جزئیات بیشتر در مورد خبر

شروط تبدیل وضعیت به پیمانی معلمان حق‌ التدریس

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام مربیان حق التدریس اینجا کلیک نمایید


خبر 20 شهریور 98: تشریح‌ تمام جزییات استخدام معلمان حق‌ التدریس

معاون وزارت آموزش‌وپرورش با تشریح‌ تمام جزییات استخدام معلمان حق‌التدریس گفت: چهار گروه مشمول این قانون هستند که باید شروط لازم را کسب کنند و پس از آن قطعا طی مدت سه سال استخدام پیمانی می‌شوند.
علی الهیار ترکمن در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره جزییات اجرای آیین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس اظهار‌کرد: مستحضر هستید طبق قانون برای تدوین آئین‌نامه اجرایی، کارگروهی تشکیل شد که دو نفر از نمایندگان مجلس، نمایندگان سازمان اداری استخدامی، وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه در آن حضور داشتند.

وی افزود: در این کارگروه چندین جلسه برای تدوین آیین‌نامه کار شد و درنهایت پیش‌نویس آئین‌نامه تدوین و به دولت آمد و آنجا در کمیسیون اجتماعی، کمیته‌های تخصصی و فرعی و کمیسیون اصلی بحث‌های متعددی شد؛ خوشبختانه روز یکشنبه 17 شهریور ماه در هیئت دولت به تصویب نهایی رسید و هم‌اکنون این آیین‌نامه ملاک کار آموزش و پرورش است و باید آن را اجرایی کنیم.

چهار گروه مشمول آیین‌نامه استخدام چه افرادی هستند؟

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه آئین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس چهار گروه مشمول دارد،گفت: گروه نخست مربیان پیش‌دبستانی هستند یعنی افرادی که از سال 79 تا 91 با یکی از مراکز پیش‌دبستانی دولتی یا کلاس‌های پیش‌دبستانی ضمیمه در مدارس دولتی همکاری داشتند و حقوق‌شان را از محل حساب و اعتبار دولتی دریافت کرده‌اند و این موضوع یکی از شروط اصلی است.

الهیار ترکمن افزود: گروه دوم که مشمول قانون می‌شوند، حق‌التدریس‌های غیر‌مستمر هستند یعنی افرادی که از سال 79 تا 91 با آموزش و پرورش در مدارس دولتی به صورت حق‌التدریس آزاد همکاری داشتند، شناسه و کد حق‌التدریسی از آموزش و پرورش دریافت کرده‌اند و حقوق‌شان را از محل حساب و اعتبارات دولتی دریافت کرده‌اند.

وی ادامه‌داد: گروه سوم، آموزشیاران نهضت سوادآموزی هستند یعنی افرادی که از سال 79 تا 92 با نهضت سوادآموزی همکاری داشتند و همکاریشان کماکان ادامه دارد و باید گواهی‌‌های گزینش، آموزش بدو خدمت و شناسه آموزشیاری را از نهضت سوادآموزی داشته باشند که مشمول این قانون شوند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره گروه چهارم مشمولان قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس گفت: گروه چهارم شامل آموزش دهنده‌های مستمر نهضت سوادآموزی است یعنی افرادی که از سال 79 تا قبل از 92 به صورت مستمر با نهضت سوادآموزی همکاری داشته‌اند و در هر دوره‌ حداقل 2 نفر سوادآموز را تحت پوشش قرار داده باشند که بتوانند مشمول این قانون شوند.

شروط استخدام؛ از جنسیت تا سنوات خدمت

الهیار ترکمن مطرح‌کرد: براساس متن قانون استخدام این افراد در سقف ظرفیت استخدامی تخصیصی سالانه‌ای است که سازمان اداری و استخدامی به وزارت آموزش و پرورش می‌دهد و اولویت به کارگیری آنها در مناطق کمتر توسعه یافته و براساس نیاز وزارت آموزش و پرورش به رشته‌، دوره تحصیلی، جنسیت‌ و سنوات خدمت است.

