۳ روز پیش

جذب سرباز امریه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کرمانشاه
No Image

جذب سرباز امریه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کرمانشاه

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
کرمانشاه
اطلاعات تماس

حضوری
لیسانس, فوق لیسانس, دکتری
سابقه ندارد
حقوق توافقی
مرد
تمام‌وقت

مشاهده اطلاعات تماس
اطلاعات بیشتر

بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کرمانشاه در نظر دارد تعداد 7 نفر مشمول وظیفه اعزامی به تاریخ 1401/08/01 را از بین دارندگان از طریق برگزاری آزمون، مصاحبه تخصصی و گزینش با شرایط زیر استخدام نماید:

عنوان شغلی شرایط احراز
سرباز امریه مدرک تحصیلی لیسانس - فوق لیسانس و دکتری ترجیحا از دانشگاه دولتی معتبر
رشته های مهندسی عمران و معماری
جهت متقاضیان بومی شهرستان های استان به جز شهرستان کرمانشاه و با اولویت شهرستان های پاوه - صحنه - جوانرود - سرپلذهاب - دالاهو - روانسر - سنقر

متقاضیان واجد شرایط می توانند با کلیک روی لینک تکمیل فرم استخدام، با انتخاب شغل مورد نظرشان رزومه خود را ارسال و نسبت به تکمیل و چاپ فرم ثبت نام درخواست امریه اقدام و به همراه کد رهگیری واصله و اصل و تصویر مدارک بارگذاری شده در سایت حداکثر تا تاریخ 1401/03/15 به آدرس زیر تحویل نمایند.

اطلاعات تماس
گزارش مشکل آگهی
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی