آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

تعیین دستمزد کارگران (خبر جدید)

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۲۴ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۰ دیدگاه
 • ارسال کننده: (admin (علی احمدزاده))
اطلاعات بیشتر

اخبار دستمزد کارگران

لینک های مفید و مرتبط
 اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایاناخبار حقوق و دستمزد و مزایااخبار عیدی کارگراناخبار وام اشتغال
آخرین اخبار مشاغل سختجدول حقوق کارگراناخبار مستمری بگیران تامین اجتماعی آرشیو اخبار تعیین دستمزد کارگران
جهت مشاهده مهمترین اخبار مرتبط با تعیین دستمزد کارگران آرشیو زیر را ملاحظه نمایید

خبر 9 اسفند 99: نهایی شدن حقوق کارگران در روزهای پایانی اسفند ماه (منبع: خبرگزاری تسنیم)

وزیر کار ابراز امیدواری کرد در هفته‌های پایانی سال با دقیق‌تر شدن اعداد نرخ تورم در بهمن ماه و پیش بینی اسفندماه امسال، تصمیم مشترک و مناسبی با اکثریت آرای شورای عالی کار درباره میزان دستمزد کارگران اتخاذ شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 9 اسفند 99: لزوم همسان سازی دستمزد کارگران همانند سایر کارمندان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

حمید حاج اسماعیلی در گفت وگو با ایسنا درباره راهکارهای جبران عقب ماندگی مزدی کارگران، اظهار کرد: شخصا قبول ندارم که نمی توانیم عقب افتادگی مزدی کارگران را جبران کنیم یا امکان جبران یکجای آن وجود ندارد. امسال کار بسیار بزرگی در کشور در بحث همسان سازی حقوق ها اتفاق افتاد که اگرچه نواقصی داشت ولی در حوزه صندوق های بازنشستگی کار بزرگی بود که از سوی دولت انجام گرفت و کسی نباید آن را زیر سوال ببرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 بهمن 99: آخرین وضعیت تعیین رقم دستمزد کارگران برای سال 1400 (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

 یک نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار درباره آخرین وضعیت تعیین رقم دستمزد کارگران برای سال ۱۴۰۰ توضیحاتی داد. به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، جلسه کمیته دستمزد کارگران هر سال در مراحل مختلفی برگزار می‌شود تا در مرحله اول رقم سبد معیشت کارگران مشخص شود و بعد در ادامه با تعیین میزان حداقل حقوق و سایر بخش‌های مزدی به مرحله تعیین حق مسکن کارگران برسد تا شاید اوایل تابستان سال بعد کارگران بتوانند با نرخ جدید، حقوق خود را دریافت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 بهمن 99: افزایش دستمزد کارگران براساس مصوبه شورای عالی کار (منبع: خبرگزاری ایرنا)

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: افزایش دستمزد کارگران در سال آینده براساس مصوبه شورای عالی کار خواهد بود. وی در پاسخ به ایرنا درباره افزایش ۳۵ درصدی دستمزد ۱۴۰۰ گفت: افزایش دستمزد باید به صورت کارشناسی بررسی شود و این افزایش براساس نظر و مصوبه شورای عالی کار خواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 4 بهمن 99: الزامی شدن پرداخت 31 روز حقوق در نیمه اول سال (منبع: خبرگزاری ایلنا)

بر اساس رای وحدت رویه «دیوان عدالت اداری» صادر شد، تکلیف حقوق کارگران شاغل در بخش‌های دولتی و مشمولان قوانین استخدامی خاص، در ماه‌های مربوط به نیمه اول سال، روشن شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 آذر 99: آیا افزایش حقوق کارگران هم 25 درصد است؟ (منبع: خبرگزاری ایسنا)

دبیر کل کانون عالی انجمن های صنفی کارگران با بیان اینکه حداقل دستمزد کارگران در شورای عالی کار تعیین می شود، تاکید کرد: پیش بینی افزایش ۲۵ درصدی حقوق کارکنان دولت در بودجه به این معنی نیست که کارگران هم الزاما باید ۲۵ درصد افزایش حقوق داشته باشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 25 آذر 99: درباره دستمزد کارگران در انتهای سال تصمیم گیری می شود (منبع: خبرگزاری ایسنا)

