دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت

اطلاعات بیشتر

 آزمون استخدامی وزارت بهداشتخبر 27 شهریور 98: خبر استخدام 300 پرستار از طریق آزمون استخدامی در بیمارستان ‌های اطراف تهران (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: ۳۰۰ پرستار در بیمارستان‌های ملارد و شهر قدس از طریق آزمون استخدامی جذب می‌شوند. کوهپایه زاده دربباره تامین نیروی انسانی در این بیمارستان‌ها ادامه داد: با توجه به برگزاری آزمون استخدامی در آبان ماه کادر پرستاری بیمارستان‌های ملارد و شهر قدس از طریق آزمون جذب می‌شوند و بر اساس پیش بینی‌ها قرار است ۲۵۰ تا ۳۰۰ پرستار بیمارستان از طریق آزمون استخدامی وزارت بهداشت در این دو بیمارستان جذب می‌شوند.

جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 97)
 جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب آموزشی 7 درس عمومی استخدامی (به همراه سوالات 97) اینجا کلیک نمایید

دانلود رایگان نمونه سوالات تخصصی رشته های آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 26 شهریور 98: اعلام جزییات سهمیه‌های استخدامی 10 هزار نیرو در وزارت بهداشت (منبع: خبرگزاری ایسنا)

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: آزمون استخدامی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور برای استخدام ۱۰ هزار نیروی مورد نیاز، به صورت هم زمان با سایر دستگاه‌های اجرایی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا، سیدکامل تقوی نژاد ضمن اعلام این خبر افزود: این آزمون در فضای رقابتی و با رعایت شایسته سالاری از طریق آزمون کتبی در حیطه های عمومی و تخصصی به صورت پیمانی انجام می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


دعوت به همکاری دستیار پژوهشی در رشته‌های پزشکی – 24 شهریور 98

معاونت تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای جذب دستیار پژوهشی فراخوان داد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شیراز، بر اساس این فراخوان قرار است هر سال ۱۰۰ نفر از دانش آموختگان برتر گروه پزشکی با عنوان دستیاران پژوهشی در مراکز تحقیقاتی مصوب وزارت بهداشت جذب شوند.

دانش آموختگان رشته‌های پزشکی با معدل ۱۶ به بالا می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه معاونت تحقیقات وزارت بهداشت مراجعه کنند.


 استخدام سامانه 190 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكی – 23 شهریور 98

دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی برای تکمیل کادر مرکز ملی پاسخگویی به شکایت سامانه (190 ) وزارت متبوع از تعداد 38 نفر کارشناس در رشته های زیر طبق شرایط و اولویت های تعیین شده پس از بررسی رزومه و انجام مصاحبه تخصصی به صورت شرکتی دعوت به همکاری می نماید.

افراد متقاضی می توانند از روز شنبه مورخ 23 شهریور ماه لغایت روز دوشنبه مورخ 3 مهر ماه 1398 نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

ردیف عنوان شغل تعدا مورد نیاز جنسیت شرایط احراز
1  کارشناس مرکز ملی پاسخگویی به شکایت سامانه 190 38 نفر  مرد/ زن

 

دارای مدرک کارشناسی در یکی از رشته های پرستاری-هوشبری-اتاق عمل-فوریت های پزشکی

داشتن مدرک پایان طرح  نیروی انسانی تا آخرین روز ثبت نام

داشتن حداقل سن 24 و حداکثر سن 35 سال تمام تا آخرین روز ثبت نام

داشتن حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلی

> شرایط عمومی

1- داشتن تابعیت ایرانی

2- تدین به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان تصریح شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

3- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

4- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی جهت متقاضیان مذکر( ملاک محاسبه تاریخ پایان خدمت سربازی/ معافیت دائم تا آخرین روز مهلت ثبت نام می باشد.)

5- عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر و روان گردان

6- نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر

7- داشتن سلامت جسمانی روانی و توانایی انجام فعالیت از مراکز طب کار مورد تایید بیمه تامین اجتماعی برای انجام کاری که برای آن جذب می شوند.

8- داشتن گواهی پایان طرح و یا معافیت از طرح

> اولویت ها

1- سکونت در شهر تهران

2- داشتن روابط عمومی و ارتباط موثر

> نحوه پذیرش

* پذیرش به صورت: آزمون شفایی از منابع پیوست (50 درصد)، تست روانشناسی (20 درصد) و ارزیابی توانمندی کار در محیط (30 ) درصد و تایید نهایی رئیس مرکز ملی پاسخگویی به شکایت سامانه 190 وزارت بهداشت انجام خواهد شد.

افرادي كه مجاز به شركت دراين آزمون نيستند عبارتند از:

1- انفصال شدگان از خدمت و يا اخراج شدگان توسط واحدهاي تابعه دانشگاه وسـاير دسـتگاهها و موسسـات دولتي ( افرادي كه به موجب آراء مراجع قضائي و ذيصلاح، از خدمات دولتي منع شده باشند.)

