جزئیات بیشتر در مورد خبر

تعیین ساعت ادارات در اختیار دولت است

جهت ورود به صفحه اخبار ساعت کاری کارمندان اینجا کلیک نمایید


خبر 31 تیر 97: جلوگیری از قطعی برق در تهران با تداوم تغییر ساعات کاری ادارات

استاندار تهران در نشست با فرمانداران این استان گفت: تغییر ساعت کاری ادارات ازقطع بیشتر برق در استان تهران جلوگیری کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدحسین مقیمی پیش از ظهر چهارشنبه در نشست با فرمانداران استان تهران در خصوص تغییر ساعت کاری ادارات این استان گفت: تعیین ساعت ادارات در اختیار دولت است و اختیارتغییرساعت کاری ادارات از سوی دولت به استانداری داده شده است.

وی اضافه کرد: تغییر ساعت کار ادارات سبب صرفه جویی ٣٠٠ مگاوات برق در تهران و ١٠٠ مگاوات در شهرستان های این استان شد، در صورتی که اقدام تغییر ساعت کاری ادارات در استان تهران انجام نمی شد، قطعی برق منازل و صنایع افزایش می یافت.

بر تولید انرژی برق از محل تولید برق خورشیدی تاکید کرد و گفت: مصرف برق در استان تهران زیاد است و باید اقداماتی جدی در خصوص تولید یک هزار مگاوات برق خورشیدی در این استان انجام شود.

وی فرمانداران در ١٦ شهرستان استان تهران را مامور اجرای پروژه تولید برق خورشیدی در این استان کرد و گفت: برای تحقق این تصمیم برنامه مناسب در نظر بگیرید و زمین برای این امر نیز می بایست از سوی منابع طبیعی و راه و شهرسازی در هر شهرستان اختصاص یابد.

نماینده عالی دولت در استان تهران شبکه توزیع فرسوده برق و نیز میران مصرف برق در این استان را عامل مهمی در افت میزان انرژی شبکه دانست و گفت: در استان تهران ٥٨ هزار مگاوات برق تولید می شود و به همین میزان مصرف وجود دارد، البته قرار است نیروگاه هزار مگاواتی از سوی بخش خصوصی در استان تهران فعال شود و با اختصاص زمین از سوی فرمانداری ها نیز یکهزار مگاوات برق خورشیدی تأمین خواهد شد.

وی خواستار پیگیری شرکت توزیع برق تهران برای کاهش مصرف برق ادارات شد و گفت: باید از خرید وسایل جدید برقی در ادارات پر مصرف جلوگیری شود.

منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...