جزئیات بیشتر در مورد خبر

کاهش ساعت کاری کارکنان دانشگاه پیام‌ نور در سراسر کشور 

جهت ورود به صفحه اخبار ساعت کاری کارمندان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار دانشگاه پیام نور اینجا کلیک کنید


خبر 13 تیر 97: تغییر ساعت کاری کارکنان دانشگاه پیام نور از 16 تیر 97

مدیر کل امور اداری دانشگاه پیام‌ نور اعلام کرد: ساعت اداری دانشگاه پیام‌ نور همسو با سیاست‌های ابلاغی دولت در تابستان از روز شنبه 16 تیرماه، کاهش می‌یابد.
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، محمد حاجی محمد‌علی مدیر کل امور اداری دانشگاه پیام‌ نور درباره مشخص شدن ساعت اداری و مرخصی فوق‌العاده دانشگاه پیام‌نور در تابستان اظهار داشت: در اجرای تبصره 2 ماده 27 آیین‌نامه استخدامی اعضای غیر هیات علمی و همسو با سیاست‌های ابلاغی دولت برای حداکثر صرفه‌جویی در مصرف انرژی و تامین مصارف عمومی و ضروری در تابستان ساعات و روزهای کاری به همراه دستورالعمل استفاده از مرخصی‌های استحقاقی و فوق‌العاده برای اجرا به استان‌ها ابلاغ خواهد شد.

مدیرکل امور اداری دانشگاه پیام نور تصریح کرد: در بازه زمانی 16 تا 22 تیر روزهای رسمی فعالیت دانشگاه در سازمان مرکزی، استان‌ها، مراکز و واحدها پنج روز در هفته تعیین و پنج‌شنبه‌ها تعطیل خواهد بود و ساعات اداری از 7:30 صبح تا 13:30 در همین ایام، تعیین شده است.

حاجی محمد‌علی زمان بهره‌مندی اعضا از مرخصی استحقاقی و فوق‌العاده در تابستان را در بازه زمانی 23 تیر تا 10 مرداد اعلام کرد و افزود: با درخواست مرخصی استحقاقی افراد در خارج از بازه زمانی اعلام شده با تائید مقام مجاز و به گونه‌ی که در انجام فعالیت‌های جاری دانشگاه خللی ایجاد نشود، موافقت خواهد شد.

وی تصریح کرد: اعضای هیات علمی نیز برای استفاده از مرخصی استحقاقی خود می‌توانند از تاریخ 23 تیر تا 20 شهریور لغایت پس از تائید مقام مجاز، اقدام کنند.

گفتنی است، براساس تصمیم هیات رئیسه دانشگاه پیام‌نور ساعت کاری کارکنان دانشگاه پیام‌ نور در سراسر کشور از شنبه 16 تیرماه کاهش خواهد یافت و رعایت مواردی از قبیل خاموشی سیستم‌های سرمایشی و روشنایی غیرضروری پس از پایان وقت اداری، استفاده از حداقل انرژی الکتریکی برای روشنایی در روز، تنظیم دمای محیط کار روی حداقل 25 درجه سانتی‌گراد و استفاده از مولدهای اضطراری برای تولید برق در ماه‌های تیر و مرداد از ساعت 12:00 الی 18:00 ضروری است.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...