2- افرادي كه تعهد خدمت به ساير سازمان ها، شركت هاي دولتي و سازمان هاي وابسته به دولت و موسسـاتي كه شمول قانون بر آنها مستلزم ذكر نام است دارند.

3- دارندگان مدارك تحصيلي معادل دررشته تحصيلي آگهي شـده. و هـم چنـين مـدارك دانشـگاههاي علمـي كاربردي درحيطه بهداشت و درمان جهت رشته هاي شغلي بهداشتي و درماني مورد تأييد وزارت بهداشـت، درمان و آموزش پزشكي نمي باشد.

> نحوه و هزینه ثبت نام:

1- ورود به سامانه آوا سلامت جهت ثبت نام در آزمون

2- تكميل فرم ثبت نام و ارسال فرم رزومه

3- تاييديه نهايي باتوجه به اطلاعات واردشده توسط داوطلب.

4- پرداخت اينترنتي به مبلغ 000/ 300 ريال (سیصد هزار ريال) از طريق كارت هاي بانكي متصل به شبكه ي شتاب. لازم به ذکر است که مبلغ مذکور جهت بررسی رزومه می باشد. و هیچگونه حقی برای داوطلب ایجاد نخواهد شد.

5- دريافت شماره پرونده و كدپيگيري.

6- ثبت نام منوط به تكميل كليه مراحل و دريافت شماره پرونده و كدپيگيري از سامانه ميباشد و پس از تاييد نهاييِ فرم اينترنتي توسط داوطلب، اطلاعات آن به هيچ عنوان قابل تغيير نميباشد.

7- به ثبت نام ناقص ترتيب اثر داده نخواهد شد و وجه پرداختي به هيچ وجه مسترد نميشود.

8- داوطلب با تكميل ثبت نام صراحتا و بصورت كتبي و با علم كامل اقرار، به آگاهي از مفاد آگهي ثبت نام نموده است وحق هيچگونه اعتراضي نخواهد داشت.

9- بعد از ثبت نام و تاييد نهايي امكان ويرايش اطلاعات وجود ندارد، لذا افراد در تكميل فرمهاي مربوطه دقت لازم را به عمل آورند.

10-بررسی مدارک

11-دعوت به مصاحبه پس از بررسی مدارک ارسالی حداکثر به مدت 2 هفته پس از اتمام مهلت ثبت نام می باشد.

فراید بررسی به صورت زیر خواهد بود:
1- بررسی رزومه و انتخاب افراد طبق شرایط احراز
2- بررسی مدارک هویتی، تحصیلی، طرح نیروی انسانی و …
3- دعوت به مصاحبه افراد دارای شرایط تعیین شده

صرف ارسال مدارك و حضور در فراخوان به منزله قبولي نبوده و اين موسسه هيچگونه تعهدي در قبال آنان نخواهد داشت

مصاحبه و انتخاب فرد اصلح توسط دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به عمل خواهد آمد

جهت ثبت نام اینجا کلیک نمایید

خبر 20 شهریور 98: سهمیه آموزش و پرورش و علوم پزشکی هرمزگان در آزمون دستگاه‌های اجرایی اعلام شد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

معاون پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان سهمیه آموزش و پرورش و دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان را در آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی ۸۷۸ نفر اعلام کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 17 شهریور 98: خبر جذب حدود 2 هزار نیروی بهداشتی برای مناطق محروم (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون بهداشت وزارت بهداشت گفت: از سهمیه جذب نیرو در وزارت بهداشت، حدود ۲ هزار نیرو مربوط به نیروهای بهداشتی است. عمده این نیروها برای بهورزان در مناطق محروم، شهرها و روستاهای مرزی در نظر گرفته شده و اولویت برای جذب بهورز است.

علی رضا رئیسی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت ایرنا درباره جذب نیروهای بهداشتی افزود: سالانه نیاز به جایگزینی حدود ۹۰۰ نفر برای بهورزان داریم. این نیروها برای مناطقی که نیروی تخصصی کمتری موجود است و مناطق کمتر برخوردار در نظر گرفته می‌شوند.

وی درباره شیوه خرید خدمت به صورت شرکت تعاونی برای مراکز جامع سلامت نیز بیان کرد: مراکز جامع سلامت حاشیه شهرها در سطح کشور به صورت واگذاری، ارائه خدمت می کنند. یعنی خدمات سلامت از برخی شرکت ها خریداری می شود.

معاون وزیر بهداشت ادامه داد: مشکلاتی در زمینه نحوه پرداخت و عقد قرارداد با نیروها وجود دارد که شکایت های زیادی در این زمینه به دست ما می رسد.

رئیسی گفت: یکی از روش ها برای خرید خدمات سلامت برای این که امنیت شغلی بیشتری وجود داشته باشد، این است که این خدمات در قالب شرکت های تعاونی خریداری شود که سهام داران اصلی خود کارکنان حوزه بهداشت یا مراقبان سلامت هستند. وقتی این افراد سهام دار باشند، در سود و زیان شریک هستند و دیگر کسی نمی تواند به آنها اجحاف کند.