ممنوعیت نقل‌وانتقال تا 10 سال, استخدام به شکل پیمانی

وی با اشاره به موردی دیگر در آئین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس متذکر‌شد: در آیین‌نامه اشاره شده است نقل‌وانتقال این افراد تا 10 سال از محل خدمتی که برایشان تعیین شده غیرممکن است و قانوناً نمی‌توانند تا قبل از ده سال تقاضای نقل و انتقال بدهند و به جای جدید منتقل شوند براساس مواد 42 و 45 قانون مدیریت خدمات کشوری این افراد به پیمانی تبدیل وضعیت و استخدام آموزش و پرورش می‌شوند.

شروط استخدام حق‌التدریس‌ها، شرکت در دوره آموزشی و قبولی در آزمون پایانی

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش بیان‌کرد: مورد دیگری که در قانون وجود دارد، این است که مربیان پیش‌دبستانی و حق‌التدریسان غیرمستمر باید علاوه بر شرایطی که تعیین شده است دوره آموزشی یک ساله را در دانشگاه فرهنگیان سپری کنند و نمره قبولی‌ را در آزمون پایان دوره اخذ کنند و بعد از این که قبول شدند و شرایط استخدام را طی کردند با توجه به نیاز آموزش و پرورش در یکی از مشاغل دبیری، آموزگاری، هنرآموزی، مربی امور تربیتی، مراقب سلامت و مشاور تحصیلی به کار گرفته می‌شوند. این نکته هم مهم است که در متن آئین‌نامه اشاره شده، مربیان پیش‌دبستان و حق‌التدریس‌های غیرمستمر واجد شرایطی که نتوانند دوره یک ساله را طی کنند و نمره قبولی در دوره بگیرند به خدمت آنها در آموزش و پرورش خاتمه داده می‌شود و دیگر با آنها قرارداد حق‌التدریس منعقد نمی‌شود.

آموزشیاران نهضت باید در آزمون داخلی آموزش و‌پرورش شرکت کنند

الهیار ترکمن درباره آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی گفت: برای این گروه علاوه بر اینکه باید در یک آزمون داخلی شرکت کنند، نیاز است دوره آموزش یکساله را در دانشگاه فرهنگیان طی کنند و نمره قبولی را در دوره یک ساله به دست بیاورند.

کسب 50 درصد نمره کل حدنصاب قبولی در آزمون

وی درباره شرایط برگزاری آزمون داخلی آموزش و‌پرورش عنوان‌کرد: این آزمون دو بخش عمومی و تخصصی دارد، حد نصاب قبولی در آزمون معادل 50 درصد نمره کل آزمون است که در این 50 درصد حتماً باید 40 درصد مواد عمومی و 60 درصد مواد تخصصی را به درستی پاسخ دهند که بتوانند حد نصاب 50 درصدی را به دست بیاورند.

آزمون فقط یکبار برگزار می‌شود

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره زمان برگزاری این آزمون گفت: با مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش هماهنگ کردیم که در اولین فرصت این آزمون برگزار شود در متن آئین‌نامه اشاره شده است که این آزمون فقط در طول برنامه ششم یکبار برگزار می‌شود و ما هر سال آزمون نداریم بلکه فقط یکبار برگزار می‌شود و افرادی که حد نصاب قبولی می‌آورند را برای معرفی به دوره آموزشی و به‌کارگیری در وزارت آموزش و پرورش اولویت‌بندی می‌کنیم.

آموزشیاران نهضت فقط به عنوان آموزگار جذب می‌شوند

الهیار‌ترکمن خاطر‌نشان‌‌کرد: آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی وقتی آزمون ورودی و دوره یکساله را طی و نمره قبولی کسب کنند فقط در شغل آموزگاری به کار گرفته می‌شوند یعنی فقط در دوره ابتدایی. هر کدام از افراد نتوانند در آزمون قبول شوند یا دوره یکساله را طی کنند به خدمت آنها در وزارت آموزش و پرورش خاتمه داده می‌شود.

