اطلاعات بیشتر

 

اعزام سرباز معلمان که قرار بود از اول تیر انجام شود، به اول آبان موکول شده است این در شرایطی است که آموزش و پرورش اعلام می‌کند در چنین وضعیتی دیگر نمی‌تواند از این افراد برای اول مهر به عنوان معلم بهره مند شود.

جهت مشاهده اخبار استخدام سرباز معلم اینجا کلیک کنید


به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، آموزش و پرورش فروردین امسال بخشنامه جذب سرباز معلمان را صادر کرد که براساس این بخشنامه صاحبان مدارک دیپلم، فوق‌دیپلم، لیسانس و فوق‌لیسانس در رشته‌های برق، الکترونیک، کامپیوتر، مکانیک، معماری، عمران، راه و ساختمان، حقوق، ریاضی، فیزیک، شیمی، حسابداری، آمار، تربیت بدنی، زبان انگلیسی، زبان عربی و سایر رشته‌های مورد نیاز جذب می‌شوند.
برنامه وزارت آموزش و پرورش انتخاب مشمولانی بود که کسر خدمت نداشته باشند و قرار بود اعزام پذیرفته شدگان به مراکز اموزش نظامی در تاریخ اول تیر ۹۵ صورت گیرد اما طبق اعلام ستاد کل نیروهای مسلح به نیروهای سرباز معلم اعزام آنها با ۴ ماه تأخیر و از آبان‌ انجام می‌شود.
طبق پیگیری‌های خبرنگار خبرگزاری اجتماعی تسنیم از معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش قرار بود تا جلساتی برای حل این مشکل برگزار شود اما مثل اینکه به نتیجه‌ای نرسیده است.
آنگونه که آموزش و پرورش اعلام می‌کند این وزارتخانه برای امسال ۴ هزار ردیف جذب سرباز معلم داشت و براساس آن بخشنامه مربوطه ابلاغ و اطلاعات نیروها جمع‌آوری شد اما ستاد کل نیروهای مسلح در روزهای اخیر تصمیم گرفت تا تاریخ اعزام مشمولان به آبان موکول شود و در چنین شرایطی آموزش و پرورش دیگر نمی‌تواند از این نیروها به عنوان معلم استفاده کند  واین قرارداد به صورت یک سویه از سوی ستاد کل نیروهای مسلح لغو شده است.
به گزارش تسنیم، آن‌گونه که سیدحمید صدرالسادات رئیس سازمان نظام وظیفه اعلام کرده است، آموزش و پرورش از تأمین هزینه‌های دوره‌های آموزشی سرباز معلمان ناتوان مانده و هزینه دوره آموزشی سال ۹۴ نیز به تازگی پرداخت شده است به همین دلیل برگزاری دوره‌های آموزشی برای این افراد به تأخیر افتاد.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:00

  کد دیدگاه : 832718

  حالا این تاریخ دقیق اعزامی کیه ؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:52

  کد دیدگاه : 830276

  چرااین مشکل حل نمیشه خسته شدم ب خدا،من یک ساله منتظرم برم خدمت،آخه یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:58

  کد دیدگاه : 829744

  ای بابا
  مگه نه دیروز گفتن مشکل حل شده؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:45

  کد دیدگاه : 829723

  بابا مگه نه گفتن مشکل حل شده و حداکثر تا پانزده روز دیگه سرباز معلما اعزام میشوند؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...