جزئیات بیشتر در مورد خبر

برگزاری جلسه هم‌اندیشی رونق تولید و اشتغال در منطقه آزاد ارس

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار استخدام استانداری آذربایجان شرقی کلیک نمایید


خبر 18 اردیبهشت 96: بهره مندی از تجربیات کارآفرینان و کارگران موفق جهت رونق تولید و اقتصاد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی گفت: تلاش داریم تا از تجربیات کارآفرینان و کارگران موفق استفاده کرده و این تجربیات را در مسیر افزایش تولید و رونق اقتصادی به کار گیریم.

به گزارش ایسنا، «میراحد حسینی» در جلسه هم‌اندیشی رونق تولید و اشتغال در منطقه آزاد ارس، اظهار کرد: مشکلات کشور در حوزه کار، تولید و اشتغال را می‌توان با همدلی و همکاری نهادها، کارفرمایان و کارگران به طور کامل برطرف کرد.

وی ادامه کرد: می‌کوشیم تا از تجربیات کارآفرینان و کارگران موفق استفاده کرده و این تجربیات را در مسیر افزایش تولید و رونق اقتصادی به کار گیریم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی خاطرنشان کرد: صداقت، وجدان کاری و فداکاری، نیاز این روزهای کشور در مسیر توسعه و اقتصاد مقاومتی است و عشق به کار می‌تواند کشور را به سمت افزایش تولید و اشتغال پیش ببرد.

رئیس اداره کار ارس نیز در این جلسه، به ارائه آمار اشتغال در منطقه آزاد ارس پرداخت و گفت: در سال گذشته 12670 نفر در منطقه آزاد مشغول به کار بودند.

در این جلسه کارآفرینان نمونه منطقه آزاد ارس به ارائه‌ی نقطه نظراتی در خصوص رونق اشتغال پرداختند و در پایان جلسه نیز از کارآفرینان و کارگران نمونه منطقه آزاد ارس به‌مناسبت گرامی‌داشت هفته کار و کارگر تجلیل به عمل آمد.


منبع: خبرگزاری ایسنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...