اطلاعات بیشتر

شروع ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان بوشهر

ایران استخدام گام به گام تا زمان شروع به کار شما همراهتان خواهد بود

دریافت آگهی های استخدامی مهم در گوشی و ایمیل شما به محض انتشار، اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه ثبت نام جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه استخدامی آموزش و پرورش بوشهر اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه اخبار استخدام سرباز معلم اینجا کلیک نمایید


آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش بوشهر- 3 اردیبهشت 97

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش گفت: شرایط جذب سربازمعلمان در آموزش و پرورش بوشهر برای سال 97 اعلام شد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر، ناصر غلامی   ظهر امروز در مصاحبه با خبرنگار این اداره در اتاق کنفرانس اداره اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان به تشریح شیوه نامه جذب سرباز معلم در سال 97پرداخت.
ناصر غلامی گفت: وزارت آموزش و پرورش در راستای تامین بخشی از کمبودهای نیروی انسانی در رشته های مرتبط با طرح طبقه بندی مشاغل معلمان سرباز معلمانی را در سال 97 جذب می کند.
وی افزود: افراد داوطلب که دارای مدرک لیسانس در رشته های مرتبط با نیاز در طرح طبقه بندی مشاغل معلمان هستند می توانند حداکثر تا تاریخ 97/2/9 (که قابل تمدید نمی باشد) به ادارات آموزش و پرورش مناطق آموزشی محل سکونت خود مراجعه نمایند.
غلامی ادامه داد: افراد داوطلب باید دارای دفترچه آماده به خدمت با تاریخ اعزام تیرماه 97 و شهریور 97 و بدون مهر غیبت و هم چنین بدون کسری خدمت باشند.
معاون پژوهش ، برنامه ریزی و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان خاطر نشان کرد: افراد، پس از طی مراحل ثبت نام و مصاحبه ی موردی در هسته گزینش، در صورت اخذ تایید و تشخیص دارا بودن سلامت جسمی، روحی و روانی و در صورتی که از سازمان نظام وظیفه تقاضای معافیت نکرده باشند جذب خواهند شد.
این مقام مسئول بیان داشت: در مرحله بعد افراد برای گذراندن دوره آموزش نظامی و هم چنین آموزش تربیت معلمی و شیوه های کلاس داری اعزام خواهند شد.
ناصر غلامی با تاکید بر این که افراد نمی توانند دارای کسر خدمت باشند و الزاما باید 2سال در آموزش و پرورش خدمت نمایند گفت: اولویت جذب به داوطلبان مناطق محروم و روستایی اختصاص داده شده چون محل خدمت افراد مذکور نیز در همان مناطق و برای تدریس خواهد بود.
غلامی در پایان اعلام داشت: در پایان شهریور 97 افرادی که مراحل نهایی جذب را گذرانده باشند برای تدریس به مناطق آموزشی معرفی خواهند شد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید

جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی آموزش و پرورش عضو کانال تلگرام ایران استخدام شوید


خبر 20 اردیبهشت 96: بخشنامه جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان بوشهر

در اجرای بخشنامه شماره 2/710 مورخ 96/2/18 معاونت توسعه و پشتیبانی وزارت متبوع ، سهمیه معلمان وظیفه آن شهرستان/ منطقه به شرح ذیل اعلام می گردد. شایسته است بر حسن اجرای بخشنامه مذکور نظارت نموده و نسبت به ثبت نام متقاضیان دارای شرایط براساس سهمیه تخصیص یافته در جدول ذیل اقدام نمایید. تصویر بخشنامه یاد شده، جدول مشخصات پذیرفته شدگان، فرم تعهد، فرم امتیاز بندی و فرم مصاحبه نیز جهت استفاده­ی بهینه پیوست می باشد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش بوشهر – سال 96:

جهت مشاهده آگهی جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش بوشهر (سال 96) اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : منوچهر دولتخواه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:55

  کد دیدگاه : 1691934

  رشته حسابداری هم هست

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمدراهرو

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 02:16

  کد دیدگاه : 1209872

  باعرض سلام وادب خاص به کلیه محترمین ارجمند
  ببخشید من خوزستانی هستم ومدرک فوق دیپلم عمران دارم میخوام بیام بوشهر درخواست کنم میشه ممنون میشم تو روستا دور ازشهر زندگی میکنم به امید خدمتی کنم برای وطنم وجای استخدام بشم یاحق ممنون میشم جوابم بدین?

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...