وی متذکر‌شد: واقعا می‌خواهم این افراد نهایت تلاش خود را کنند تا بتوانند شروط آیین‌نامه را طی بکنند، چون از این به بعد موضوعی به اسم جامانده از این قانون نداریم، مستحضر هستید قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی که شهریور 97 تصویب شد دهمین اصلاحیه‌ای است که به قانون اول مصوب سال 88 خورده است و واقعاً اصل قضیه زیر سوال می‌رود چون قانونی که یکبار تصویب می‌شود و 10 بار اصلاحیه می‌خورد نشان می‌دهد در بخش‌هایی مشکل حقوقی و نگارش قانونی داشته است.

خداحافظی با افرادی که نتوانند شروط لازم را کسب کنند

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش مطرح‌کرد: خواهش بنده از ذینفعان قانون این است با صراحتی که در قانون و متن آئین‌نامه اجرایی است، تلاش خود را بکنند که بتوانند شرایط را کسب کنند چرا که از این به بعد دیگر موضوعی به اسم جا مانده نداریم و قانون هم تعیین تکلیف کرده است هر فردی نتواند شرایط را طی کند به خدمتش در آموزش و پرورش خاتمه داده می‌شود و ما باید به سمت نیروی‌های دیگر برویم.

الهیار ترکمن درباره تعیین تکلیف استخدامی این افراد برای مهر 98 گفت: در صحبت‌های اولیه که با سازمان اداری و استخدامی کشور داشتیم صحبت از استخدام 13 هزار نفر بود، ولی آنها ما را احاله می‌دادند به نهایی شدن آئین‌نامه و بحث‌شان این است که آئین‌نامه تصویب و مفادش مشخص شود که براساس آئین‌نامه نظرشان را در خصوص مجوزهای سال 98 اعلام کنند، البته در متن قانون اشاره شده است که این قانون دوره زمانی 3 ساله دارد یعنی تا پایان برنامه ششم باید اجرایی شود.

وی افزود: از روز شنبه رایزنی‌ها را با سازمان امور اداری و استخدامی شروع می‌کنیم تا زودتر بتوانیم این افراد را تعیین تکلیف کنیم و این گروه وارد چرخه تبدیل وضعیت شوند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره تأمین منابع اعتباری اجرای قانون استخدام معلمان حق‌التدریس گفت: دوستان نگران این موضوع نباشند، آنچه که در جدول شماره 9 قانون بودجه برای وزارت آموزش و پرورش پیش‌بینی شده بود به این وزارتخانه ابلاغ نشده است و براساس تصمیمات شورای عالی هماهنگی اقتصادی و سقف بودجه اعلامی به دولت این مورد در داخل آن دیده نشده است اما چون قانون است ما موظف به اجرا هستیم و خیلی از بابت منابع اعتباری دوستان احساس نگرانی نکنند و نگویند پول آن کجاست، موضوع را براساس مفاد قانون مدیریت می‌کنیم و آنچه برای ما مهم است اجرای دقیق مفاد آئین‌نامه و وارد کردن مشمولین به چرخه تبدیل وضعیت و تساوی قانون برای همه است که ان‌شاءالله مورد عمل قرار خواهد گرفت.

صدور حکم استخدام پیمانی از مهر 98؟

الهیار درباره این موضوع که بر این اساس به نظر می‌رسد افراد مشمول سال تحصیلی جدید باید دوره آموزشی را طی کنند و تعیین تکلیف استخدامی آنها به مهر 99 موکول می‌شود، عنوان‌کرد: افرادی که مشمول قانون شده و برای دوره آموزشی معرفی می‌شوند وقتی دوره را طی کردند و قبول شدند، تاریخ استخدام پیمانی‌آنها به مهر 98 بر می‌گردد و اینطور نیست که بگذارند استخدام پیمانی آنها را برای سال بعد صادر کنند فقط با توجه به صراحت قانون افراد باید تلاش کنند که شرایط را احراز کنند.

