جزئیات بیشتر در مورد خبر

ایجاد زمینه اشتغال برای بیش از پنج هزار نفر در بخش کشاورزی

جهت ورود به صفحه اخبار اشتغال و استخدام استان سیستان و بلوچستان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار وام اشتغال اینجا کلیک نمایید


خبر 30 تیر 98: جذب 93 درصد اعتبار تسهیلات توسعه اشتغال پایدار در سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان از جذب ۹۳درصدی سهم بخش کشاورزی از تسهیلات مصوب اشتغال پایدار روستایی و عشایری استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، به نقل از سازمان جهانی کشاورزی استان، غلام حیدر زورقی اظهار داشت: از سال گذشته تاکنون سه هزار و 84 طرح بخش کشاورزی با تسهیلاتی بالغ بر دو هزار و 540 میلیارد ریال از محل اعتبارات طرح توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با پیش بینی اشتغال برای 6 هزار و 100نفر در بانک‌های عامل بررسی و مصوب شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان عنوان کرد: از این تعداد طرح‌های مصوب مبلغ 2070 میلیارد ریال تسهیلات به دو هزار و 776طرح بخش کشاورزی پرداخت شده است.

وی با بیان اینکه این طرح ها زمینه اشتغال بیش از پنج هزار و 500 نفر را در بخش کشاورزی سیستان وبلوچستان فراهم کرده است، افزود: طرح‌های صنایع تبدیلی و تکمیلی بخش کشاورزی، طرح‌های پرورش گوساله، گوسفند، شتر، شترمرغ، مرغ گوشتی وتخم گذار، زنبور عسل، بلدرچین، ساخت گلخانه، کشت گیاهان دارویی، مکانیزاسیون کشاورزی، از جمله طرح هایی هستند که موفق به دریافت تسهیلات شده اند.

زورقی خاطر نشان کرد: پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی و عشایری عملا از اردیبهشت سال گذشته در استان با همکاری بانک کشاورزی، پست بانک، توسعه تعاون و صندوق کارآفرینی امید اجرایی شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...