به گزارش ایسنا، محمد شریعتمداری در حاشیه امضای تفاهم نامه احداث نیروگاه سیکل ترکیبی اندیمشک درباره لزوم برگزاری جلسات دستمزد و نامه نمایندگان کارگری برای تشکیل جلسه به ایسنا گفت: کمیته دستمزد شورای عالی کار به طور مستمر جلساتی را در خصوص بررسی مزد موضوعی و مزد منطقه ای برگزار کرده است ولی تصمیم گیری در مورد دستمزد سال آینده در انتهای سال انجام می پذیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 آذر 99: پیشنهاد مجلس در مورد افزایش حقوق کارگران دو بار در سال (منبع: همشهری آنلاین)

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از پیشنهاد نمایندگان به دولت درباره افزایش حقوق کارگران در سال بر اساس افزایش تورم خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 آذر 99: ارائه پیشنهاد افزایش پلکانی حقوق سال آینده کارگران (منبع: خبرگزاری ایسنا)

یک مقام مسئول کارگری پیشنهاد کرد حداقل دستمزد سال آینده کارگران در شورای عالی کار به شکل پلکانی و با درنظر گرفتن معوقات مزدی سالهای قبل تعیین شود تا از این طریق بخشی از هزینه های زندگی کارگران جبران شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 11 آذر 99: رایزنی برای افزایش حداقل 40 درصدی حقوق کارگران در سال آینده (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس فراکسیون کارگری مجلس شورای اسلامی از رایزنی مجلس با دولت در راستای افزایش حقوق بیش از ۴۰ درصدی حقوق کارگران در سال آینده خبر داد و گفت: پیشنهاد ما برای افزایش حقوق کارگران در سال آینده نیز، ۴۰ درصد یا بیشتر است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 7 آذر 99: بررسی افزایش حقوق کارگران در جلسه مشترک مجلس و دولت (منبع: خبرگزاری تسنیم)

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس از جلسه اعضای این کمیسیون با شورای عالی کار در هفته آینده درباره میزان افزایش حقوق کارگران در سال ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: با توجه به تورم ۶۰ درصدی موجود در قیمت کالاهای اساسی اما حقوق کارگران فقط ۳۵ تا ۴۰ درصد افزایش یافته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 آبان 99: نحوه محاسبه مزد روزهای تعطیل کارگران کارمزد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، نحوه احتساب مزد روز‌های تعطیل جمعه، تعطیل رسمی و مرخصی استحقاقی کارگران کارمزد تابع ماده ۴۳ قانون کار بوده و ماخذ محاسبه مزد حقوق، حق سنوات و مزایای پایان کار موضوع مواد ۱۸، ۲۰، ۲۷، ۲۹، ۳۱ و ۳۲ قانون کار است که در مورد آنان میانگین مجموع پرداختی‌ها در آخرین ۹۰ روز کارکردشان خواهد بود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 آبان 99: برگزاری جلسه ترمیم دستمزد کارگران درخواست شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

تاجیک‌گفت: گروه کارگری شورای عالی کار درخواست برگزاری جلسه ترمیم مزدی را به وزارت کار اعلام کرده است و مصر است این جلسه به قید فوریت برگزار شود. محمدرضا تاجیک نماینده کارگران در شورای عالی کار در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: بعد از آخرین جلسه شورای عالی کار که بر اساس طرح طبقه بندی مشاغل برگزار شد یک جلسه کمیته دستمزد نیز با حضور تمامی شرکای اجتماعی برگزار شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 مرداد 99: حق مسکن 300 هزار تومانی سال 1399  تصویب شد (منبع: خبرگزاری تسنیم)

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب افزایش ۲۰۰ هزار تومانی حق مسکن کارگری در هیات دولت خبر داد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری اعلام کرد: پیش از این شورای عالی کار با حضور نمایندگان کارگران و کارفرمایان در جلسه 17 خرداد حق مسکن کارگری را از صد به سیصدهزار تومان افزایش داد.

وی تاکید کرد: اجرایی شدن مصوبه شورای عالی کار نیازمند تصویب هیات دولت بود که در هفته های گذشته کمیسیون اقتصادی دولت این افزایش را تصویب کرد و امروز در هیات دولت مطرح و تصویب نهایی شد.

