اطلاعات بیشتر

جذب سرباز معلم در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای قزوین

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه اخبار استخدام سرباز معلم اینجا کلیک نمایید


شروع ثبت نام جذب سرباز مربی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای قزوین- 1 مهر 96

قزوین-ایرنا-مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای قزوین گفت: ششمین آزمون الکترونیکی جذب سرباز مربی برای این دستگاه در مهرماه جاری می شود.
منصور جلیلوند روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ششمین آزمون الکترونیکی جذب سرباز مربی بیست و ششم مهرماه به صورت هماهنگ در مراکز هر استان برگزار می شود.
وی اضافه کرد: تاریخ اعزام این افراد اول دی ماه سال جاری خواهد بود و متقاضیان امریه، به منظور ثبت نام از امروز تا هفدهم مهر ماه جاری باید مراجعه کنند.
این مسئول در ادامه افزود: بر اساس بخشنامه های صادره از مبادی ذیربط از ابتدای سال 1396 تمامی مشمولین اعزامی به خدمت دوره ضرورت که خواستار امریه در این دستگاه هستند باید دوره آموزش رزم مقدماتی (در پادگان) را طی کنند و طبق بخشنامه ستاد نیروهای مسلح،کسری خدمت به کارکنان وظیفه دارای فرزند به ازای هر فرزند سه ماه تعلق خواهد گرفت.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین گفت: رشته های ششمین آزمون جذب سرباز مربی استان قزوین شامل برق-الکترونیک، اتومکانیک، جوشکاری، مکانیک-انرژی های نو، برق-کنترل، صنایع چوب، فناوری اطلاعات- کشاورزی اصلاح نباتات و تاسیسات مکانیکی می باشد.
وی در ادامه گفت: کارکنان وظیفه به محض ورود به سازمان به منظور طی دوره پداگوژی (دوره ارتقای مهارت سربازمربی) به مدت هشت هفته به مرکز تربیت مربی واقع در استان البرز معرفی خواهند شد و چنانچه در آزمون پایان دوره در مرکز مذکور نمره حد نصاب قبولی اخذ نشوند از 10 تا 25 روز اضافه خدمت برای آنان در نظر گرفته خواهد شد.
جلیلوند در خصوص حقوق و مزایای افراد جذب شده نیز گفت:حقوق و مزایای کارکنان وظیفه در دوران آموزشی بر عهده نیروی آموزش دهنده (در پادگان) بوده و بعد از جذب در سازمان تمامی حقوق و مزایای آنان بسته به مدرک تحصیلی،محل خدمت، تاهل و داشتن فرزند بر عهده این نهاد می باشد.
وی در خصوص بیمه این افراد نیز گفت: صندوق پرداخت بیمه مربوط به کارکنان وظیفه، بیمه خدمات درمانی می باشد و کارکنان وظیفه از خدمات بیمه تکمیلی سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح نیر بهره مند خواهند بود.
این مسئول در پایان یادآور شد: کارکنان وظیفه طبق ساعت کاری مرکز محل خدمت باید در مرکز محل خدمت حضور داشته باشند و خدمت کارکنان وظیفه امریه دار با لباس شخصی بوده و باید برابر قانون اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان عمل کنند.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...