جزئیات بیشتر در مورد خبر

فرصت یک‌ماهه نمایندگان برای حل مشکل پذیرفته‌‌شدگان در آزمون استخدامی قوه قضاییه

جهت ورود به صفحه استخدامی قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید


خبر 25 تیر 98: تعیین وضعیت استخدام قبول‌شدگان آزمون قوه قضائیه تا یک ماه آینده

سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس از برگزاری نشستی در مجلس برای تعیین تکلیف وضعیت استخدام تمامی قبول شدگان آزمون قوه قضائیه خبر داد و گفت: تا یک ماه آینده وضعیت این افراد تعیین تکلیف می شود.
حسن نوروزی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت از برگزاری نشستی در مجلس با حضور وزیر دادگستری، معاون منابع انسانی قوه قضائیه، رئیس سازمان امور اداری و استخدامی و مسئولانی از سازمان برنامه و بودجه برای تعیین تکلیف وضعیت 6400 نفر از قبول شدگان قوه قضائیه خبر داد و گفت: وضعیت این افراد ماه ها است بلاتکلیف مانده بنابراین بر آن شدیم تا این نشست را برگزار و وضعیت قبول شدگان را تعیین تکلیف کنیم.

سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی افزود: بر این اساس مقرر شد آوایی، وزیر دادگستری برای استخدام و جذب این 6400 برنامه ریزی کند زیرا قوه قضائیه اعلام کرده بود اگر سازمان برنامه و بودجه و امور اداری و استخدامی قبول کنند تمامی این افراد را جذب می کنیم بنابراین قرار شد تمامی این افراد جذب و استخدام شوند.

وی ادامه داد: وضعیت این افراد تا یک ماه آینده باید تعیین تکلیف شوند و مقرر شد حتی یک نفر از این افراد باقی نمانند؛ نظر رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز در این رابطه مثبت داشت.

نماینده شاهین‌شهر در مجلس نیز از فرصت یک ماهه نمایندگان به وزیر دادگستری برای حل مشکل پذیرفته‌ شدگان در آزمون استخدامی قوه قضاییه در سال 96 خبر داد.
حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: موضوع جذب پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی قوه قضاییه در آذرماه سال 96 با حضور علیرضا آوایی وزیر دادگستری، جمشید انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی، نماینده سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و معاون انسانی قوه قضاییه در کمیسیون قضایی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه که موضوع مذکور قالب ماده 234 آیین‌نامه داخلی مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت ابتدا وزیر دادگستری و سایر مدعوین به کمیسیون عنوان کردند که در مرحله اول مشکل چهار هزار نفر از 6400 نفر پذیرفته شده در این آزمون را حل خوانند کرد که این پیشنهاد با مخالفت نمایندگان مواجه شد.

نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌ در نهایت پس از بحث و بررسی‌ها پیرامون این موضوع به وزیر دادگستری یک ماه فرصت داده شد تا مشکل 6400 هزار نفر پذیرفته شده در آزمون استخدامی قوه قضاییه در آذرماه سال 96 را حل و فصل کند.

منبع: خبرگزاری خانه ملت و فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : پذیرفته شده آزم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:24

  کد دیدگاه : 2411209

  الان ۲ ساله بلاتکلیف هستیم و در استرس بسر می بروم.کاش مسئولین فکر می کردند اگه لچه خودشون چنین وضعیتی داشت چه می کردند?
  پدر و مادر ما هر روز می پرسند از کارتون خبری نشد?
  اولین کار من هر روز خواندن اخبار مربوطه است

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سپیده

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:20

  کد دیدگاه : 2411132

  درود به آقای دلیگانی مرد عمل بزرگ و بزرگمردو درود به آقای نوروزی که مصاحبشون واقعا دل مارو شاد کرد.درود

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...