یکی از بندهای مورد بحث در افزایش مزد سالیانه کارگران، حق مسکن است که رقم آن در شورای عالی کار توسط نمایندگان کارگری، کارفرمایی و دولت پس از تعیین به هیات وزیران پیشنهاد داده می‌شود و باید در جلسه هیات دولت به تصویب برسد.

در آخرین مصوبه شورای عالی کار که 17 خردادماه برای تغییرات مزد 99 کارگران برگزار شد پیشنهاد افزایش هزینه مسکن تا سقف 300 هزار تومان جهت تایید و تصویب نهایی به هیات وزیران ارائه شد.

بیستم مرداد ماه این پیشنهاد در کمیسیون اقتصادی دولت تصویب و برای تصمیم گیری نهایی به هیات دولت ارجاع شد.

خبر 24 مرداد ماه: لزوم پرداخت کامل حقوق کارگران در زمان دورکاری (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس اتحادیه کارگران قراردادی کشوردرباره اینکه برخی از کارفرمایان در شرایط دورکاری حقوق کمتر از قانون پرداخت می کنند گفت: کارفرمایان نمی توانند قرارداد کامل را به ناقص تغییر دهند. مطابق قانون کارگران هم باید بیمه باشند و هم حقوق کامل دریافت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 21 مرداد 99: حق مسکن کارگران 300 هزار تومان شد (منبع: خبرگزاری برنا)

محمد شریعتمداری در خصوص تصویب حق مسکن کارگری گفت: روز گذشته کمیسیون اقتصادی دولت، به اتفاق آرا افزایش ۲۰۰ هزارتومانی حق مسکن کارگران را به تصویب رساند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 مرداد 99: لزوم پرداخت مطالبات به حق کارگران (منبع: خبرگزاری میزان)

معاون سیاسی وزیر کشور در جلسه کمیسیون کارگری، با تأکید بر این که ضرورت دارد مطالبات به حق و قانونی کارگران پرداخت شود، اظهار داشت: لازم است درخواست‌ها و مطالبات، صرفاً از مجاری قانونی و با رعایت منافع ملی کشور صورت پذیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 15 مرداد 99: تصویب حق مسکن کارگران در هفته پیش رو (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه حق مسکن کارگران روز دوشنبه آینده در کمیسیون اقتصادی دولت تصویب می‌شود، گفت: امیدواریم بلافاصله در هیأت دولت نیز به تصویب برسد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 مرداد 99: لزوم لحاظ پایه سنوات کارگران در سابقه کاری (منبع: خبرگزاری فارس)

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حال حاضر کارگری که با چندین سال سابقه کارگاه خود را تغییر می‌دهد متأسفانه به خاطر ضعف قانون پایه سنوات وی را صفر می‌کنند و این نقص قانون باید برطرف شود و کارگران و از جمله خبرنگاران باید بتوانند پایه سنوات خود را دریافت کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 مرداد 99: جزییات علت تعلل دولت در تصویب حق مسکن کارگران (منبع: خبرگزاری ایلنا)

ربیعی درباره علت تعلل دولت در تصویب حق مسکن کارگران اظهار داشت: پیگیری‌ها نشان می‌دهد در اولین جلسه کمیسیون این موضوع با نظر موافق و اجماع اعضا در خصوص میزان پیشنهادی وزارت کار مورد تائید قرارگرفته است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 13 مرداد 99: افزایش حق مسکن کارگران طی دو هفته آینده تصویب می شود (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: انتظار داریم پیشنهاد افزایش ۲۰۰ هزار تومانی کمک هزینه مسکن کارگران تا دو هفته آینده توسط هیات دولت تصویب شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 11 مرداد 99: نحوه محاسبه اضافه کاری کارگران بعد از اصلاحیه پایه مزد در سال 99 (منبع: خبرگزاری مهر)

اضافه کاری از جمله مولفه های دستمزدی است که برخی کارگران در دریافت آن از کارفرمایان با چالش مواجه هستند. مطابق با ماده ۵۹ قانون کار، در شرایط عادی ارجاع کار اضافی به کارگر با دو شرط «موافقت کارگر و پرداخت ۴۰ درصد اضافه بر مزد هر ساعت کار عادی» قابل اجراست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 5 مرداد 99: جزییات پیگیری تصویب حق مسکن در هیات دولت (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

