اطلاعات بیشتر

100 نفر جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد بوشهر می‌شوند

جهت مشاهده اخبار جذب هیات علمی اینجا کلیک کنید


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر گفت: در سال جاری برای رعایت استانداردهای آموزش عالی و ضرورت توسعه تحصیلات تکمیلی 100 نفر عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان دشتی، یوسف قیصری ظهر امروز در جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر که در خورموج تشکیل شد اظهار داشت: در سالی که توسط مقام معظم رهبری به‌عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نام‌گذاری شده وظیفه همگانی است که این شعار را نصب‌العین قرار دهیم و در راستای تحقق آن در توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان و برون‌رفت از تکیه به شهریه دانشجویان، گام برداریم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: یکی از اهداف دانشگاه آزاد خدمت به‌نظام و جامعه در حوزه‌های فرهنگی، پژوهشی، اقتصاد مقاومتی و ابتکار و نوآوری است.
وی ادامه داد: باید بیش‌ازپیش به ارتباط بین صنایع نفت، گاز، پتروشیمی با دانشگاه توجه و از دستاوردهای علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی استفاده بهینه کرد.
قیصری تکریم خانواده‌های معظم شاهد به‌خصوص شهدای مدافع حرم را مورد تأکید قرارداد و خاطرنشان کرد: یکی از سیاست‌های اساسی و مهم دانشگاه آزاد اسلامی تکریم خانواده معظم شهدا، دانشجویان و ارباب‌رجوع است که باید مدنظر تمامی کارکنان و هیئت‌های علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر قرار گیرد و در چارچوب قانون و مقررات آموزشی به دانشجویان که ولی‌نعمتان دانشگاه هستند و رزق و روزی دانشگاه از دانشجویان است عمل کنند.
وی اجرای طرح‌های ماندگار فرهنگی در دانشگاه آزاد استان را مورد تأکید قرارداد و اضافه کرد: سالن دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد بوشهر با هزینه 300 میلیون تومان بودجه فرهنگی احداث شد و واحدهای دانشگاهی می‌توانند از مکان‌هایی که در اختیار دارند با هزینه‌های فرهنگی در قالب طرح ماندگار احداث کنند.
قیصری از راه‌اندازی شورای استانی زبان فارسی در دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد و گفت: برای حفظ و گسترش زبان فارسی شورای استانی با استفاده از اساتید ادبیات فارسی تشکیل  و راه‌اندازی می‌شود.
وی ادامه داد: کارگاه‌های آموزش اخلاق حرفه‌ای بر اساس بخشنامه  معاونت دانشجویی فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی استان تشکیل و نمایشگاه و بازارچه‌های عرضه محصولات علمی، فنی و هنری دانشجویان تأسیس و راه‌اندازی می‌شود.
قیصری یادآور شد: انتخاب دانشجو نمونه بر اساس بخشنامه انجام  و تأسیس شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه علوم انسانی درزمینهٔ هنر و ورزش تشکیل می‌شود.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر گفت: در سال جاری برای رعایت استانداردهای آموزش عالی و ضرورت توسعه تحصیلات تکمیلی 100 نفر عضو هیئت‌علمی جذب دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر می‌شوند.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...