اطلاعات بیشتر

شروع ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش خراسان شمالی

جهت مشاهده صفحه اصلی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش خراسان شمالی اینجا کلیک نمایید


خبر 5 اردیبهشت 97: جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش خراسان شمالی

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: 70نفر سرباز معلم برای سال 98-97 جذب خواهند شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان شمالی به نقل از رابط خبری معاونت پژوهش، برنامه ریزی و منابع انسانی قنبرعلی خوش آینه در توضیح این خبر اظهار داشت: داوطلبین واجد شرایط دارای برگه آماده‌به‌خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آن‌ها تیر و شهریور ۹۸ باشد، ثبت‌نام و امتیازبندی می‌شوند.

وی ادامه داد: جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس انجام می‌شود. جذب و به‌کارگیری معلمان وظیفه صرفاً در کلاس‌های درس واحدهای آموزشی مناطق کم‌تر توسعه‌یافته امکان‌پذیر است، لذا به‌کارگیری افراد مذکور در قسمت‌های اداری، مدارس مناطق شهری و مرکز استان هیچ‌گونه مجوز قانونی ندارد.

1- مهلت ثبت نام از مورخه 1397/02/04 تا 1397/02/08 برای مشمولان به تاریخ اعزام 1397/04/01و 1397/06/01 تعیین می گردد.

2- مشمولین واجد شرایط دارای مدرک تحصیلی لیسانس و دارای برگه آماده به خدمت بدون غیبت و کسرخدمت که تاریخ اعزام آنها 1397/04/01 و 1397/06/01 باشد، می توانند متقاضی ثبت نام باشند .

3- از کلیه واجدین شرایط براساس فرم امتیاز بندی ثبت نام به عمل آید.

4- ضمن اخذ تعهد از افراد، ابلاغ می گردد که این ثبت نام مبنی بر پذیرش اصلی نبوده و در خصوص پذیرفته شدگان نهایی اداره کل آموزش و پرورش با توجه به نیاز در شهرستانها و مناطق و رشته تحصیلی تصمیم گیری خواهد نمود.

5- در نهایت پذیرفته شدگان اصلی متعهد خواهند شد که در هرمنطقه و شهرستان و هر مقطع که آموزش و پرورش نیاز داشته خدمت نماید.

4- مدارک لازم جهت ثبت نام :

الف) اصل برگه اعزام به خدمت بدون غیبت

ب ) تصویر تمام صفحات شناسنامه ( صفحه اول 2 سری )

ج ) تصویر کارت ملی 2برگ

د ) عکس پشت نویسی شده 3 قطعه

ه ) تکمیل فرم گزینش

و ) گواهی سلامت جسمانی از پزشک معتمد

ز ) سایر مدارک امتیاز آور

تبصره 1 : مناطقی که فاقد پزشک معتمد می باشند با معرفی اداره محل ثبت نام به پزشک معتمد شهرستان نسبت به تهیه گواهی سلامت اقدام فرمایند .

تبصره 2 : با توجه به اینکه تمام سرباز معلمان گزینش می شوند نیازی به معرفی افراد برای سوء پیشینه وجود ندارد .

5- به ثبت نام شدگان توصیه می گردد برگ اعزام آنان حتماً باید ممهور به مهر واکسیناسیون بوده و شخصاً پیگیر امور مربوطه باشند .

6- به افراد متقاضی اعلام گردد با عنایت به اینکه ثبت نام یک مرحله ای بوده ودر مدت زمان کوتاه کلیه مراحل گزینش و تشکیل پرونده انجام می گیرد لذا چنانچه فردی از نظر گزینش مورد تائید قرارنگرفت جذب نامبرده منتفی تلقی شده و باید بصورت عادی اعزام می گردد.

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی آموزش و پرورش عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید


خبر 23 اردیبهشت 96: نیاز آموزش و پرورش خراسان‌ شمالی به 45 سرباز معلم (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون پژوهش،برنامه ریزی و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان‌ شمالی از به کارگیری سرباز معلم طی سال جاری در استان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...