اطلاعات بیشتر

جذب امریه سربازی در شرکت های دانش بنیان


خبر 26 شهریور 98: تعیین 3 طرح جایگزین خدمت سربازی برای شرکت‌های دانش‌بنیان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

رییس مرکز امور شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان از در نظر گرفتن سه طرح جایگزین خدمت سربازی برای شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد. به گزارش ایسنا،‌ سید محمد صاحبکار در نشست مدیران عامل شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس و مرکز رشد فناوری نخبگان با اعلام این خبر گفت: جایگزین خدمت سربازی نیروهای متخصص در پادگان‌ها، خدمت در دستگاه‌های دفاعی و دولتی است. این موضوع مختص شرکت‌های دانش‌بنیان و غیر دانش‌بنیانی است که داخل پارک‌های فناوری مستقر باشند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 12 شهریور 98: امکان گذراندن دوره سربازی در شرکت‌ های دانش بنیان (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

معاون رئیس جمهور: مشمولان وظیفه فعال در شرکت‌های دانش بنیان می‌توانند پس از گذراندن دوره آموزشی، سربازی خود را در این شرکت‌ها بگذرانند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 مرداد 98: اجرای طرح امریه سربازی برای نخبگان کشور (منبع: خبرگزاری آنا)

رئیس مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: نخبگان و دانشمندان جوان کشور می‌توانند نیمی از خدمت سربازی را در شرکت‌های دانش‌بنیانی بگذرانند که در آن کار می‌کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 30 تیر 98: ارائه تسهیلات جذب سرباز وظیفه در شرکتهای دانش بنیان (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مر کز کرمان رئیس انجمن شرکت های دانش بنیان استان کرمان با اشاره به اهمیت نقش نیروی انسانی خلاق برای شرکت‌های فناور گفت: به منظور افزایش توان سرمایه انسانی شرکت ها ، افراد و شرکت های فناور می‌توانند در صورت احراز شرایط با استفاده از تسهیلات نظام وظیفه به ۲ صورت امریه و طرح جایگزین خدمت دانش آموختگان دانشگاهی را به خدمت بگیرند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 8 اردیبهشت 98: اعلام مهلت ارسال مدارک استفاده از تسهیلات امریه در شرکت‌های دانش‌بنیان (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، متقاضیان تسهیلات نظام وظیفه تخصصی اعزامی اول تیر ماه سال ۱۳۹۸، در صورت تمایل به استفاده از امریه در شرکت دانش بنیان (۲۲ ماه خدمت در شرکت دانش بنیان) صرفاً تا پایان روز ۱۴ اردیبهشت ماه فرصت دارند تا برگ اعزام خود را از طریق سامانه سرباز فناور و یا سامانه پاسخگویی (منوی ایجاد پرسش جدید- تسهیلات سربازی) ارسال کنند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 14 اسفند 97: تعیین مهلت استفاده از سهمیه امریه شرکت ‌های دانش ‌بنیان (منبع: خبرگزاری ایسنا)

متقاضیان سهمیه امریه از شرکت‌های دانش بنیان که اعزامی اول اردیبهشت ۹۸ هستند تا نیمه اسفند جاری فرصت دارند تا برگه اعزام خود را به مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش بنیان ارسال کنند. کسری فرزند (سه ماه) مورد پذیرش قطعی خواهد بود و سایر کسری‌ها در صورت تأیید شرکت و معاونت علمی به آجا (ارتش جمهوری اسلامی) ارائه شده و در صورت پذیرش این ارگان نظامی قابل استفاده خواهد بود.

جهت مشاهده متن خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 دی 97: امکان بکارگیری سربازان نخبه در شرکت‌های دانش‌ بنیان (منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

رئیس قرارگاه مهارت‌افزایی کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه‌ای بین ستاد کل نیروهای مسلح و معاونت علمی رییس جمهور درباره بکارگیری سربازان نخبه گفت: این افراد می‌توانند دوران خدمت سربازی خود را در شرکت‌های دانش‌بنیان سپری کنند.

رئیس قرارگاه مرکزی مهارت افزایی سربازان با بیان اینکه این طرح آزمایشی است، گفت: برای سال جاری تعداد ۵۰۰ نفر برای اجرای این طرح در نظر گرفته شده است که در صورت موفقیت‌آمیز بودن این طرح، در سال آینده این تعداد افزایش می‌یابد.
وی تصریح کرد: یکی از طرح‌های ما برای مشمولانی است که به واسطه ارائه پروژه‌های تحقیقاتی شش ماه کسر‌ خدمت گرفته‌اند؛ این افراد می‌توانند باقی خدمت خود را در شرکت‌های دانش بنیان تحت شیوه نامه‌ای مشخص سپری کنند. سهمیه مشخص شده برای این طرح نیز ۲۰۰ نفر در سال جاری است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 5 دی 97: ارائه تسهیلات سربازی به شرکت های دانش بنیان (منبع: خبرگزاری مهر)

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: نخبگان علمی در صورت داشتن شرایط لازم می توانند خدمت وظیفه خود را در شرکت های دانش بنیان به انجام رسانند.

به گزارش خبرنگارمهر، دکترمحسن تفقدی صبح چهارشنبه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: طبق اعلام وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با هدف تسهیل زیست بوم کسب و کارهای دانش بنیان، برنامه هایی را در زمینه تسهیلات سربازی اعضای فعال در شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور در قالب دو طرح اجرا می کند.

جهت مشاهده متن خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 دی 97: فعالیت 500 نخبه به صورت امریه در صنایع دانش ‌بنیان (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

قائم مقام بنیاد ملی نخبگان با بیان اینکه در حال حاضر بخش عمده‌ای از این افراد در وزارت دفاع و صنایع وابسته در حال فعالیت هستند، افزود: از سال گذشته تفاهم‌نامه‌ای بین ستاد کل نیرو‌های مسلح و معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری منعقد شده است.

وی ادامه داد: در تلاشیم تا در سال جاری ۵۰۰ نفر از این نخبگان به صورت امریه و پروژه جایگزین خدمت در صنایع دانش‌بنیان مشغول به فعالیت شوند.

جهت مشاهده متن خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 2 دی 97: جذب امریه سربازی در شرکت های دانش بنیان

مرکز شرکت ها و موسسات دانش بنیان با هدف تسهیل “زیست بوم کسب و کارهای دانش بنیان”، برنامه هایی در زمینه تسهیلات سربازی اعضای فعال در شرکت های دانش بنیان و فناور را در قالب دو طرح زیر اجرا می نماید:

1. انجام پروژه جایگزین خدمت در صنایع دفاعی و کشوری: نخبگان فناور در صورت احراز شرایط و کسب امتیازهای لازم می توانند بعنوان انجام خدمت نظام وظیفه، از طریق معرفی به مرکز نخبگان نیروهای مسلح پروژه ای را برای یکی از صنایع دفاعی و کشوری انجام دهند.
2. امریه در شرکت دانش بنیان: نخبگان فناور در صورت احراز شرایط و کسب امتیازهای لازم می توانند بعنوان انجام خدمت نظام وظیفه، بعنوان مامور (امریه) در طول مدت خدمت، در یکی از شرکت های دانش بنیان فعالیت نمایند.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : میثم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:22

  کد دیدگاه : 2098338

  لینک که خراب هست

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان پنج (شهریاری)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:43

   کد دیدگاه : 2098365

   با سلام
   ضمن تشکر از توجه شما، متن کامل خبر در همین صفحه درج شد

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...