جزئیات بیشتر در مورد خبر

شروط تبدیل وضعیت به پیمانی معلمان حق‌ التدریس

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزشیاران نهضت سوادآموزی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام مربیان حق التدریس اینجا کلیک نمایید


خبر 20 شهریور 98: تشریح‌ تمام جزییات استخدام معلمان حق‌ التدریس

معاون وزارت آموزش‌وپرورش با تشریح‌ تمام جزییات استخدام معلمان حق‌التدریس گفت: چهار گروه مشمول این قانون هستند که باید شروط لازم را کسب کنند و پس از آن قطعا طی مدت سه سال استخدام پیمانی می‌شوند.
علی الهیار ترکمن در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره جزییات اجرای آیین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس اظهار‌کرد: مستحضر هستید طبق قانون برای تدوین آئین‌نامه اجرایی، کارگروهی تشکیل شد که دو نفر از نمایندگان مجلس، نمایندگان سازمان اداری استخدامی، وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه در آن حضور داشتند.

وی افزود: در این کارگروه چندین جلسه برای تدوین آیین‌نامه کار شد و درنهایت پیش‌نویس آئین‌نامه تدوین و به دولت آمد و آنجا در کمیسیون اجتماعی، کمیته‌های تخصصی و فرعی و کمیسیون اصلی بحث‌های متعددی شد؛ خوشبختانه روز یکشنبه 17 شهریور ماه در هیئت دولت به تصویب نهایی رسید و هم‌اکنون این آیین‌نامه ملاک کار آموزش و پرورش است و باید آن را اجرایی کنیم.

چهار گروه مشمول آیین‌نامه استخدام چه افرادی هستند؟

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه آئین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس چهار گروه مشمول دارد،گفت: گروه نخست مربیان پیش‌دبستانی هستند یعنی افرادی که از سال 79 تا 91 با یکی از مراکز پیش‌دبستانی دولتی یا کلاس‌های پیش‌دبستانی ضمیمه در مدارس دولتی همکاری داشتند و حقوق‌شان را از محل حساب و اعتبار دولتی دریافت کرده‌اند و این موضوع یکی از شروط اصلی است.

الهیار ترکمن افزود: گروه دوم که مشمول قانون می‌شوند، حق‌التدریس‌های غیر‌مستمر هستند یعنی افرادی که از سال 79 تا 91 با آموزش و پرورش در مدارس دولتی به صورت حق‌التدریس آزاد همکاری داشتند، شناسه و کد حق‌التدریسی از آموزش و پرورش دریافت کرده‌اند و حقوق‌شان را از محل حساب و اعتبارات دولتی دریافت کرده‌اند.

وی ادامه‌داد: گروه سوم، آموزشیاران نهضت سوادآموزی هستند یعنی افرادی که از سال 79 تا 92 با نهضت سوادآموزی همکاری داشتند و همکاریشان کماکان ادامه دارد و باید گواهی‌‌های گزینش، آموزش بدو خدمت و شناسه آموزشیاری را از نهضت سوادآموزی داشته باشند که مشمول این قانون شوند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره گروه چهارم مشمولان قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمان حق‌التدریس گفت: گروه چهارم شامل آموزش دهنده‌های مستمر نهضت سوادآموزی است یعنی افرادی که از سال 79 تا قبل از 92 به صورت مستمر با نهضت سوادآموزی همکاری داشته‌اند و در هر دوره‌ حداقل 2 نفر سوادآموز را تحت پوشش قرار داده باشند که بتوانند مشمول این قانون شوند.

شروط استخدام؛ از جنسیت تا سنوات خدمت

الهیار ترکمن مطرح‌کرد: براساس متن قانون استخدام این افراد در سقف ظرفیت استخدامی تخصیصی سالانه‌ای است که سازمان اداری و استخدامی به وزارت آموزش و پرورش می‌دهد و اولویت به کارگیری آنها در مناطق کمتر توسعه یافته و براساس نیاز وزارت آموزش و پرورش به رشته‌، دوره تحصیلی، جنسیت‌ و سنوات خدمت است.

ممنوعیت نقل‌وانتقال تا 10 سال, استخدام به شکل پیمانی

وی با اشاره به موردی دیگر در آئین‌نامه استخدام معلمان حق‌التدریس متذکر‌شد: در آیین‌نامه اشاره شده است نقل‌وانتقال این افراد تا 10 سال از محل خدمتی که برایشان تعیین شده غیرممکن است و قانوناً نمی‌توانند تا قبل از ده سال تقاضای نقل و انتقال بدهند و به جای جدید منتقل شوند براساس مواد 42 و 45 قانون مدیریت خدمات کشوری این افراد به پیمانی تبدیل وضعیت و استخدام آموزش و پرورش می‌شوند.

