اطلاعات بیشتر

 

مشاور کانون عالی شوراهای اسلامی کار درباره جلسه روز گذشته کمیته سه جانبه ملی گفت: شنبه آینده افزایش ۲۰ هزار تومانی حق مسکن به هیأت وزیران ارسال می‌شود. همچنین مقرر شد کارگروهی جدید موضوع اصلاح قانون کار و ساماندهی قراردادهای کار را بررسی کند.

جهت مشاهده اخبار قانون کار اینجا کلیک کنید


علی خدایی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، درباره جلسه روز گذشته کارگروه 3جانبه ملی کارگران، کارفرمایان و دولت گفت: این جلسه روز گذشته با 5 دستور کار تشکیل شد. یکی از موارد بررسی افزایش حق مسکن 20 هزار تومانی حق مسکن کارگران در ماه بود که به جمع بندی رسید و مقرر شد شنبه هفته آینده نامه ای از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خطاب به معاون اول رئیس جمهور (هیأت وزیران) ارسال شود.
وی ادامه داد: شبهه ای وجود داشت که امسال نیز مجدد این موضوع باید در جلسه شورای عالی کار بررسی شود، در نهایت بیان شد این موضوع مصوبه شورای عالی کار را دارد ، روز گذشته باز هم این موضوع مورد بحث قرار گرفت و در نهایت مشخص شد که  این مصوبه به هیات دولت برود.
خدایی با بیان اینکه پس از تصویب معوقات این مصوبه از فروردین ماه سال جاری اعمال می‌شود گفت: از دیگر موارد مهم که در جلسه روز گذشته بررسی شد تشکیل کارگروهی جدید به منظور بررسی اصلاحیه قانون کار بود.
مشاور کانون عالی شوراهای اسلامی کار اظهار کرد: درباره بحران های بازنشستگی پیشنهاداتی داده شد. پیشنهاد‌هایی درباره سازمان تأمین اجتماعی هم مطرح شد. همچنین مقرر شد کمیته مزد امسال هم با نگاه کارشناسی موضوع مزد را دنبال کند.
به گزارش تسنیم،دولت لایحه اصلاحیه قانون کار را که در سال های گذشته از سوی دولت دهم به مجلس ارسال شده بود، پس گرفته بود و کارگروه جدیدی را برای بررسی موانع تولید و اشتغال و همچنین به روز رسانی قانون کار تشکیل داد.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...