محمدرضا تاجیک نماینده کارگری در شورای عالی کار در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: چند ماه از سال جدید گذشته است و هنوز حق مسکن ۲۰۰ هزار تومانی کارگران که شورای عالی کار یک ماه پیش آن را مصوب کرده بود، از جانب هیأت دولت تصویب و اجرایی نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 مرداد 99: تصویب حق مسکن کارگران به نقل و انتقالات تابستان رسید (منبع: خبرگزاری ایسنا)

همچنان که پیش بینی شده بود حق مسکن کارگران در هیات وزیران به تصویب نرسید و افزایش مبلغ آن در فیش حقوقی تیر ماه کارگران لحاظ نشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 29 تیر 99: جزییات محاسبه سنوات خدمت، نرخ عیدی و مزایای حین اشتغال کارگران (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

کارگران و کارمندان مشمول قانون کار به این نکته توجه داشته باشند که محاسبه عیدی و پاداش و مزایای رفاهی حین کار، با حقوق سال‌های مورد ادعا محاسبه خواهد شد و نه به نرخ آخرین حقوق و تنها مواردی چون سنوات پایان کار و ذخیره دریافتی در زمان قطع همکاری محاسبه خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 28 تیر 99: واریز حق مسکن کارگران با حقوق مرداد ماه (منبع: خبرگزاری مهر)

عضو شورای عالی کار از احتمال تصویب حق مسکن کارگران طی این هفته خبر داد و گفت: با توجه به اینکه در شرف پرداخت دستمزد تیر قرار داریم، معوقه حق مسکن باید با حقوق مرداد واریز شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 26 تیر 99: آیا افزایش حق مسکن کارگران از تیرماه اعمال خواهد شد؟ (منبع: خبرگزاری ایسنا)

درحالی که پیش از این اعلام شده بود افزایش حق مسکن کارگران از تیرماه اعمال خواهد شد و جامعه کارگری با وسواس اخبار مربوط به افزایش حق مسکن را پیگیری می‌کند، هنوز خبری از تصویب و اعمال این افزایش در فیش حقوقی تیر ماه کارگران نیست.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 16 تیر 99: ابلاغ بخشنامه جدید دستمزد مبنای کسر حق بیمه سال 99 (منبع: خبرگزاری ایسنا)

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور بخشنامه ای ، دستمزد مبنای کسر حق بیمه از تیر ماه سال 1399 به بعد را به واحدهای اجرایی ابلاغ کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 تیر 99: لزوم پرداخت حق مسکن 300 هزار تومانی کارگران از ابتدای سال (منبع: همشهری آنلاین)
رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانکاری کشور با اشاره به اینکه خواسته کارگران این است که حق مسکن از ابتدای سال افزایش یابد گفت: مگر حقوق برای یک سال تعیین نمی‌شود؟ چگونه ممکن است حق مسکن برای یک سال تعیین نشود؟!

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 16 تیر 99: حداقل دستمزد کارگران در نیمه دوم سال بازنگری نمی شود (منبع: خبرگزاری مهر)

وزیر کار در مورد اینکه ایا دستمزد کارگران در نیمه دوم سال بازنگری می‌شود یا خیر، گفت: امسال روند تصویب مزد طولانی شد و همین روال ادامه خواهد یافت.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 تیر 99: جزییات افزایش هزینه های معیشت کارگران در سال 99 (منبع: خبرگزاری تسنیم)

رئیس کمیته دستمزد شورای اسلامی کار درباره هزینه زندگی کارگران گفت: میانگین هزینه سبد معیشت خانوار در حداقلی ترین حالت در سال ۹۹به ۶میلیون و ۴۰۰هزار تومان تا ۶میلیون و ۸۰۰هزار تومان رسیده است،فاصله بین هزینه و درآمد بسیار زیاد است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 9 تیر 99: احتمال اصلاح دستمزد کارگران در نیمه دوم سال (منبع: خبرگزاری مهر)

آنطور که سازمان بازرسی اعلام کرده دولت برای اصلاح دستمزد در نیمه دوم سال برنامه دارد، پس باید منتظر برگزاری جلسات شورای عالی کار باشیم؛ این در حالیست که هنوز حق مسکن تصویب نشده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 4 تیر 99: مصوبه افزایش حق مسکن کارگران در چه مرحله‌ای قرار دارد؟ (منبع: خبرگزاری ایرنا)