شروط استخدام حق‌التدریس‌ها، شرکت در دوره آموزشی و قبولی در آزمون پایانی

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش بیان‌کرد: مورد دیگری که در قانون وجود دارد، این است که مربیان پیش‌دبستانی و حق‌التدریسان غیرمستمر باید علاوه بر شرایطی که تعیین شده است دوره آموزشی یک ساله را در دانشگاه فرهنگیان سپری کنند و نمره قبولی‌ را در آزمون پایان دوره اخذ کنند و بعد از این که قبول شدند و شرایط استخدام را طی کردند با توجه به نیاز آموزش و پرورش در یکی از مشاغل دبیری، آموزگاری، هنرآموزی، مربی امور تربیتی، مراقب سلامت و مشاور تحصیلی به کار گرفته می‌شوند. این نکته هم مهم است که در متن آئین‌نامه اشاره شده، مربیان پیش‌دبستان و حق‌التدریس‌های غیرمستمر واجد شرایطی که نتوانند دوره یک ساله را طی کنند و نمره قبولی در دوره بگیرند به خدمت آنها در آموزش و پرورش خاتمه داده می‌شود و دیگر با آنها قرارداد حق‌التدریس منعقد نمی‌شود.

آموزشیاران نهضت باید در آزمون داخلی آموزش و‌پرورش شرکت کنند

الهیار ترکمن درباره آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی گفت: برای این گروه علاوه بر اینکه باید در یک آزمون داخلی شرکت کنند، نیاز است دوره آموزش یکساله را در دانشگاه فرهنگیان طی کنند و نمره قبولی را در دوره یک ساله به دست بیاورند.

کسب 50 درصد نمره کل حدنصاب قبولی در آزمون

وی درباره شرایط برگزاری آزمون داخلی آموزش و‌پرورش عنوان‌کرد: این آزمون دو بخش عمومی و تخصصی دارد، حد نصاب قبولی در آزمون معادل 50 درصد نمره کل آزمون است که در این 50 درصد حتماً باید 40 درصد مواد عمومی و 60 درصد مواد تخصصی را به درستی پاسخ دهند که بتوانند حد نصاب 50 درصدی را به دست بیاورند.

آزمون فقط یکبار برگزار می‌شود

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره زمان برگزاری این آزمون گفت: با مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش هماهنگ کردیم که در اولین فرصت این آزمون برگزار شود در متن آئین‌نامه اشاره شده است که این آزمون فقط در طول برنامه ششم یکبار برگزار می‌شود و ما هر سال آزمون نداریم بلکه فقط یکبار برگزار می‌شود و افرادی که حد نصاب قبولی می‌آورند را برای معرفی به دوره آموزشی و به‌کارگیری در وزارت آموزش و پرورش اولویت‌بندی می‌کنیم.

آموزشیاران نهضت فقط به عنوان آموزگار جذب می‌شوند

الهیار‌ترکمن خاطر‌نشان‌‌کرد: آموزشیاران و آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی وقتی آزمون ورودی و دوره یکساله را طی و نمره قبولی کسب کنند فقط در شغل آموزگاری به کار گرفته می‌شوند یعنی فقط در دوره ابتدایی. هر کدام از افراد نتوانند در آزمون قبول شوند یا دوره یکساله را طی کنند به خدمت آنها در وزارت آموزش و پرورش خاتمه داده می‌شود.

وی متذکر‌شد: واقعا می‌خواهم این افراد نهایت تلاش خود را کنند تا بتوانند شروط آیین‌نامه را طی بکنند، چون از این به بعد موضوعی به اسم جامانده از این قانون نداریم، مستحضر هستید قانون تعیین تکلیف استخدامی معلمین حق‌التدریس و آموزش‌یاران نهضت سوادآموزی که شهریور 97 تصویب شد دهمین اصلاحیه‌ای است که به قانون اول مصوب سال 88 خورده است و واقعاً اصل قضیه زیر سوال می‌رود چون قانونی که یکبار تصویب می‌شود و 10 بار اصلاحیه می‌خورد نشان می‌دهد در بخش‌هایی مشکل حقوقی و نگارش قانونی داشته است.