وی درباره جمعیت جامعه هدف قانون استخدام معلمان حق‌التدریس گفت: جامعه هدف 112 هزار نفر است که باید شروط تعیین شده را به دست بیاورند و افرادی که موفق به کسب شرایط می‌شوند طی مدت سه سال قطعاً تبدیل وضعیت می‌شوند افرادی هم که شروط را به دست نمی‌آورند قطعا به خدمت‌شان در آموزش و پرورش خاتمه داده می‌شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : نمونه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:27

  کد دیدگاه : 2505312

  آقای الهیارچراحرفی ازتبدیل وضعیت نیروهای شرکتی هنرستانهای دولتی فنی وکاردانش چیزی نمیگین که ارسال۹۰تاحالامشغول مهارت آموزی بوده وهستیم برات متاسفیم!!!!

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شرکتیها

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:27

  کد دیدگاه : 2505310

  سلام تو رو خدا از صبح تا حالا ناراحتم پس شرکتی ها چی؟چرا چیزی نگفتن؟پرونده الکی بود؟کسی خبر داره نگرانم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : بهنام

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:26

  کد دیدگاه : 2505307

  مگه شرایط هر منطقه فرق میکنه چرا یکی میگه دو دوریها جذب شدن, یکی میگه دو دوره غیر فعال.. یکی میگه ۹۲حساب شده
  یکی با خوشحالی میگه ماها حق التدریس شدیم ..
  اصل قضیه چیه ؟ (:unknw:) (:wacko:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : رز زرد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:41

   کد دیدگاه : 2505691

   من نمیدونم انگار به یه عده زنگ میرنن.. اونا میرن فرم تکمیل میکنن چن روز بعد میرن مصاحبه.. خب نمیخوان جذب کنن حداقل بگن این چه وضعشه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سارا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:57

   کد دیدگاه : 2506951

   فکر میکنم فرق میکنه اقا بهنام
   امروز تو خراسان رصوی به دو دوره ای های فعال ومستمرتا الان پیامک دادن که برن برای ازمایش ولی بمن که دو دوره عیرفعال هستم چیزی نگفتن😔

   پاسخ دهید
 • نویسنده : اتنا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:25

  کد دیدگاه : 2505305

  سلام لطفا هر کی که میدونه جواب بده نوشته که اموزش دهنده های ۷۹ تا قبل از ۹۲ یعنی به صورت مستمر از ۷۹ تا۹۱ همکاری داشته باشن یا ن حداقل دو دوره پشت سر هم همکاری داشته باشن هم مشمولن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : جهادی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:23

  کد دیدگاه : 2505301

  حرفهای ایشون فکرنکنم بامفادآیین نامه یکی باشن چون ایشون تبدیل وضعیت نیروهای خریدخدمات آموزشی یاشرکتی دربخشهای دولتی وغیردولتی رابطورکلی حذف کردن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : زابل غریب

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:22

  کد دیدگاه : 2505297

  دوستان سیستانی من شنیدم اکثر پرونده ها تشکیل شده نهضت واس دیپلمه ها بوده.. شرط استخدام مدرک دانشگاهیه پس اینا باید کنار زده شن
  الان با این حساب سیستان و بلوچستان خیلی کمبود داره. میخان چیکار کنن
  در ضمن تکلیف نهضتیهای ۹۲و بعدش چی میشه ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان یک (مریم احمدی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:25