پیشنهاد افزایش کمک هزینه مسکن کارگران به ۳۰۰ هزار تومان که توسط شورای عالی کار به هیات وزیران اعلام می‌شود، در یک مکاتبه اداری توسط وزیر تعاون به معاون اول رییس جمهوری فرستاده شده است و پیش‌بینی می‌شود در جلسات آینده به دولت تصویب شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 تیر 99: احتمال بررسی مجدد افزایش دستمزد کارگران در نیم سال دوم سال (منبع: پورتال شبکه خبر)

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: با توجه به دریافت کم حقوق کارگران و افزایش تورم با کمک دولت و جلساتی که با نمایندگان کارگران داشتیم، ۵ درصد به حقوق کارگران اضافه شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 2 تیر 99: لزوم اعمال افزایش مزد کارگران از فروردین ماه (منبع: خبرگزاری ایرنا)

نماینده کارگران در شورای عالی کار گفت: افزایش مزد و حق مسکن کارگران باید از فروردین‌ماه اعمال شود و اگر چنین نباشد با روح عدالت مزدی، مغایرت دارد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 21 فروردین 99: میزان افزایش حداقل دستمزد کارگران در سال 99 مشخص شد

نشست تعیین حداقل دستمزد سال ۱۳۹۹ کارگران به دلیل عدم توافق نمایندگان کارفرمایی و کارگری درخصوص درصد افزایش مزد و ورود به رأی گیری اعضا پایان یافت و در نهایت درصد افزایش مزد کارگران ۲۱ درصد اعلام شد.

علیرغم تلاش نمایندگان کارگری برای متقاعد کردن کارفرمایان، به دلیل اختلاف شدید در خصوص اعمال افزایش ۲میلیون و ۸۰۰ هزار تومان روی پایه حقوق کارگران جلسه دستمزد به رأی گیری اعضا کشیده شد و در نهایت با توجه به ترکیب شورای عالی کار، افزایش پایه حقوق کارگران ۲۱ درصد تصویب شد.

همچنین مبلغ بن خواربار کارگران از ۱۹۰ هزار تومان به ۴۰۰ هزار تومان افزایش یافت.

حداقل دریافتی؛ ۲ میلیون و ۶۰۵ هزار و ۴۲۷ تومان
باشگاه خبرنگاران جوان نیز در این باره نوشت: محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: حداقل دستمزد کارگران در سال ۱۳۹۹ یک میلیون و ۸۳۵ هزار تومان تعیین شد.

شریعتمداری با بیان اینکه با توجه به ترکیب شورای عالی کار، افزایش پایه حقوق کارگران ۲۱ درصد تصویب شد، افزود: برای سایر سطوح دستمزدی افزایش ۱۵ درصدی تصویب و ۹۱ هزار تومان به آن اضافه شد.

همچنین حداقل دریافتی کارگر ۲ میلیون و ۶۰۵ هزار و ۴۲۷ تومان است.

حقوق فروردین ماه یک کارگر ( با یک فرزند و بدون سابقه در کارگاه ) ۲۵.۸۰۱.۵۰۶ ریال خواهد بود و حقوق فروردین ماه یک کارگر ( با دو فرزند و بدون سابقه در کارگاه )۲۷.۶۳۶.۹۳۳ ریال محاسبه می‌شود.

لازم به ذکر است حقوق فروردین ماه یک کارگر ( بدون فرزند و بدون سابقه در کارگاه ) ۲۴.۱۳۲.۷۴۵ ریال خواهد بود و حقوق فروردین ماه یک کارگر ( با دو فرزند و و یک سال سابقه در کارگاه ) ۲۹.۳۸۶.۹۳۳ ریال محاسبه خواهد شد.

با این وجود در حال حاضر مبلغ حداقل دستمزد روزانه یک کارگر ۶۱۱۸۰۹ است و برای کارگران بن ماهانه ۴۰۰ هزار تومان، پایه سنوات ۱۷۵ هزار تومان و حق مسکن ماهانه ۱۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

به سایر سطوح ۱۵ درصد به اضافه روزانه ۳۰۳۳۸ ریال اضافه شد اما به شرطی که‌حداقل حقوق کارگران از دومیلیون هشتصد کمتر نباشد.