خداحافظی با افرادی که نتوانند شروط لازم را کسب کنند

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش مطرح‌کرد: خواهش بنده از ذینفعان قانون این است با صراحتی که در قانون و متن آئین‌نامه اجرایی است، تلاش خود را بکنند که بتوانند شرایط را کسب کنند چرا که از این به بعد دیگر موضوعی به اسم جا مانده نداریم و قانون هم تعیین تکلیف کرده است هر فردی نتواند شرایط را طی کند به خدمتش در آموزش و پرورش خاتمه داده می‌شود و ما باید به سمت نیروی‌های دیگر برویم.

الهیار ترکمن درباره تعیین تکلیف استخدامی این افراد برای مهر 98 گفت: در صحبت‌های اولیه که با سازمان اداری و استخدامی کشور داشتیم صحبت از استخدام 13 هزار نفر بود، ولی آنها ما را احاله می‌دادند به نهایی شدن آئین‌نامه و بحث‌شان این است که آئین‌نامه تصویب و مفادش مشخص شود که براساس آئین‌نامه نظرشان را در خصوص مجوزهای سال 98 اعلام کنند، البته در متن قانون اشاره شده است که این قانون دوره زمانی 3 ساله دارد یعنی تا پایان برنامه ششم باید اجرایی شود.

وی افزود: از روز شنبه رایزنی‌ها را با سازمان امور اداری و استخدامی شروع می‌کنیم تا زودتر بتوانیم این افراد را تعیین تکلیف کنیم و این گروه وارد چرخه تبدیل وضعیت شوند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره تأمین منابع اعتباری اجرای قانون استخدام معلمان حق‌التدریس گفت: دوستان نگران این موضوع نباشند، آنچه که در جدول شماره 9 قانون بودجه برای وزارت آموزش و پرورش پیش‌بینی شده بود به این وزارتخانه ابلاغ نشده است و براساس تصمیمات شورای عالی هماهنگی اقتصادی و سقف بودجه اعلامی به دولت این مورد در داخل آن دیده نشده است اما چون قانون است ما موظف به اجرا هستیم و خیلی از بابت منابع اعتباری دوستان احساس نگرانی نکنند و نگویند پول آن کجاست، موضوع را براساس مفاد قانون مدیریت می‌کنیم و آنچه برای ما مهم است اجرای دقیق مفاد آئین‌نامه و وارد کردن مشمولین به چرخه تبدیل وضعیت و تساوی قانون برای همه است که ان‌شاءالله مورد عمل قرار خواهد گرفت.

صدور حکم استخدام پیمانی از مهر 98؟

الهیار درباره این موضوع که بر این اساس به نظر می‌رسد افراد مشمول سال تحصیلی جدید باید دوره آموزشی را طی کنند و تعیین تکلیف استخدامی آنها به مهر 99 موکول می‌شود، عنوان‌کرد: افرادی که مشمول قانون شده و برای دوره آموزشی معرفی می‌شوند وقتی دوره را طی کردند و قبول شدند، تاریخ استخدام پیمانی‌آنها به مهر 98 بر می‌گردد و اینطور نیست که بگذارند استخدام پیمانی آنها را برای سال بعد صادر کنند فقط با توجه به صراحت قانون افراد باید تلاش کنند که شرایط را احراز کنند.

وی درباره جمعیت جامعه هدف قانون استخدام معلمان حق‌التدریس گفت: جامعه هدف 112 هزار نفر است که باید شروط تعیین شده را به دست بیاورند و افرادی که موفق به کسب شرایط می‌شوند طی مدت سه سال قطعاً تبدیل وضعیت می‌شوند افرادی هم که شروط را به دست نمی‌آورند قطعا به خدمت‌شان در آموزش و پرورش خاتمه داده می‌شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:19

  کد دیدگاه : 2506765

  سلام اگه میشه یه نفرمنبع آزمون وبگه چه کتابهایی باید بخوانیم …ازکجا تهیه کنیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سودابه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:17

  کد دیدگاه : 2506752

  سلام عزیزان ما امروز فرم امتیازبندی پر کردیم ۱.امتیاز در روستا تدریس کردن ۲.رشته مرتبط۳.مدرک کردانی۳۰امتیازوکارشناسی۴۵وا رشد ۶۵ودکتری۸۵

  پاسخ دهید
  • نویسنده : امیدوار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 20:06

   کد دیدگاه : 2507297

   سلام میشه بگین چه موارد دیگه ایی بود ؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : بهH

