جزئیات بیشتر در مورد خبر

مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی آتشنشانی به پایان رسیده است

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام سازمان آتش نشانی کرمانشاه اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام سازمان آتش نشانی اینجا کلیک نمایید


خبر 24 تیر 98: ثبت نام بیش از 6 هزار داوطلب در آزمون استخدامی آتشنشانی کرمانشاه

معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه از ثبت نام بیش از ۶۲۰۰ داوطلب در آزمون استخدامی مشاغل آتشنشانی درسطح استان خبر داد.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه ،حمیدرضا مجردی معاون آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی استان کرمانشاه با اشاره به برگزاری این آزمون در تاریخ ۱۸ مرداد امسال، گفت : مجری این آزمون مرکز آزمون جهاد دانشگاهی و کارفرما و ناظر آن در سطح کشور سازمان همیاری شهرداری‌ها و در سطح استان دفتر امور شهری و شورا‌های استانداری است.

وی با اشاره به اتمام مهلت ثبت نام شرکت در این آزمون گفت : ۶۲۸۵ نفر در استان برای شرکت در این آزمون ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۶۲۷۷ نفر مرد و هشت نفر زن هستند.

مجردی با بیان اینکه سهمیه استان در کسب این مشاغل ۲۲۰ نفر بوده و صرفا مختص مردان است، گفت: به نظر می‌رسد این هشت نفر زن یا اشتباهی ثبت نام کرده و یا متقاضی مشاغل برای استانی دیگر بوده و صرفا محل آزمون آن‌ها استان کرمانشاه است.

وی افزود: سهمیه تعیین شده برای استان در چهار شغل آتش نشان، کاردان آتش نشان، کارشناس آتش نشان و راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین است که بصورت پیمانی استخدام خواهند شد.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی کرمانشاه از صدور کارت این آزمون در روز ۱۴ مرداد ماه خبر داد وافزود: آزمون روز ۱۸ مرداد برگزار می‌شود.

مجردی با بیان اینکه تعیین حوزه امتحانی این آزمون فعلا قطعی نشده، گفت: در حال حاضر حوزه کرمانشاه برای برگزاری این آزمون در نظر گرفته شده و شاید دو حوزه اسلام آبادغرب و روانسر نیز در آینده لحاظ شوند که با تعیین نهایی حوزه امتحانی اطلاع رسانی آن متعاقبا انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه این آزمون مرحله عملی نیز دارد گفت: در مرحله کتبی آزمون سه برابر ظرفیت یعنی ۶۶۰ نفر پذیرش شده و این افراد برای آزمون عملی معرفی می‌شوند.

وی تاکید کرد: افراد هرگونه سوال یا ابهام در خصوص این آزمون را می‌توانند از طریق تماس با مرکز آزمون جهاددانشگاهی مطرح کنند. همچنین می‌توانند به ستاد اجرایی آزمون در کرمانشاه واقع در معاونت آموزشی سازمان جهاد دانشگاهی استان مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۳۱۰۳۱ داخلی ۳۰۱-۳۰۲-۳۰۴-۳۰۶ و ۳۰۸ تماس بگیرند .

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:16

  کد دیدگاه : 2411200

  سلام‌ مراحل معاینه پزشکی استخدامی آتش نشانی چطوره؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : علی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 02:45

   کد دیدگاه : 2470176

   مگه شماقبول شدین که به این مرحله فک میکنین🤔

   پاسخ دهید
 • نویسنده : امیررضا ایزدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:50

  کد دیدگاه : 2406335

  سلام به خدا به خاطر این کاراس که کرمانشاه رتبه اول بیکاری رو داره از این ۶ هزار نفر تقریبا نصفشون از استان های همجواره چون اونجاها سهمیشون کمتره باید بومی سازی میکردن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : حیدری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:35

   کد دیدگاه : 2429742

   دیقا همینطوره استخدامیا محدوده ازهمه نظر بااین محدودیت برای ثبت نامم بایدمحدودیت میذاشتن تعدادخیلی بالاس که مطمعنن براتود کرمانشاا نیس همش

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...