جزئیات بیشتر در مورد خبر

 اشتغالزایی پس از دوران خدمت سربازی با گذراندن دوره مهارت آموزی

جهت ورود به صفحه اخبار نظام وظیفه و معافیت خدمت سربازی اینجا کلیک نمایید


خبر 7 مهر 98: تقسیم سربازان بر اساس مهارت‌های فنی

جانشین قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح کشور گفت: به دنبال این هستیم که به‌زودی در نیروهای مسلح سربازان را بر حسب مهارت‌های فنی که دارند تقسیم بندی کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، رضا علیخانی صبح امروز در جلسه قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح که در خر‌م‌آباد برگزار شد، اظهار داشت: بایستی با انجام کارهای فرهنگی مانند ساختن مستند از زندگی سربازانی که با گذراندن دوره مهارت آموزی پس از دوران خدمت مشغول به کار شده‌اند، در بین سربازان ایجاد انگیزه کنیم.

وی با بیان اینکه هدایت سربازان به کارگاه‌های مهارت آموزی یک نوع اتفاق محسوب می‌شود، افزود: لرستان با وجود ظرفیت‌های بالا در حوزه‌های انسانی و زیرساختی از بیکاری بالا رنج می‌برد که بهترین راه برای حل این مشکل ایجاد مهارت در نسل جوان جامعه است.

جانشین قرارگاه مهارت آموزی نیروهای مسلح کشور بیان کرد: با ایجاد شغل برای جوانان بسیاری از آسیب‌های اجتماعی کاهش پیدا می‌کند، بنابراین بایستی در نیروهای مسلح برای حل مشکل بیکاری به برگزاری کارگاه مهارت آموزی اهتمام ورزیده شود.

علیخانی با اشاره به اینکه بایستی علاوه بر توجه به تعداد نیروهای شرکت کننده در کارگاه‌های مهارت آموزی باید به حوزه کیفی مهارت‌ها نیز توجه داشته باشیم، تصریح کرد: به دنبال این هستیم که به زودی در نیروهای مسلح سربازان را بر حسب مهارت‌های فنی که دارند تقسیم بندی کنیم.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...