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:02

  کد دیدگاه : 2506720

  سه سال دارن اسامی رو میفرستن.. اسامی نهایی چی بود

  پاسخ دهید
  • نویسنده : H

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:30

   کد دیدگاه : 2507548

   تایید شده ها

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سودابه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:01

  کد دیدگاه : 2506716

  سلام سحر خانم خراسان رضوی آیا شما فرم امتیاز پرکردید یا نه درضمن سالهای بعد ۹۲شما چه سالهای میباشد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سحر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:38

   کد دیدگاه : 2507647

   سلام نه فرموپر نکردیم فک کنم خود اداره برامون پر کرده..سال 91 دودوره وسالهای و95 و96 و97 و98 کلاس داشتم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:58

  کد دیدگاه : 2506705

  سلام دوستان منابع آزمون چیه باید چه کتابی خوند…توراخدا جواب بدید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:55

  کد دیدگاه : 2506694

  به خدا جوونا گناه دارن،بازنشسته ها بزار برن استراحت کن،ما این زحمت کشیدم،نزدیک 20درس خوندیم،گناه ما چیه که دهه 60هستیم،اصلا نیرو نمیگیرید، (:boredom:) (:boredom:)

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:50

  کد دیدگاه : 2506681

  سلام به همه عزیزان،ای کاش بعد از92یک نگاهی بکنند،والا ما فوق لیسانس از بهترین دانشگاه سراسری هستم،گناه ما چیه که قبل از 92شاگرد نداشتیم،رشته فیزیک،به خدا خودت تمام کردن پایان نامه 3سال زمان برد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سارا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:00

   کد دیدگاه : 2506959

   والا ماهایی که اردیبهشت خودشون گفتن مشمولید و بیاید پرونده تشکیل بدید الان کنارمون گذاشتن دیگه اونایی که اردیبهشت شامل نشدن که دیگه…
   انشاالله خدا به حق این لحظات برای هممون بسازه و همه از مهر بریم مدرسه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : به سارا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:21

    کد دیدگاه : 2507413

    ینی کلا حذف شدیم؟ مطمئنی شما؟

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سارا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:45

     کد دیدگاه : 2507452

     نمیدونم حذفیم یا نه ولی تا الان برای من پیامک برای انجام ازمایش از طرف اداره کل خراسان رضوی نیومده درصورتی که یه خانم همینجا فرمودن دو دوره فعال هستن که امروز براشون پیامک ارسال شده

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 22:28

      کد دیدگاه : 2507545

      ازمایش؟ مگه رفتن برا آزمایشات؟ فک کن من هنوز فرم امتیاز بندی ندادن بهم اینا آزمایش هم رفتن، ینی منتظر بمونیم باز

      پاسخ دهید
      • نویسنده : خراسان

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 23:26

       کد دیدگاه : 2507629

       سلام ماهم فرم متیاز بندی پرنکردیم ولی امروز پیام اومد برای آزمایشات

      • نویسنده : سارا

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 23:50

       کد دیدگاه : 2507663

       خراسان رضوی خودشون امتیاز ها رو حساب کردن و فقط امروز پیامک دادن که از شنبه برن برای ازمایش.تا حالا هیچ پیامی بهشون نداده بودن

 • نویسنده : خوزستان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:42

  کد دیدگاه : 2506649

  تا الان خوزستان هیچ خبری نبوده و نیست،بیشترین نیرو رو میخواد نیرو هم اصلا نمیگیره

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سحر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:27

  کد دیدگاه : 2506590

  ممنون خوزستان عزیز انشالله برای همه بچه ها درست بشه (:heart:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سارا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:37

   کد دیدگاه : 2506627

   سحر عزیز
   اطلاعی دارید که به دو دوره غیرفعال هم پیامک دادن یانه؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سحر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:21

    کد دیدگاه : 2506885

    سارا جان اطلاعی ندارم ولی میپرسم اگر دوستام خبر داشتن میام میگم گلم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : آنا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 18:55

     کد دیدگاه : 2507207

     ممنونم سحر جون. برات ارزوی موفقیت میکنم.

