جزئیات بیشتر در مورد خبر

ارتقا بخشیدن به منزلت سرباز جز برنامه محوری ارتش قرار گرفت

جهت ورود به صفحه اخبار نظام وظیفه و معافیت خدمت سربازی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار میزان حقوق سربازان اینجا کلیک نمایید


خبر 24 خرداد 97: توجه به بهبود وضعیت حقوق و مزایای سربازان نیروهای مسلح

مراسم ضیافت افطاری یکان های سربازی ستاد ارتش با حضور معاون اطلاعات ارتش جمهوری اسلامی ایران در حسینیه ثارالله این ستاد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ دوم ستاد عباس جعفری نیا در این مراسم طی سخنانی با اشاره به این نکته که روزه ماه رمضان باید نتایج و آثار مثبت خود را در عمل و رفتار روزه داران نشان دهد، گفت: این ماه مبارک فرصت مناسبی برای تمرین خویشتن داری، نظم و انضباط و تقویت اخلاق و معنویت است و امیدواریم همه ما توانسته باشیم حداکثر بهره را از این ضیاف الهی ببریم.
وی در ادامه با اشاره به ارزشهای والای معنوی و قداست خدمت مقدس سربازی تصریح کرد: وقتی ما کلمه سرباز را می‌شنویم، واژه‌هایی همچون شجاعت، استقامت، نشاط، صداقت و صلابت در برابر دشمن در ذهن‌ها تداعی می‌شود.
معاون اطلاعات ارتش همچنین با بیان این‌که «سرباز در نظام اسلامی دارای جایگاه ویژه ای است»، افزود: در متون دینی ما، بزرگان اسلام از خداوند طلب جایگاه سربازی کرده‌اند؛ چراکه سرباز دارای اهمیت بالایی بوده و همیشه و در هر میدانی پیروز است.
امیر جعفری نیا در ادامه به برخی از اقدامات انجام شده در راستای خوشایندسازی خدمت کارکنان وظیفه برابر تدابیر و رهنمودهای فرماندهی معظم کل قوا در این حوزه اشاره کرد و ادامه داد: ارتقای منزلت سرباز در سطح نیروهای مسلح از جمله در ارتش جمهوری اسلامی ایران یکی از برنامه‌های اصلی و محوری است و در این زمینه کارهایی از قبیل بومی‌سازی محل خدمت، استفاده تخصصی از سربازان، مناسب‌سازی فضای پادگان‌ها، بهبود وضعیت حقوق و مزایای آنان و توجه به بهداشت و درمان این عزیزان انجام شده است که امیدواریم روز به روز وضعیت و شرایط خدمتی شما سربازان سرافراز که زینت کشورمان هستید، بهتر شود.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...