 • افزایش حداقل مزد ۲۱ درصد
  بن ماهیانه ۴۰۰ هزار تومان
  مبلغ مزد روزانه ۶۱ هزار تومان
  حقوق ماهانه یک میلیون و ۸۳۵ هزار تومان
  پایه سنوات ۱۷۵ هزار تومان
  مسکن ماهانه ۱۰۰ هزار تومان(نیاز به تایید هیئت وزیران دارد)
  حق اولاد ۱۸۳۵۴۶ ریال
  به سایر سطوح ۱۵ درصد به اضافه روزانه ۳۰۳۳۸ ریال

لطفا کمی صبر کنید....

لطفا کمی صبر کنید....

۰۹ اسفند ۱۳۹۹
لزوم همسان سازی دستمزد کارگران همانند سایر کارمندان

اخبار دستمزد کارگران لینک های مفید و مرتبط  اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اخبار حقوق و دستمزد ...

مشاهده بیشتر
۰۹ اسفند ۱۳۹۹
نهایی شدن حقوق کارگران در روزهای پایانی اسفند ماه

اخبار دستمزد کارگران لینک های مفید و مرتبط  اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اخبار حقوق و دستمزد ...

مشاهده بیشتر
۲۸ بهمن ۱۳۹۹
آخرین وضعیت تعیین رقم دستمزد کارگران برای سال 1400

اخبار دستمزد کارگران لینک های مفید و مرتبط  اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اخبار حقوق و دستمزد ...

مشاهده بیشتر
۲۶ بهمن ۱۳۹۹
افزایش دستمزد کارگران براساس مصوبه شورای عالی کار

اخبار دستمزد کارگران لینک های مفید و مرتبط  اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اخبار حقوق و دستمزد ...

مشاهده بیشتر
۰۵ بهمن ۱۳۹۹
الزامی شدن پرداخت 31 روز حقوق در نیمه اول سال

اخبار دستمزد کارگران لینک های مفید و مرتبط  اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اخبار حقوق و دستمزد ...

مشاهده بیشتر
۰۱ بهمن ۱۳۹۹
عیدی کارگران ساعتی و پاره وقت چقدر است؟

اخبار دستمزد کارگران لینک های مفید و مرتبط  اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اخبار حقوق و دستمزد ...

مشاهده بیشتر
۲۹ دی ۱۳۹۹
آغاز واریز عیدی کارگران با حقوق بهـمن ماه

اخبار دستمزد کارگران لینک های مفید و مرتبط  اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اخبار حقوق و دستمزد ...

مشاهده بیشتر
۲۷ دی ۱۳۹۹
چگونگی محاسبه حق سنوات کارگران

اخبار دستمزد کارگران لینک های مفید و مرتبط  اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اخبار حقوق و دستمزد ...

مشاهده بیشتر
۲۱ دی ۱۳۹۹
دومین جلسه کمیته دستمزد کارگران برگزار می‌شود

اخبار دستمزد کارگران لینک های مفید و مرتبط  اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اخبار حقوق و دستمزد ...

مشاهده بیشتر
۰۹ دی ۱۳۹۹
آغاز مذاکرات تعیین دستمزد 1400 کارگران

اخبار دستمزد کارگران لینک های مفید و مرتبط  اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اخبار حقوق و دستمزد ...

مشاهده بیشتر


اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: ali
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۵۰
 • کد دیدگاه: ۳۲۸۸۸۷۶

فکری هم برای بکارهای جامعه بکنید تعدادشان هم کم نیست نمونش خودم زن با بچه دارم مستاجرم بیکارم له شدم دیگه اون کارمند یا کارگر دولتی که هرسال حقوقش اضافه میکنید هرچی باشه آخر ماه انتظار یه چندرقاز داره اما مثل من و امثال من چی هر کجا هم که بگی برا کار رفتم بهم کار ندادن فکری بکنید برا جوونای بیکار آمار طلاق علکی بالا نمیره اولین مسببش همین بیکاریه

پاسخ دهید
 • نویسنده: علیرضا یعقوبی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۷:۰۶
 • کد دیدگاه: ۲۸۵۸۶۶۳

