اطلاعات بیشتر

جذب امریه سربازی در پايگاه های آتش نشانی روستايی


آگهی جذب امریه سربازی در پايگاه های آتش نشانی روستايی – 5 خرداد 98

مديركل دفتر هماهنگي عمراني و خدمات روستايي سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور گفت: در سال گذشته 176 نيروي امريه در پايگاه هاي آتش نشاني روستايي جذب و به كارگيري شدند.

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور، اشكان جعفركريمي ضمن اعلام خبر فوق افزود: اين تعداد نيروي امريه در سال 97 بر اساس مجوز صادر شده توسط مقام معظم رهبري (مدظله العالي) به عنوان فرماندهی کل قواي نيروهاي مسلح جذب و در چارچوب ضوابط و شيوه‌نامه هاي ابلاغي و جدول شرايط احراز و در پايگاه‌هاي آتش نشاني روستايي بكارگيري شدند.

وي در ادامه گفت: با توجه به مشاغل مورد نياز پايگاه هاي آتش نشاني، نيروهاي امريه از مقاطع و مدارك مختلف تحصيلي جذب مي شوند به طوريكه در سال 97 از مقطع زيرديپلم تعداد 11 نفر، ديپلم 66 نفر، فوق ديپلم 53 نفر و ليسانس 46 نفر در رشته هاي تحصيلي مورد نياز پايگاه‌ها نيروي امريه جذب شده است.

جعفركريمي در خصوص نحوه پراكنش نيروهاي جذب شده در سطح كشور نيز گفت: در سال 97 بيشترين تعداد جذب نيروي امريه در استانهاي هرمزگان، قزوين، اصفهان و بوشهر انجام شد، به طوريكه در استان هرمزگان 28 نيرو، استان قزوين 14 نيرو و استانهاي اصفهان و بوشهر هر يك 10 نيروي امريه جذب شدند كه هم اكنون در حال طي خدمت مقدس سربازي و انجام وظيفه در پايگاه هاي آتش نشاني روستايي استانهاي مذكور مي باشند.

وي همچنين خاطرنشان كرد: با توجه به حساسيت كار آتش نشاني و ضرورت كسب آموزش‌هاي لازم توسط افراد آتش نشان، در شيوه نامه مربوطه به استانداريها تأكيد شده است نيروهاي امريه حتماً قبل از بكارگيري در پايگاههاي آتش نشاني روستايي، آموزش هاي اوليه تخصصي را به صورت عملي و فشرده كسب نمايند.

مديركل دفتر هماهنگي عمراني و خدمات روستايي سازمان شهرداريها و دهياريهاي كشور در پايان گفت: با عنايت به مجوز صادره توسط فرماندهي معظم كل قوا، اين ظرفيت در سال 98 نيز وجود دارد و مشمولين وظيفه متقاضي خدمت در پايگاه هاي آتش نشاني روستايي مي‌توانند درخواست خود را به همراه مدارك لازم به دهياري روستاي محل سكونت خود كه داراي پايگاه مذكور است ارائه نمايند تا در صورت واجد شرايط بودن نسبت به اخذ مجوز امريه آنان از ستاد كل نيروهاي مسلح اقدام شود.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...