اطلاعات بیشتر

جزئیات برگزاری آزمون دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید


حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس گفت: بنابر اعلام سازمان سنجش آموزش کشور برای شرکت در آزمون دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی کشور در سال 94 تعداد 6 هزار و 847 داوطلب ثبت‌نام کردند که از این تعداد 3 هزار و 507 نفر زن و 3 هزار و 340 نفر مرد هستند که براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده کارت شرکت در آزمون تمام داوطلبان از امروز سه‌شنبه 18 اسفند 94 برای مشاهده پرینت بر روی سایت سنجش قرار می‌گیرد.

وی افزود: همچنین داوطلبان متقاضی برای شرکت در آزمون باید از امروز سه‌شنبه 18 اسفند تا ساعت 24 روز پنج‌شنبه 20 اسفند 94 به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای یا ثبت‌نامی از کارت ورود به آزمون و برگه راهنمای خود پرینت دریافت کنند.

به گفته وی، برای شرکت در آزمون دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی کشور همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس‌دار و ارائه آن الزامی است.

توکلی ادامه داد: آزمون دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی کشور در سال 94 بعدازظهر روز جمعه 21 اسفند 94 در 31 شهرستان کشور برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون نیز از ساعت 14:30 بعدازظهر آغاز می‌شود و بر همین اساس درهای ورودی رأس ساعت 14 بسته خواهند شد لذا داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درب‌های ورودی در حوزه امتحانی حاضر شوند.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...