من با ۲۰ سال سابقه در سال ۹۶ باز نشسته تامین اجتماعی شدم علت این بود که حدود ۸ سال اخر را خودم پرداخت میکردم حدود ۹ سال با شرکت ایتالیای کار کردم وشرکتهای دیگر قبل انقلاب که در اهواز ومشهد بود حدود۳ و۸ ماه نتوانستن پیدا کنند شرکتی که کار میکردم اسکله جنوب منحل شده حال چون با حداقل بازنشسته شدم دریافتی من در ۹۸ مبلغ ۱۵۵۰ م است ایا میتوانم ادامه سابقه بدهم تا ۳۰ سال بشه یا سابقه را در اهواز پیدا کنم یا خودم پرداخت کنم لطفا راهنمایی فرمایی من ۶۷ ساله وصرع دترم

پاسخ دهید
 • نویسنده: کارگر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۰۷
 • کد دیدگاه: ۲۸۵۸۴۳۳

سلام اقایون که تو مجلس نشستید من با 17سال سابقه کار سخت که هنوز سال به سال دارم قرار داد امضا می کنم بخاطر نبود قانون هنوز شهامت معرفی خودم را ندارم از بس که تهدید شدیم بارها حتی نهار به ما نداده و با شکم گرسنه تا غروب کار کردیم دارید فقط وقت پر می کنید کجاست ناظر بیاد ببینه که این کارفرماها چطور با کارگر رفتار می کنند هر روز داریم توهین .تحقیر .تهدید میشیم حتی تو خانه هم اختیار خودمون را نداریم

پاسخ دهید
 • نویسنده: مجیدرهنما
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۲:۴۳
 • کد دیدگاه: ۲۴۲۰۶۲۴

سلام عرض ادب خدمت آقایان من ازسال 93تا98نه حق اولاگرفتم نه مسکن گرفتم نه بن کارگری .کارفرمای من آشناست اینقدرامروزفردا کردتا الان که بعداز5سال بیمه ام کرد ولی کارفرما آمدباهام قرارداد6ماه نوشت الان کارفرما میخواد بیرونم بکنه من زن بچه دارم نظرشما رو میخواستم ببینم چیه ممنون ازبرنامه خوبتون

پاسخ دهید
 • نویسنده: سید
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۵۴
 • کد دیدگاه: ۲۷۴۴۴۲۷

سلام نزدیک ترین اداره کار از ایشان بابت کلیه ی مزایای قانونی شکایت کن.هر مدرکی دداری با خودت ببر فیش حقوقی یا پرینت از حساب که پول واریز کردند.انشاالله به حقت برسی

پاسخ دهید
 • نویسنده: حمید م
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۱:۰۷
 • کد دیدگاه: ۲۲۴۴۲۳۹

خدا وکیلی در پالایشگاه بیدبلند بهبهان پروژه دولتی داره حق ما رو میخوره دو ساله روزمزد هستیم خشک و خالی بدون یک ریال مزایا تو رو قرآن یکی به فریادمون برسه شرکت جهانپارس

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۹:۳۴
 • کد دیدگاه: ۱۶۵۳۳۳۸

سلام اقاشمارابه هردینی وهرچیزکه اعتقادداریدبه فکرکارگران ساده باشیدمگرباروزی40هزارتومان وکارسخت وبخصوص بدون بیمه بعلت روزمزدی میشودزندگی کردبازهم کارگران دولتی بیمه،عیدی،پاداش،وحق زن وفرزندو….غیره دارندهرچندحقوقشان هم ازبعضی اقشارکمتراست ولی ماکارگران یک روزه چکارکنیم اگرمیخواهیدحقوق کارگران راکمترازروزی100هزارتومان تعیین کنیدخداازسرتان نمیگذردوجوابگوخواهیدبوددرنزدخداوندتبارک وتعالی

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۰۷
 • کد دیدگاه: ۷۹۸۱۵۱

سلام.نمیدونم این حرفای ک گفته میشه ایا وسی هس ک جوابگو باشه ..اخه با این حقوق ما با هوا بخور و نفس بکش داریم ب زور زندگی میکنیم .من شوهرم اداره مخابراته ن حقوق درستو حسابی داره ن اینکبعد 10 سال تبدیل وضعیت اونم با لیسانس شدا خدمات این چ مملکتیه

