اطلاعات بیشتر

تصویب لایحه تسری موادی از قانون استخدام نیروی انتظامی به کارکنان ارتش و سپاه

تهران- ایرنا- تصویب لایحه تسری مواد (79) و (83) قانون استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به کارکنان ارتش و سپاه، انتخاب اعضای کمیسیون مشترک طرح جداسازی وزارت بازرگانی از وزارت صنعت و معرفی نماینده کمیسیون اجتماعی در بررسی برنامه ششم، از جمله موارد مورد بررسی در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی مجلس بود.

به گزارش ایرنا از خانه ملت، عبدالرضا عزیزی درتشریح دستور کار امروز (دوشنبه) کمیسیون اجتماعی، به تصویب لایحه تسری موادی از استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: در ماده واحده این قانون آمده است از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون احکام موضوع مواد 79 و 83 قانون استخدام نیروی انتظامی مصوب سال 1382 به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تسری می یابد.
وی یادآور شد: این لایحه را وزارت دفاع به دولت داد و بعد از تصویب در دولت به مجلس ارجاع شد و صحن مجلس نیز در زمان رسیدگی به این لایحه، آن را دوباره جهت بررسی بیشتر به کمیسیون ارجاع داد که کمیسیون بار دیگر عین همان لایحه را به تصویب رساند.
**انتخاب اعضای کمیسیون مشترک طرح جداسازی وزارت بازرگانی از وزارت صنعت
این نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمیسیون مشترکی برای بررسی طرح جداسازی وزارت بازرگانی از وزارت صنعت، معدن و تجارت متشکل از کمیسیون های اجتماعی، صنایع و معادن، برنامه بودجه و اقتصادی تشکیل شد که 7 نفر از اعضای کمیسیون اجتماعی شامل حسین طلا، عباس صلاحی، عباس قایید رحمت، محمد اسماعیل سعیدی، فرج الله عارفی، علیرضا محجوب، حمیدرضا مشهدی عباسی انتخاب شدند.
**عبدی، نماینده کمیسیون اجتماعی در بررسی برنامه ششم
عزیزی همچنین تاکید کرد: برای بررسی برنامه ششم توسعه نیز ایرج عبدی نیز از کمیسیون اجتماعی انتخاب شد.
وی با یادآوری سوال از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در کمیسیون اجتماعی مجلس، گفت: از 9 نماینده سوال کننده 7 نفر سوال خود را پس گرفتند و تنها حسین طلا و ایرج عبدی سوال را مطرح کردند که حسین طلا از پاسخ وزیر قانع شد اما ایرج عبدی که در مورد سختی کار شرکت بیمه ای در استان لرستان پرسشی را مطرح کرده بود قانع شدن خود را به بررسی یک هفته ای موکول کرد.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:24

  کد دیدگاه : 565214

  سلام وخسته نباشید
  لطفا درسایتتون صفحه ای رو درست کنین و بگین در چه زمانی دوباره نیرو گرفته میشود با مشخص کردن رشته ها مثلا کی از دیپلم فنی و حرفه ای نیرو میگیرین?
  تشکر از زحمات تون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مجید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:30

  کد دیدگاه : 563264

  با سلام و خسته نباشید
  مواد ۷۹ و ۸۳ قانون استخدام نیروی انتظامی مصوب سال ۱۳۸۲ متن کاملش چی هست ؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حصین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:27

  کد دیدگاه : 559534

  خبر ۲۶ آبان ۹۴: تصویب لایحه تسری موادی از قانون استخدام نیروی انتظامی به کارکنان ارتش و سپاه (منبع: خبرگزاری ایرنا)
  به گزارش ایرنا از خانه ملت، عبدالرضا عزیزی درتشریح دستور کار امروز (دوشنبه) کمیسیون اجتماعی، به تصویب لایحه تسری موادی از استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: در ماده واحده این قانون آمده است از تاریخ لازم الاجرا شدن این قانون احکام موضوع مواد ۷۹ و ۸۳ قانون استخدام نیروی انتظامی مصوب سال ۱۳۸۲ به کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تسری می یابد. یعنی چی کارکنان ارتش و سپاه میتونن استخدام شن اقای سرباز گمنام یعنی چی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : هادی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:18

   کد دیدگاه : 560914

   نه دست دولتی هرو باز گذاشتن تا پارتی بازی سرعت پیدا کنه فقط این و ما جونارو توذکف یه زندگی اروم بزارن فقط این

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...