   کد دیدگاه : 2505306

   رفع مسئولیت محتوای خبر:
   کاربران گرامی لطفاً توجه فرمایید که با توجه به حجم بالای اخبار ارسالی از طریق بخش نظرات در صفحات مختلف سایت ایران استخدام و عدم امکان بررسی همه آنها توسط پشتیبانی ایران استخدام، مسئولیت اخبار نقل شده توسط کاربران در بخش نظرات سایت بر عهده خودشان بوده و ایران استخدام تنها قادر به تأیید اعتبار اخبار اعلام شده از منابع و خبرگزاری های موثق و یا اخبار حاصل از پیگیری های خود می باشد.
   بنابراین تمامی اخباری که توسط کاربران در بخش نظرات سایت نقل می شوند ضمن احترام به ایشان، به عنوان نظر شخصی افراد تلقی شده و به صورت کلی احتمال صحت و یا عدم صحت آنها می رود. طبیعتاً مسئولیت حقوقی ناشی از انتشار هرگونه خبر غیر صحیح بر عهده خود کاربران می باشد.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:11

  کد دیدگاه : 2505279

  باسلام و خسته نباشد میخواستم بگم که وضعیت معلمان حق التدریس خرید خدمات چه میشود

  پاسخ دهید
  • نویسنده : جهادی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:32

   کد دیدگاه : 2505316

   سلام ماهم منتظریم که تبدیل وضعیت نیروهای حق التدریس خریدخدمات درهنرستانهای دولتی چه میشودبالاخص نیروهای ماقبل سال۹۱که تاالان بصورت مستمرجهادی تدریس کردند.وباتشکر

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:00

  کد دیدگاه : 2505266

  چقدرصبرکنیم مهرنزدیک مابلاتکلیف .مگرچقدرعمرمیکنیم اینقدرمارواذیت میکنن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:57

  کد دیدگاه : 2505257

  ادمین محترم شماره آقای دوستی رو بگیرین زنگ بزنین بگو تورو خدا بیا تو سایت جواب بچه ها رو بده ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:32

   کد دیدگاه : 2505318

   فقط اقای ترکمن بایدجوابگوماتک دوره ای هاباشه.چندروزهمش گریه دارم غذانخوردم.اززندگی سیرشدم امیدی ندارم .

   پاسخ دهید
 • نویسنده : حاتمی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:57

  کد دیدگاه : 2505256

  سلام من شرکتی بودم پرونده ام دارم امروز از اداره پرسیدم گفت باید قراردادی که بین شرکت و مشارکت مردمی بوده از اداره محل خدمتتون بیارید شاید کاریش بشه کرد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : یوسف

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:51

  کد دیدگاه : 2505246

  سلام بنظرمیاد این خبر ناقص باشه چون شرایط که ذکر شده بالعکس هستش باید ببینیم چطور میشه؟!

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:50

  کد دیدگاه : 2505245

  کاش یکی به داددل تک دوره ای هابرسه چقدرصبرکنیم پیرشدیم رفتیم.اقای ترکمن به داددلمون برس کجای

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:48

  کد دیدگاه : 2505241

  سلام مگرتک دوره ای طول یک سال چهارتابیسوادثبت داده یک سال بیسوادنبودوبقیه سال هاهمکاری داشته چه فرقی داره بایک دودوره ای چهارتاطول دوسال داشته والان استخدام میشه.کاش یکی به داددلمون میرسید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:44

  کد دیدگاه : 2505232

  چرا تک دوره ای با ۷سال بمونه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:37

  کد دیدگاه : 2505224

  عزیزان از آقای بیرانوند یا داود محمدی نماینده تهران یا دکتر لاشکی درمورد شرکتی ها سئوال کنید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رز زرد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:36

  کد دیدگاه : 2505223

  دوستان زنجانی چه خبر.. فرم پر کردین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سوره

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:59

   کد دیدگاه : 2505263

   شما جز کدوم نیروها بودید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:06

    کد دیدگاه : 2505370

    قطع همکاری .. هیچ خبری نشده.. من نمیدونم چطور یه سری فرم پر کردن

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سوره

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 20:53

     کد دیدگاه : 2505547

     اردیبهشت امسال فراخوان شد منم فرم پرکردم

     پاسخ دهید
  • نویسنده : لیلا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:18