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۳۷
 • کد دیدگاه: ۶۹۰۶۲۵

سلام دست مریضاد. که به کارگران هستید. خدا شاهد ما تا 2دوم هر ماه دیگه هیچ پولی نداریم چون هم باید قسط بدهیم هم کرایه خونه. نه خونه داریم نه ماشین. از مسولین بپرسید شما اگر 1000000حقوق دریافتی تان باشد با این شرایط چکارش میکنید. بخاطر خدا به این قشر ضعیف هم توجه شود

پاسخ دهید
 • نویسنده: کارگر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۰۷
 • کد دیدگاه: ۶۰۷۱۱۱

باسلام حدود 6سال قرار داد کارگری آخه کی تبدیل وضعیت میشیم …

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهدی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۰۲
 • کد دیدگاه: ۶۰۷۱۰۳

باسلام حدود 6سال قرار داد کارگری در دادگستری آخه کی تبدیل وضعیت میشیم …

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۱۴
 • کد دیدگاه: ۵۸۱۷۶

با حقوق کمتر از 1/500 هزار تومان نمی شود زندگی کرد

پاسخ دهید
 • نویسنده: سروش
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۲:۵۹
 • کد دیدگاه: ۵۲۰۷۶

سلام با حقوق500 خدا وکیلی کی میتونه زندگی کنه ایا شما هم می تونین با حقوقق 500 زندگی کنین فکر نکنم…..واقعا سخته در طول روز هرچی کار کردیم پول 2کیلو میوه نمیشه به این نمیگن زندگی

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۲:۰۲
 • کد دیدگاه: ۴۹۵۰۳۶

سلام این مشکل هیج وقت حل نمیشی

پاسخ دهید
 • نویسنده: م
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۴۹
 • کد دیدگاه: ۲۶۷۵۲۹۸

دو کیلو میوه میشه 500 هزار تومان!!
داداش چه میوه ای میخری؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی نیکی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۰۷
 • کد دیدگاه: ۲۶۷۶۷۶۰

داداش داره مثال میزنه حالا منظورش این نیست که نمیشه با 500 هزارتومان دو کیلو میوه خرید که .

پاسخ دهید
 • نویسنده: حمید خان
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۳۴
 • کد دیدگاه: ۲۸۱۹۴۹۹

اون بنده خدا میگه در طول روز مزدم دو کیلو میوه نمیشه منظورش پانصد هزار ماه نیست / ای خدا مزد روزانشو گفت

پاسخ دهید
 • نویسنده: یکی زیر آسمون خ
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۳۳
 • کد دیدگاه: ۳۳۸۱۲۵۲

اون بنده خدا داره میگه با حقوق یک روز از حقوق ماهیانه ۵۰۰ هزارتومانی نمیشه حتی دوکیلو میوه خرید.

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهدی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۱۸
 • کد دیدگاه: ۴۵۵۸۱

کاش یک بار این سران مملکت حقوق 500 هزار رو تجربه میکردن یک صدم حقوقشونو میگیریم تازه هر روز قیمت ها بالا میره خیلی افت داره که دستمزد یه روز کارگر فقط دوکیلو سیب زمینی و پیاز بشه و بس کاش از …

پاسخ دهید
 • نویسنده: سعیدیوسف زاده
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۱۲
 • کد دیدگاه: ۱۹۹۸۳۹۲

من ۳ساله بیکارم کار پیدا نمیشه یه فکری بکنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: بگردی پیدامیشه
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۱۶
 • کد دیدگاه: ۲۸۱۳۶۶۵

بگردی پیدامیشه اینشاالله

پاسخ دهید
 • نویسنده: سوگند
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۶:۱۵
 • کد دیدگاه: ۴۵۱۰۳

مگه مشکل فقط حقوقه؟ مارو بیمه بکنن حقوق پیشکش حالا اگه حقوق به موقع بدن…

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۰۴
 • کد دیدگاه: ۲۲۳۹۹۰۸

ما که بیکار هستم چکار کنم با این گرانی من ایالوار هستم چکار کنم کسی بذاره ما نمی رسد

پاسخ دهید
 • نویسنده: كارگر
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۳۱
 • کد دیدگاه: ۳۳۵۱۱

سلام كاش يه مبلغي تعيين مي كرديد تا دل ما كارگراي زحمتكش خوش باشه ..حداقل به سال آينده

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی