جزئیات بیشتر در مورد خبر

بررسی لایحه دائمی شدن قانون خدمات کشوری

جهت مشاهده صفحه اخبار تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی اینجا کلیک نمایید


خبر 9 آذر 97: تغییر ساز و کار استخدام نیروهای شرکتی در ادارات

رئیس کمیسیون مشترک لایحه دائمی شدن قانون خدمات کشوری گفت: در لایحه دائمی شدن قانون خدمات کشوری به دنبال این هستیم تا ساز و کار دقیقی در خصوص به کارگیری نیروهای شرکتی تدوین کنیم.

حسن لطفی رئیس کمیسیون مشترک لایحه دائمی شدن قانون خدمات کشوری در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به بررسی لایحه دائمی شدن قانون خدمات کشوری گفت: در قانون مدیریت فعلی امور حاکمیتی تعریف شده اما مشاغل و مصادیق حاکمیتی و تصدی‌گری و نیروهای شرکتی تعریف نشده است و مشخص نیست که چه رسته های شغلی باید به شرکت‌های طرف قرارداد داده شود.

رئیس کمیسیون مشترک بررسی لایحه دائمی شدن قانون خدمات کشوری، افزود: در حال رفع این ابهامات در لایحه هستیم. در این سه ماده مشخص می شود که خدمات شرکتی چیست و چه قراردادی باید در این خصوص بسته شود. متاسفانه تحت عنوان نیروهای خدماتی برخی ادارات نیرو استخدام می کردند، در واقع دولت درهای استخدام را بسته است اما پنجره های آن باز است. به بهانه تایپیست و نیروهای خدماتی افراد استخدام می‌شوند و بعد وارد واحدهای اداری تخصصی می شوند.

وی گفت: در این مواد از لایحه دائمی شدن قانون خدمات کشوری به دنبال این هستیم تا ساز و کار دقیقی در خصوص به کارگیری نیروهای شرکتی تدوین کنیم تا مشاغل اداری از استخدام شرکتی منفک شده و فقط استخدام شرکتی برای نیروهای خدماتی صورت گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : یا حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:10

  کد دیدگاه : 2087032

  سلام بر مسولین
  لطفا چاره ای برای نیروهای شرکتی بیاندیشید.

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:06

  کد دیدگاه : 2062393

  میخوان بدترش کنن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ذبیحی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:30

  کد دیدگاه : 2062082

  تو را به خدا وضعیت نیروی شرکتی را معلوم کنید نیروی شرکتی با کارمند ها همه یک جا کار می کنند ولی اختلاف حقوق چند برابر از تمام امکانات رفاهی برخودار هستند ما حتی روز کارگر هم نداریم ….

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کیوان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:31

  کد دیدگاه : 2061454

  سلام تو رو به خدا پیگیری کنید ما تو پتروشیمی سنندج خیلی اختلاف حقوق داریم نفرات قراردادی اینقدر بهشون کارانه و باختر کارت و …. میدن اصلا به حقوقشون که چند برابر حقوق ما هستش دست نمیزنن ولی ما که شرکتی هستیم هیچی از اینا بهمون نمیدن حقوقمون هم کفاف زندگیمون رو نمیده آخه چرا باید اینقدر اختلاف باشه

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...