جزئیات بیشتر در مورد خبر

کمبود 700 معلم در آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری

جهت ورود به صفحه استخدامی آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 21 خرداد 97: جذب 450 نفر از دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: مهر امسال آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با کمبود ۶۰۰ تا ۷۰۰ معلم مواجه است.

بهروز امیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد اظهار داشت: امسال آموزش و پرورش استان با کمبود شدید نیروی انسانی مواجه است که این مشکل به شیوه‌های مختلف مدیریت می‌شود.

وی با بیان اینکه در سال تحصیلی 97 ـ98 آموزش و پرورش با 3 چالش مواجه است، افزود: استقرار پایه دوازدهم یکی از این چالش‌ها است که 300 کلاس درس به کلاس‌های درس مدارس اضافه می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری با اشاره به افزایش تعداد بازنشستگان استان بیان کرد: امسال 1100 نفر از معلمان بازنشسته می‌شوند و این در صورتی است که در سال‌های گذشته نهایتا 700 نفر از معلمان بازنشسته می‌شدند.

امیدی خاطرنشان کرد: چالش دیگر افزایش آمار دانش‌آموزان است که با کمبود نیرو مواجه می‌شویم. این کمبود نیرو به شیوه‌های مختلف رفع می‌شود که از جمله به تعویق انداختن بازنشستگی تعدادی از معلمان است.

وی تصریح کرد: درخواست کمک به تدریس تعدادی از همکاران بازنشسته، پرداخت حق‌التدریس به معلمان شاغل و استفاده از شیوه‌هایی که قانون به ما اجازه می‌دهد، از دیگر راهکارهای رفع این مشکل است.

مدیرکل آموزش و پرورش با اشاره به جبران کمبود نیرو با استفاده از ظرفیت دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری ادامه داد: بین 400 تا 450 نیرو از دانشجو معلم‌ها و فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان استفاده می‌شود که این تعداد نیرو در بخش کمبود نیرو ذکر نشده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...