     پاسخ دهید
   • نویسنده : به سارا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:19

    کد دیدگاه : 2506996

    سلام گلم من دو دوره ای غیرفعال هستم وبه لطف خدا به منم پیامک دادن

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 18:24

     کد دیدگاه : 2507155

     از کدوم استان؟

     پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 18:30

     کد دیدگاه : 2507167

     بعد ۹۲ اصلا کلاس نداشتید؟

     پاسخ دهید
    • نویسنده : نگار

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 18:30

     کد دیدگاه : 2507168

     انشالله شما و سحر خانم و دوستای اصفهانی که دعوت شدن موفق باشین..
     خوش خبر باشین عزیزان

     پاسخ دهید
    • نویسنده : عسل

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 18:35

     کد دیدگاه : 2507177

     سارا جان سلام میتونم بدونم سما برای کدام استان هستید

     پاسخ دهید
     • نویسنده : سارا

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 23:54

      کد دیدگاه : 2507669

      سلام عسل جان
      خراسان رضوی

      پاسخ دهید
    • نویسنده : آنا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 18:57

     کد دیدگاه : 2507209

     سلام دوست خوبم. ممنونم که جواب دادید. برای شما هم آرزوی موفقیت میکنم.
     نمیدونم چرا به من پیام ندادن. اخه منم تاقبل۹۲چند دوره کار کردم وبعد۹۲فقط ازمون جهاد دادم

     پاسخ دهید
     • نویسنده : به آنا

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 19:25

      کد دیدگاه : 2507238

      شما تو سیستم فعال هستید؟

      پاسخ دهید
      • نویسنده : آنا

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 12:50

       کد دیدگاه : 2508236

       نمیدونم چطور باید تشخیص بدم که تو سیستم فعال هستم یا نه؟ فرم۰۱۳ و بقیه مدارک رو اریبهشت به ادارمون تحویل دادم

    • نویسنده : نسیم

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 18:57

     کد دیدگاه : 2507211

     سلام چه پیامی بهت دادن دوست عزیز

     پاسخ دهید
    • نویسنده : سارا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:46

     کد دیدگاه : 2507456

     منم دو دوره غیر فعالم ولی برام پیامک نیومد😔
     نمیدونم باید چکار کنم

     پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:21

  کد دیدگاه : 2506574

  دوستان کسی از خوزستان اینجا هست که به مصاحبه دعوت شده باشه؟ خوزستان چرا خبری نیس؟!

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سحر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:36

  کد دیدگاه : 2506464

  سلام عزیزان نهضتی من دودوره وهم اکنون فعال وجاری می باشم از خراسان رضوی الان پیامک زدن از اداره کل از شنبه براساس حروف الفبا به ترتیب بریم برای انجام ازمایشات ومعاینه (:victory:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : خوزستان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:50

   کد دیدگاه : 2506492

   موفق باشین

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سحر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:04

    کد دیدگاه : 2506518

    ممنون خوزستان عزیز انشالله برای همه بچه ها درست بشه (:heart:)

    پاسخ دهید
   • نویسنده : چهارمحال

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:09

    کد دیدگاه : 2506535

    همکارای چهارمحالی چه خبر؟
    ایا به شماهم زنگ زدن؟
    از تک دوره ای ها خبر ندارید؟

    پاسخ دهید
  • نویسنده : Ss

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:12

   کد دیدگاه : 2506546

   سلام دوست گرامی موفق باشین
   شما هم فرم امتیاز و فرم تکمیل مدارک مالی رو پر کرده بودین ؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سحر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:32

    کد دیدگاه : 2506602

    سلام عزیزم نه ما فرم پر نکردیم خود اداره برامون پر کرده بوده ..مدارک مالی هم ندادیم فرم 013بود دیگه نیاز نداشتیم که برگه مالی ببریم همه چی درست بود

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سیستانیان

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 15:34

     کد دیدگاه : 2506909

     خوشبحالتون بدون هیچ دغدغه داره کاراتون راست و ریس میشه. برا ما ورودی ۹۲هم دعا کنید تا سال بعد خبراییه بشه.

     پاسخ دهید
  • نویسنده : سارا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:15

   کد دیدگاه : 2506554

   منم خراسان رصوی هستم و سه دوره قبل۹۲ دارم و عیرفعال از۹۲ به بعد، اما بهم هیچ زنگی نزدن😔😔😔😔😔😔😔
   یعنی مارو کنار گذاشتن؟پس چرا استان های دیگه غیرفعالها هم دعوت به مصاحبه شدن؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : به سارا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:40

    کد دیدگاه : 2506637

    قانون برا همه جا یکیه.. نمیشه یه جا بگیرن یه جا حذف کنن.. یا همه جا بگیرن یا همه جا حدف

    پاسخ دهید
    • نویسنده : سارا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:02

     کد دیدگاه : 2506719

     یعنی ممکنه برای منم پیامک بیاد؟ تا الان که هیچی نیومده دیگه ناامید ناامید شدم😔😔😔

     پاسخ دهید
    • نویسنده : سارا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:43

