آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما
اطلاعات بیشتر آگهی ویژه

استخدام شرکت هوشمند راهبرد تِک شهر

شرکت هوشمند راهبرد تِک شهر یک شرکت معتبر با اخذ مجوزات رسمی و با همکاری شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران، باتوجه به آغاز طرح سراسری استاندارد سازی اماکن و تخصیص کدهای هوشمند و ارائه خدمات شهروندی و همکاری دیگر مراکز در راستای ایجاد اشتغال و کارآفرینی از واجدین شرایط زیر از سراسر کشور دعوت به همکاری می نماید:

عنوان شغلی مزایا
مدیریت شعب(نمایندگی)

با درآمد مکفی
اخذ نمایندگی یا کارگزاری مطمئن، می تواند همان شغل و درآمدی باشد که سالها آرزویش را داشته اید.
تحقیقات بازاردرسالهای اخیر ثابت کرده است، اعطای نمایندگی معتبر و با پشتوانه راه حلی مناسب وتضمینی برای رسیدن به کسب و کاری پرسود و دائمی در ایران است.
با توجه به گسترش خدمات الکترونیک و ترویج استفاده از این خدمات به عنوان یک فرهنگ در جامعه وبا فراهم شدن زیرساخت ارائه خدمات شهروندی ،گروه تِک شهر باشعار تکنولوژی درارائه خدمت با مجوز کسب شده و انعقاد قرار داد از سازمانها و ارگانهای دولتی واجرایی ازجمله شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ،شهرداری ها بیمه مرکزی و...  سامانه خدمات شهروندی را در سراسر کشور اجرایی مینماید
این خدمت در برگیرنده کلیه سرویس های مرتبط با نیازهای شهروندان طبق اولویت است که با استفاده ازنمایندگان   خدمات مورد نیاز و درخواست مردم را انجام می دهد که شامل خدمات شهروندی، و کلیه خدمات اشخاص حقیقی و حقوقی می‌باشد که در فازهای مختلف اجرا میگردد.
(هر شهر یک نماینده) مشخصات ،نام شهر وحداقل سرمایه 10 تا 50 میلیون تومان را ارسال نموده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید،حداقل درآمد یک شهر کوچک 15 تا 20 میلیون تومان

متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های ارتباطی اعلام شده در آگهی درخواست خود را جهت استخدام ثبت نمایند.

اطلاعات تماس
گزارش مشکل آگهی
این آگهی منقضی شده است و بنابراین اطلاعات تماس آن نمایش داده نمی‌شود. جستجوی سایر آگهی‌های مشابه
  • ثبت‌نام
  • ایمیل
  • تلفن
دسته‌بندی آگهی‌های استخدام
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد