جزئیات بیشتر در مورد خبر

پرداخت 251 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در استان کرمانشاه

جهت ورود به صفحه اخبار اشتغال و استخدام استان کرمانشاه اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار وام اشتغال اینجا کلیک نمایید


خبر 12 خرداد 98: جذب 64 درصد از تسهیلات اشتغال‌زایی ایثارگران کرمانشاه

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه با بیان اینکه ۶۴ درصد از تسهیلات اشتغال توسط خانواده های شهدا و ایثارگران استان کرمانشاه جذب شده، گفت: ۲۵۱ میلیارد ریال تسهیلات اشتغال در استان کرمانشاه پرداخت شد.

حجت‌الاسلام هادی عسکری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با بیان اینکه 64 درصد از تسهیلات اشتغال استان کرمانشاه جذب شده، اظهار داشت: 251 میلیارد و 989 میلیون ریال تسهیلات اشتغال روستایی، عشایری، خانگی و پند پ ماده 89 توسط خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان کرمانشاه پرداخت شد و زمینه اشتغال 752 نفر را فراهم می‌کند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه با بیان اینکه 55 درصد از تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری استان کرمانشاه جذب شده است، گفت: در بحث تسهیلات اشتغال روستایی در استان مبلغ 300 میلیارد ریال به استان ابلاغ شد که تاکنون 164 میلیارد و 189 میلیون ریال از این تسهیلات در استان جذب شده است و زمینه اشتغالزایی 371 نفر را تاکنون فراهم می‌کند.

وی با اشاره به اینکه 97 درصد از تسهیلات اشتغال بند پ ماده 89 استان کرمانشاه تاکنون جذب شده است، افزود: در بحث تسهیلات اشتغال بند پ ماده 89 در استان مبلغ 85 میلیارد ریال به استان ابلاغ شد که تاکنون 82 میلیارد و 800 میلیون ریال از این تسهیلات در استان جذب شده است و زمینه اشتغالزایی 331 نفر را فراهم می‌کند.

عسکری با بیان اینکه در بحث تسهیلات اشتغال خانگی در استان مبلغ 5 میلیارد ریال به استان ابلاغ شد که صددرصد این تسهیلات جذب شده است، بیان کرد: 100 درصد از تسهیلات اشتغال خانگی استان کرمانشاه تاکنون جذب شده است و زمینه اشتغالزایی 50 نفر را فراهم می‌کند.

سرکشی از1000 خانواده شهید و ایثارگر استان کرمانشاه در “طرح رمضان”

وی از دیدار و سرکشی از1000 خانواده شهید و ایثارگر استان در “طرح رمضان” خبر داد و اظهار کرد: در پنج سال گذشته در قالب طرح رمضان از بیش از 4500 خانواده شاهد و ایثارگر استان دیدار و سرکشی شده است.

عسکری با بیان اینکه ماه مبارک رمضان فرصت خوبی برای تجلیل از خانواده‌های شهدا و ایثارگران است، گفت: در این دیدارها ضمن دلجویی از خانواده‌های شهدا و ایثارگران، در جریان مشکلات و دغدغه‌های آنها قرار گرفته و تا حد امکان سعی می‌کنیم برای حل مشکلاتشان چاره اندیشی کنیم.

وی با اشاره به اینکه شهدا و ایثارگران با تمام وجود از آرمان‌های نظام دفاع کرده‌اند، افزود: شهداو ایثارگران در مسیر عشق و دلدادگی با خداوند تبارک و تعالی معامله کردند و از این حیث شایسته تکریم هستند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه عنوان کرد: خانواده های شهدا و ایثارگران برای این نظام از جانشان مایه گذاشته‌اند و قدردانی از این بزرگواران می‌تواند نقش مهمی در نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه داشته باشد.

وی تاکید کرد: باید نسل جوان و آیندگان را در جریان رشادت ها و از خود گذشتگیهای شهدا و ایثارگران و خانواده‌هایشان بگذاریم تا بازهم شاهد از خودگذشتگی‌ آیندگان در راه حراست از کیان ایران اسلامی باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...