     کد دیدگاه : 2506814

     دقیقا

     پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:47

     کد دیدگاه : 2506824

     ماکه قانونی ندیدیم

     پاسخ دهید
  • نویسنده : هرمزگان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:16

   کد دیدگاه : 2506746

   دوست عزیز چه آزمایشهایی باید انجام بدیم؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد جواد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:21

   کد دیدگاه : 2506769

   چطوری مگه آزمون نمیگیرند ؟چطوری شما رو گفتند بیایید برا آزمایش

   پاسخ دهید
  • نویسنده : N&F. رستم دستان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:25

   کد دیدگاه : 2506893

   خوش ب سعادتت سحرجان برای ما تکدوره ای های جاری و فعال هم دعای ویژه داشته باشین تا تکلیف ماهم روشن بشه (:ok:)

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:24

   کد دیدگاه : 2507000

   دقیقا چی پیامک دادن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : سحر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:42

    کد دیدگاه : 2507651

    با سلام
    جهت اطلاع از ادامه فرايند جذب و بكارگيري بصورت حق التدريس سريعا به سايت http://edari.razavi.medu.ir يا كانال امور اداري در پيام رسان بله به آدرس @edarirazavi مراجعه نماييد.
    اداره امور اداري و تشكيلات آموزش و پرورش خراسان رضوي

    پاسخ دهید
  • نویسنده : یوسف نرماشیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:08

   کد دیدگاه : 2507058

   فکنم ماتکدوره جذب بشیم بااین ایین نامه.چون بعدش فعالیت نداریم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : م.ن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:09

  کد دیدگاه : 2506383

  من آموزشیارم،با آزمون اومدم تو نهضت دوره دیدم،کددارم،گزینش شدم،مدرک دانشگاهی دارم در چند سالی که تو نهضت بودم ۷۵شاگردداشتم،ولی چه فایده همش هیچ……فقط گناهم این بود که روز ازمونی که درسال۹۰گرفتن مریض شدم وبعداز چندین سال انتظار (:cry:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : خرم آباد

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:23

   کد دیدگاه : 2506428

   سلام م.ن
   منظور شما اینه که امسال هم جذب نمیشی ؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : من

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:10

    کد دیدگاه : 2506539

    همکاران محترم هر کی از تک دوره ها خبر داره لطفا بگه ،خیلی استرس داریم

    پاسخ دهید
   • نویسنده : م.ن

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:44

    کد دیدگاه : 2507027

    دیگه بااین جزییات آیین نامه،نه

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:00

  کد دیدگاه : 2506362

  طی بخشنامه‌ای،

  آموزش‌دهندگان نهضت سواد اموزی جذب آموزش و پرورش می‌شوند

  سه شنبه , ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۸

  اجتماعی آموزش و پرورش

  بر اساس بخشنامه وزارت آموزش و پرورش کلیه آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی که بعد از سال ۹۲ فعالیتشان استمرار داشته جذب آموزش و پرورش می‌شوند.

  به گزارش خبرنگار حوزه آموزش و پرورش گروه اجتماعی خبرگزاری آنا، طبق بخشنامه‌ای که از وزارت آموزش و پرورش به همه استان‌ها ابلاغ شده است کلیه آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی که بعد از سال ۹۲ فعالیتشان استمرار داشته‌اند و قبل سال ۹۲ یک دوره حداقل با این سازمان همکاری داشته‌اند به‌صورت حق‌التدریس و با امتیازبندی که انجام می‌شود برابر نیاز هر استان به‌کار گرفته می‌شوند.
  بر اساس همین بخشنامه  بعد از تأیید وزارت آموزش و پرورش این آموزشیاران در آزمون داخلی شرکت می‌کنند و بعد از موفقیت در این آزمون برای استخدام به‌وسیله کارگروه توسعه نیروی انسانی برابر ظرفیت شهرستان‌هایی که کمبود معلم دارند تقسیم‌بندی انجام می‌شود.
   آموزشیارانی که دو دوره قبل از سال ۹۲ کلاس داشته‌اند و هم‌اکنون هم استمرار داشته‌اند، شامل حال بحث استخدام می‌شوند اما کسانی که قبل سال ۹۲ یک دوره و اکنون نیز استمرار دارند، شامل حال حق‌التدریس می‌شوند.
   ‏

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:12

   کد دیدگاه : 2506395

   واقعا راسته همکار محترم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : محمد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:21

