  پس از آن نیز یک کار پژوهشی مبنی بر سنجش اثربخشی دوره‌های آموزشی خواهیم داشت.

رییس اداره آموزش و توسعه صندوق بازنشستگی کشوری افزود: برای سال جاری ارتقای کیفیت آموزش های ضمن خدمت کارکنان در حیطه عمومی و تخصصی را نیز دنبال می کنیم.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : موسی حسینی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:43

  کد دیدگاه : 1202059

  باسلام بنده باعرض خرسندی از تصمیم اطلاع رسانی به کارکنان ازمدیران تشکر مینمایم وبه اطلاع میرسانم اینجانب کارمند بازنشسته سازمان تامین اجتماعی بوده و دارای مدرک تحصیلی لیسانس کاربردی تامین اجتماعی هستم لذا باتوجه به سوابق شغلی ومدرک تحصیلی وسوابقی درخصوص اموزش مفاهیم بیمه وتامین اجتماعی درسازمان وشرکتهای تحت پوشش میتوانم دراین زمینه مشارکت نمایم ایا امکان همکاری وجود دارد

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...