جزئیات بیشتر در مورد خبر

جزئیات احکام حقوقی جدید دانشجو معلمان

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدامی دانشگاه فرهنگیان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار جذب هیات علمی اینجا کلیک نمایید


خبر 22 اردیبهشت 98: خبر جذب بیش از 2 هزار عضو هیات علمی در دانشگاه فرهنگیان طی 6 سال آینده

خنیفر گفت: طی ۶ سال اخیر روند جذب هیئت علمی ضعف داشته است، اما طبق برنامه ریزی‌ها ۶ سال آینده ۲۰۸۰ استاد جذب می‌شوند.
به گزارش حوزه آموزش و پرورش گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان با اشاره به اینکه مسئولیت بخش دانشگاهی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بر عهده دانشگاه فرهنگیان است، اظهار کرد: بر اساس مصوبه جلسه ٧٠ ام شورای قرآنی دانشگاه‌ها میزبانی و مدیریت بخش دانشگاهی نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم بر عهده دانشگاه فرهنگیان است و برای اولین بار است که یک دانشگاه مسئول این بخش است.

وی در ادامه اضافه کرد: در بخش دانشگاهی برخی از دانشگاه‌های مادر دارای غرفه هستند البته دستاورد‌های همه دانشگاه به نمایش گذاشته می‌شود و حدود ١٨دستگاه در نمایشگاه شرکت می‌کنند.

خنیفر تصریح کرد: در آموزش‌وپرورش حدود دو میلیون و ٨٠٠هزار نفر در طرح حفظ قرآن کریم شرکت کرده‌اند و این ظرفیت بالای آموزش‌وپرورش را نشان می‌دهد.

رئیس دانشگاه فرهنگیان با اشاره به برنامه‌های قرآنی دانشگاه فرهنگیان اذعان کرد: سال گذشته دانشجو معلمان در ١۴رشته رتبه ممتاز در مسابقات قهرمانی قرآن و عترت داشتند وساعاتی از دوشنبه‌های قرآنی در سراسر کشور به درک، روخوانی، تفسیر، حفظ قرآن پرداخته می‌شود و همچنین در طرح کاروان‌های نور تمام دانشگاه‌های فرهنگیان میزبان قاریان سایر دانشگاه‌ها در ماه مبارک رمضان هستند.

از سال ٩٠تا ٩۶باید سالی ٢٠٠ردیف عضو هیئت‌علمی گرفته می‌شد که نشده است و البته با پیگیری‌هایی که انجام‌شده تا سال ١۴٠۴دانشگاه فرهنگیان ٢٠٨٠عضو هیئت‌علمی نیاز دارد.

رئیس دانشگاه فرهنگیان با اشاره به احکام حقوقی جدید دانشجو معلمان، اظهار کرد: افزایش حقوق دانشجو معلمان موضوعی کشوری است و تنها در دست آموزش‌وپرورش نیست و مشکلاتی که در احکام افزایش حقوق وجود داشته که در حال پیگیری است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...