    کد دیدگاه : 2506417

    همکاران گرامی ازجزئیات معلوم نمیشه ولی بعیده تکدوره حذف بشه

    پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:30

    کد دیدگاه : 2506448

    درست نیست

    پاسخ دهید
    • نویسنده : محمد

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 12:44

     کد دیدگاه : 2506480

     ولی مستمرقبل از۹۲ تعریف شده دلیل دارن چون نیروی جامانده ان مصوبه برای اینابود اون زمان بایداینا جذب میشدن

     پاسخ دهید
     • نویسنده : سارا

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 13:18

      کد دیدگاه : 2506564

      آقا محمد مگه طبق خبر دیروز قرار نشد قطع همکاری های دو دوره مستمر قبل۹۲ هم حقی بشن؟پس چرا امروز اداره کل خراسان رضوی فقط به دو دوره ای های فعال تا الان پیامک داده که برن برای ازمایش؟

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 13:36

       کد دیدگاه : 2506621

       جذب بر اساس سابقه هس

      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 14:48

       کد دیدگاه : 2506828

       چون عیر فعالها کلا حذف شدن حتی آزمون هم نمیتوننن بدن

   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:57

    کد دیدگاه : 2506505

    قبل ازتصویب آیین نامه قرار برحق التدریس بود الاننیاز استان مهمه اگه به رشتت نیاز داشته باشن حقی میشی اگر نه فقط آزمون شامل حالت میشه دوست عزیز

    پاسخ دهید
    • نویسنده : خ

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 14:54

     کد دیدگاه : 2506837

     بابا غیرفعالها کلا حذف شدن نه آزمون نه حقی.اینا روزی صدتا بخشنامه در میدن جون بیکارن باید یه کاری کنن

     پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:17

   کد دیدگاه : 2506405

   این همون اصلاحیه ۹مرداد نیست ؟که الان تو بخشنامه جدید حرفی ازش نزدن؟؟؟

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:20

   کد دیدگاه : 2506415

   خدارو شکر

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:21

   کد دیدگاه : 2506418

   یعنی درسته؟////

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:30

   کد دیدگاه : 2506444

   حرفهای اقای لاشکی یه چیز دیگست که

   پاسخ دهید
   • نویسنده : فاطمه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:36

    کد دیدگاه : 2506466

    این مال قبل تصویب ایین نامه هست

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:41

   کد دیدگاه : 2506474

   خوش به حال تک دوره ایها… بعد ۹۲ایها تا ۱۴۰۰ و بعدش هیچ خبری نیس (:fool:) 😓مبارک باشه تک دوره ها فقط برا بعد ۹۲هم دعا کنید ۶سال سابقه هنوز بلاتکلیفه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:34

    کد دیدگاه : 2506793

    تکدوره ایهاکه بلاتکلیفند

    پاسخ دهید
   • نویسنده : N&F. رستم دستان

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:30

    کد دیدگاه : 2506904

    سواداموزانی که زحمت میکشن وبیسواد رو باسواد تحویل جامعه میدن، چه تک دوره چه دو دوره و چه بعد 92 بهیچ عنوان کسی حذف نمیشه الکی استرس بخودتون راه ندین برچه اساسی باید حذف شد؟دیر و زود میشه اما اینکه تعیین تکلیف نشوند ،امکان ندارد.

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ورودی ۹۲

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 21:52

     کد دیدگاه : 2507463

     شما از کجا انقدر مطمئنید..
     تکلیف ما ۹۲ایها کی مشخص میشه پس ؟

     پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:08

    کد دیدگاه : 2507219

    تک دوره ای ها مگه چی شدن که تبریک میگید

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 19:38

     کد دیدگاه : 2507255

     تک دوره دعوت به حق تدریسی…

     پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:59

  کد دیدگاه : 2506361

  سلام آیا از شرکتی های ایلام کسی اینجا هست واقعا حذف شدیم یا امیدی هست ؟چرا کسی نمی دونه به چه دلیل؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:55

  کد دیدگاه : 2506350

  نه به همه برای معاینات پیامک زدن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:18

  کد دیدگاه : 2506274

  سلام به مشهدی های عزیز شما فرم امتیاز بندی پر کردید که برای معاینات پزشکی فرا خوان شدید؟ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سارا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:22

   کد دیدگاه : 2506575

   به من که هیچی نگفتن.دو دوره غیرفعالم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : به سارا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:46

