جزئیات بیشتر در مورد خبر

لزوم افزایش میزان تسهیلات پرداختی زنجان در حوزه اشتغالزایی

جهت ورود به صفحه اخبار اشتغال و استخدام استان زنجان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مشاغل خانگی اینجا کلیک نمایید


خبر 1 مرداد 98: تلاش برای رونق مشاغل خانگی در مناطق کم برخوردار زنجان

استاندار زنجان درکارگروه مشترک اشتغال استان: اولویت پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی باشغل های موثر ومناطق کم‌برخوردار باشد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز زنجان ، استاندار زنجان در این جلسه با اعلام اینکه امسال 6 واحد تولیدی در استان آغاز بکار خواهند کرد گفت: کمیته رصد اشتغال استان باید به صورت عدد و رقم واحدهایی همچون ایران ترانسفو و شرکت البرز ناب آرش که اقدام به مصاحبه برای جذب نیرو کرده اند را گزارش دهد.تلاش برای رونق مشاغل خانگی در مناطق کم برخورداراستان

حقیقی با تاکید بر اینکه بانکها موظف به ثبت آمار تسهیلات پرداختی در حوزه اشتغال هستند از بانکهای استان خواست تلاش کنند میزان تسهیلات پرداختی خود در حوزه اشتغالزایی را به 10 درصد برسانند.

استاندار زنجان با اشاره به وجود زیر ساختهای مناسب در استان برای اشتغازایی در حوزه ای تی فناوری اطلاعات از متولیان امر خواست مسیر بازگشت زنجانی های سرامد این حوزه در کشور به استان را هموار کنند.

حقیقی در خصوص درخواست شرکت عالی پوش مبنی بر اعمال یارانه 30 درصد دولت برای تسهیلات دریافتی این شرکت که سال 82 دریافت نموده را هم منوط به بررسی بیشتر و تصمیم گیری در جلسه آینده موکول کرد.

میزان اعتبار استان برای اشتغالزایی در حوزه مشاغل خانگی 10 میلیارد و 240 میلیون تومان بود که با پرداخت 7 میلیارد و 270 میلیون تومان 674 فرصت شغلی ایجاد شد.

یوسفی مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی استان هم گفت: با توجه به اینکه منابع استان در نمیه دوم پارسال اعلام شد احتمال تحقق 100 درصدی پرداخت تسهیلات سال گذشته مشاغل خانگی تا پایان نیمه نخست امسال دور از انتظار نیست.

مجموع اعتبار سالجاری استان برای اشتغالزایی در حوزه مشاغل خانگی 44 میلیارد ریال است.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...