   کد دیدگاه : 2505294

   وزارت امده زنجان ولی پرونده ی بقیه گروهارو تایید کرده رفته.برا نهضتو نگاه نکرده.من امروز صبح پرسیدم از امور استخدامی!!!همکارا زنگ بزنید پیگیری کنید از اداره کل یا حضوری برید.چرا نهضتو نادیده گرفتن؟؟؟؟بعد ۴ ماه که تشکیل پرونده دادیم امدن نگاه ننداخته .اقای عباسی گفت باز میخوان بیان گفتم کی ؟؟گفت معلوم نیست.خوب این یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : یلدا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:31

  کد دیدگاه : 2505214

  سلام . مربیان پیش دبستانی قبل از سال 91 که حقوق دستی گرفتید و در تهران هستند خواهشا پیگیر باشن تا از شهرهای دیگه صدامو رو به گوش مسئولین برسونیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:26

  کد دیدگاه : 2505208

  تک دوره ایها بریم با آقا لاشکی صحبت کنیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:45

   کد دیدگاه : 2505235

   فکر کنم طرح اصلا اصلاحیه نخورده .
   خود آقای لاشکی گفتن کسانی که قبل 92 حداقل یک دوره بصورت تجمعی و اکنون فعال جز استخدامی میشه پس چی شد؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:04

   کد دیدگاه : 2505271

   اقای ترکمن همش حرف ازمستمرمیزنن.ازتجمعی حرفی نیست

   پاسخ دهید
 • نویسنده : reza

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:21

  کد دیدگاه : 2505196

  چرا تکدوره های فعال حذف شدن؟ چرا حرفی ازشون نیومده؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : کی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:14

   کد دیدگاه : 2505287

   کی گفته حذفند؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:38

   کد دیدگاه : 2505326

   طوری محکم کاری کردن برای نهضتی ها که اگه خدای ناکرده قبول نشن نه راه پس دارن نه راه پیش آزمون ورودی را سخت می گیرن اگه احیانا کسی قبول شد آزمون بعد دوره را قبول نشه طوری از زبان ما هم تعهد میگرن که دیگه نهضت و استخدامی را ببوسیم کنار بزاریم دیگه هم اسمی ازش نبریم کلا فراموش کنیم که چند سال عمر خودمان را پای نهضت گذاشتیم کسی که آزمون استخدامی بی هیچ سابقه ای میره امتحان میده قبول هم نشه تقریبا تاثیری با حالش نداره ولی ما دیگه هم هزینه دادیم هم وقت طلای از عمر ما رفته برای نهضت و استخدامی آزاد بایک امتحان میشه معلم وبا راحتی سر کلاس حاضر میشه ولی ما دوتا دو تا باید آزمون بدیم و اگه هم قبول نشین بعد این همه سال باید بر یم دنبال کارمون آیا این انصاف هست ما را. درمنگنه قراردادن تا خودشان به هدفی که دارن برسم مارا از سر شون وا کنند اگه به نمایند لازم مراجعه کنید مخصوصا آقای لاشکی و اقای بیرانوندی آنها طور دیگری صحبت می کردند آنها از استخدام به صورت پلکانی حتی کسی که قبول نشد در مرحله آخر جذب میشه نه خدا حافظی کردن می خواهند اب پاکی را روی دستمان بریزند بچه ها حواس شما به فعال و غیر فعال دو دوره ای تک دوره ای پرت نشه موضوع چیزی است که باید نا خواست با همه چیز خدا حافظی کنید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : reza

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:19

  کد دیدگاه : 2505192

  دوستان کی میدونه تک دوره قبل از 92 و الان فعال تکلیفش چی میشه؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:29

   کد دیدگاه : 2505211

   هبچی آقا رضا. ‌ دو دوزه جذب میشه نه فعالهای ۸سال سابقه

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 07:30

   کد دیدگاه : 2505987

   جذب میشید. دوست. عزیز. وقتی. ک گفتن مشمولی. هستی. دیکه. صبور باش

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...