    کد دیدگاه : 2506665

    اولویت اخرید

    پاسخ دهید
  • نویسنده : هرمزگان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:10

   کد دیدگاه : 2506736

   دوست عزیز چه آزمایشاتی؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:58

  کد دیدگاه : 2506237

  سلام دوست ایلامی ببخشید از پروندها خبری نشد ممنون میشم جواب بدین؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : H

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:11

   کد دیدگاه : 2506541

   سلام از شنبه اسامی نهایی رو میفرستن شهرستانها

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:21

  کد دیدگاه : 2506150

  با این آزمونی که گفتن یکبار.چرا فقط برای نهضتیها این شرطا هست….جرا فقط یکبار گفتن آزمون…..دوستان عزیز این مدت الکی اعصاب خودمون رو خرد کردیم… …یک دوره دوره ای علیه دو دوره ای و دو دوره ای علیه تک دوره ای و این شد که آیین نامه با این شرایط سخت فقط برای نهضتیها اومد بقیه گروهها راحت استخدام میشن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:57

   کد دیدگاه : 2506234

   سلام از همون اول با نهضت ها نبودن هزازتا شرط وشروط گذاشتن اخرش هم این شد

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:07

  کد دیدگاه : 2506126

  سلام همکاران عزیز اکنون که ایین نامه تصویب شده و دیگر نمی توانند شروط دیگری برای اموزش دهنده ها بگذارند باید به دیوان عدالت اداری در مورد ازمون داخلی که فقط برای اموزش دهتده هاست و شغل اموزگاری که حق انتخاب را از اموزش دهنده ها گرفته از وزارت اموزش وپرورش شکایت کنیم تا دلایل قانع کننده ای به دیوان ارائه دهد چون در سال نود همه گروهها اعم از حق التدریس و اموزشیاران در ازمون شرکت کردند ممکن است کسی در موقع ازمون مشکلی داشته باشد که در ازمون نمره قبولی راکسب نکند مطمئن باشید اگر شکایت شود این دو شرط را دیوان باطل میکند

  پاسخ دهید
  • نویسنده : خوزستان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:26

   کد دیدگاه : 2506162

   احسنت

   پاسخ دهید
   • نویسنده : آراد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:11

    کد دیدگاه : 2506542

    باید به دیوان عدالت شکایت کنیم چون شرط گذاشتن اگه کسی تو ازمون نمره قبولی کسب نکنه برای همیشه باید از حوزه اموزش پرورش کنار گذاشته شود

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ناشناس

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:48

     کد دیدگاه : 2506674

     درود برشما🙏

     پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:04

   کد دیدگاه : 2506245

   منطورتون چیه حق اموزگاری نداریم؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 11:16

    کد دیدگاه : 2506269

    منظوراین است که فقط شغل اموزگاری را باید انتخاب کنید حق انتخاب شغل دبیری را اموزش دهنده ها ندارند طبق ایین نامه ای که تصویب شده است

    پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:56

  کد دیدگاه : 2506098

   در هر دوره‌ حداقل 2 نفر سوادآموز را تحت پوشش قرار داده باشند که بتوانند مشمول این قانون شوند.
  ببینید دوستان گفته….. در هر دوره…. اسمی از تک یا دو …..نبرده پس جای نگرانی نیست بازم صبر تا هفته اینده

  پاسخ دهید
  • نویسنده : خوزستان

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:02

   کد دیدگاه : 2506116

   به قول خودت گفته در هر دوره ،هردوره یعنی بیش ازیک دوره نگفته در دوره بیش از یک نفر

   پاسخ دهید
  • نویسنده : نگار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:03

   کد دیدگاه : 2506244

   خودمون گول بزنیم… مشخصه منظورش دو دوره است. وقتی میگه مستمر یعنی حداقل دو دوره پشت سرهم..ثانیا” وقتی میگه هر دوره، یعنی یه دوره نیست

   پاسخ دهید
   • نویسنده : اهواز

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 14:24

    کد دیدگاه : 2506771

    دوستان عزیز اگه خبری ازاستان خوزستان شد لطفا”اطلاع رسانی کنید

    پاسخ دهید
    • نویسنده : نگار

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 02:00

     کد دیدگاه : 2507770

     چشم حتما” .

     پاسخ دهید
    • نویسنده : نگار

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 02:04

     کد دیدگاه : 2507774

     کار خوزستان خیلی کند پیش میره. فعلا پرونده ها فرستادن امور اداری اداره کل، هنوز اسامی تایید شده ها نیومده.

     پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...