جزئیات بیشتر در مورد خبر

 کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش اردبیل

جهت ورود به صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش اردبیل اینجا کلیک نمایید


خبر 25 شهریور 98: بکارگیری معلمان بازنشسته در اردبیل به دلیل کمبود نیرو

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: به دلیل کمبود نیروی انسانی، معلمان بازنشسته در اردبیل به کار گیری می‌شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد ناصری پیش از ظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه استان اردبیل عنوان کرد: با توجه به کمبود نیروی انسانی معلمان بازنشسته در برخی از مقاطع تحصیلی استان اردبیل به کار گیری می‌شوند.

وی افزود: در سال ۹۷ به تعداد ۹۴۶ نفر نیروی انسانی شاغل در آموزش و پرورش استان اردبیل بازنشسته شدند که طبق پیش بینی‌ها این آمار در سال جاری به هزار و ۱۰۰ نفر خواهد رسید.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل در خصوص شایعه اجبار در تهیه لباس فرم برای دانش آموزان اردبیلی نیز گفت: استفاده از لباس فرم در مدارس استان اردبیل به هیچ عنوان اجباری نبوده و به تشخیص شورای مدرسه با هماهنگی انجمن اولیا و مربیان انجام می‌پذیرد.

به گفته وی تصمیم گیری در خصوص بهره مندی دانش آموزان استان اردبیل از لباس فرم در ۳۴۰ مدرسه انجام پذیرفته تا در نهایت ۵۶ هزار دانش آموز اردبیلی و ۲۳ درصد کل دانش آموزان استان در سال تحصیلی جدید از لباس‌های فرم استفاده کنند.

استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی مدارس اردبیل

ناصری به استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی مدارس استان نیز اشاره کرد و افزود:۷۰ درصد از مدارس استان اردبیل از سیستم مرکزی گرمایشی برخوردار هستند.

به گفته وی اردبیل فاقد مدرسه خشتی و گلی بوده و خوشبختانه بخاری‌های نفتی نیز در سال تحصیلی جدید از تمامی مدارسی که دارای زیرساخت‌های لازم به مانند گاز و برق هستند، جمع آوری شده است.

به گفته مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل تا پیش از آغاز سال تحصیلی جدید سیستم گرمایشی ۶۳۵ کلاس درسی استانداردسازی خواهد شد.

ناصری در خصوص توسعه متوازن آموزشی درشهرستان‌ها نیز گفت: تاکنون بیش ز پنج میلیارد تومان تجهیزات به شهرستان‌ها ارسال شده و این روند با تامین اعتبارات ادامه خواهد یافت.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل به ضرورت پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در مدارس نیز تاکید کرد و یادآور شد: از محل اعتبارات برای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی شایع در بین نوجوانان و جوانان اعتبار ویژه‌ای به این بخش تخصیص خواهد یافت.

ناصری تصریح کرد: با وجود اینکه برخی از مدارس اردبیل دوشیفته هستند، اما به لحاظ فضای آموزشی در بخش‌های دولتی و غیردولتی نگرانی خاصی وجود ندارد.

به گفته وی چنانچه شعار «بهترین مدرسه، نزدیک‌ترین مدرسه است» به معنای واقعی کلمه در بین والدین نهادینه سازی شود، نیازمندی و دغدغه به سرویس مدارس نیز کمتر خواهد شد.

ناصری از ساماندهی دو هزار خودرو برای حمل و نقل عمومی سرویس مدارس در نقاط مختلف استان خبر داد و یادآور شد: متولی ساماندهی سرویس مدارس انجمن اولیا و مربیان و مدیران مدارس هستند.

منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : زهرا بدرزاده

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:30

  کد دیدگاه : 2556532

  سلام،من لیسانس بانکداری دارم میتونم رشته ی دبیری اقتصاد شرکت کنم؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:30

  کد دیدگاه : 2536946

  سلام چرا با وجود نیروی کار جوان از بازنشسته ها استفاده می شود ایا این کار درستی لست

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...