جزئیات بیشتر در مورد خبر

معافیت از سربازی 33 نفر از مددجویان تحت حمایت در سال 97

جهت ورود به صفحه اخبار نظام وظیفه و معافیت خدمت سربازی اینجا کلیک نمایید


ع 1: بهره ‌مندی 150 مددجوی یزدی از تسهیلات سربازی

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد: پارسال 150 فرزند مددجو از تسهیلاتی مانند معافیت کفالت، کاهش تعرفه صدور کارت معافیت و معرفی برای انتقال محل خدمت بهره‌مند شدند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما ، محمدحسین جمال پور، در خصوص خانواده‌های تحت حمایت بهره‌مند از تسهیلات نظام‌وظیفه افزود: 33 نفر از مددجویان تحت حمایت در سال 97 با حمایت کمیته امداد از خدمت سربازی معافیت شدند و 54 نفر از کاهش تعرفه صدور کارت معافیت بهره‌مند شدند و برای 63 فرزند مددجو نیز معرفی‌نامه انتقال محل خدمت صادر شد.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد بیان کرد: هم‌اکنون ۴۴۳۹ دانش‌آموز و ۶۶۶ دانشجوی نیازمند از خدمات مختلف فرهنگی و حمایتی این نهاد ازجمله کمک‌هزینه تحصیلی و شهریه، کمک‌هزینه نوشت‌افزار، کتب درسی، پوشاک، ایاب و ذهاب، تقویت بنیه تحصیلی با شرکت در کلاس‌های تقویتی، کمک‌هزینه راه‌یابی به دانشگاه با فراهم‌سازی زمینه شرکت در کلاس‌های آمادگی کنکور، مشاوره و هدایت تحصیلی برای ورود به رشته‌های فنی و حرفه‌ای استفاده می‌کنند.

وی یادآور شد: طی سال گذشته ۷۳۹ میلیون تومان برای کمک‌هزینه تحصیلی و شهریه دانشجویان دانشگاه‌های دولتی، غیردولتی و غیرانتفاعی و ۵۱۴ میلیون تومان برای تأمین لوازم‌التحریر، کتب درسی و تقویت بنیه تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد استان یزد پرداخت شد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...