معاون بهداشت وزارت بهداشت بیان کرد: این راهکار یکی از روش های پیشنهادی برای خرید خدمت محسوب می شود که به نظر می رسد از این طریق می توان مشکلات فعلی را برطرف کرد. به هر حال وزارت بهداشت از لحاظ قانونی خیلی نمی تواند در زمینه شکایت های مطرح شده در این زمینه وارد شود.

جهت دانلود بسته ویژه سوالات آزمون های استخدامی “برگزار شده توسط سنجش” اینجا کلیک نمایید (به همراه سوالات 97)
 جهت سفارش پستی کتاب 500 صفحه ای سوالات استخدامی برگزار شده توسط سنجش اینجا کلیک نمایید
جهت سفارش پستی کتاب آموزشی 7 درس عمومی استخدامی (به همراه سوالات 97) اینجا کلیک نمایید

دانلود رایگان نمونه سوالات تخصصی رشته های آزمون های استخدامی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی وزارت بهداشت اینجا کلیک نمایید

خبر 12 شهریور 98: اطلاعيه سازمان اداری و استخدامی کشور درخصوص برگزاری هفتمين امتحان مشترک فراگیر دستگاه هاي اجرايي كشور (منبع: سایت سازمان سنجش)

بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي شرکت در هفتمين امتحان مشترک فراگیر دستگاه هاي اجرايي كشور مي‌رساند که براساس هماهنگی های اولیه به عمل آمده با دستگاه های اجرایی متقاضی جذب نیرو، هفتمين آزمون‌ استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور در نیمه دوم آبان ماه سال 1398 توسط سازمان سنجش آموزش کشور به طور همزمان در سراسر کشور برگزار می گردد.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید

خبر 11 شهریور 98: خبر جذب نیروهای کادر درمانی در همدان (منبع: خبرگزاری فارس)

ابراهیم جلیلی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به برنامه جذب نیروی کادر درمانی در همدان اظهار کرد: به دنبال جذب نیروهای پرستار، ماما و کادر درمان در مراکز درمانی استان هستیم. وی با اشاره به اینکه مجوز استخدام 9 هزار کادر درمان در کشور اخذ شده و 9 هزار نفر نیز در نیمه دوم سال نهایی خواهد شد گفت: برنامه جذب و استخدام 18 هزار نیرو شامل پرستار، ماما و کادر درمان در مراکز ارائه خدمت کشور تا پایان امسال و اوایل سال آینده نهایی خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 شهریور 98: خبری از زمان شروع ثبت نام هفتمین آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی (منبع: خبرگزاری ایرنا)

معاون سرمایه انسانی سازمان اداری و استخدامی کشور گفت : با توجه به تامین اعتبار برای بیش از ۲۸ هزار استخدام جدید، از اوایل هفته آینده ثبت نام هفتمین آزمون استخدامی نهادهای دولتی شروع می شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 شهریور 98: جزئیاتی از هفتمین آزمون استخدامی فراگیر و آموزش و پرورش (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون منابع انسانی سازمان استخدامی کشور در رابطه با هفتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی نکاتی را بیان داشتند:

هفتمین دوره آزمون های‌ استخدامی دولتی به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 6 شهریور 98: خبر استخدام جدید وزارت بهداشت در مهر 98 (منبع: خبرگزاری فارس)

معاون پرستاری وزارت بهداشت از جذب 9 هزار نیروی جدید در وزارت بهداشت خبر داد و گفت: 75 درصد جذب نیرو مربوط به گروه‌های پرستاری است و احتمالا آزمون یاد شده در مهر برگزار خواهد شد.

وی افزود: به دنبال جذب 9 هزار نیروی دیگر هستیم؛ضمن اینکه احتمالا آزمون جذب نیرو تا مهرماه برگزار خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 26 مرداد 98: وزیر بهداشت دستور استخدام 8 هزار پرستار در نیمه اول سال جاری را صادر کرد
حیدرعلی عابدی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: سعید نمکی در حاشیه نشست این کمیسیون با وزیر بهداشت اعلام کرد که دستور لازم برای استخدام 8 هزار پرستار در نیمه اول سال جاری صادر شده است.

وی افزود: فراخوان لازم برای استخدام این پرستاران در ماه‌های آینده صادر خواهد شد ضمن اینکه در نیمه دوم سال جاری هم قرار است 10 هزار استخدام جدید در وزارت بهداشت و درمان صورت گیرد.

عابدی گفت: دو درخواست استخدام که هر کدام 10 هزار نفر ظرفیت دارد به سازمان برنامه و بودجه و سازمان امور اداری و استخدامی ارجاع شده است که 8 هزار پرستار به عنوان بخشی از ظرفیت 10 هزار استخدامی اول به زودی کارهای خود را نهایی خواهد کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 3 مرداد 98: مجوز استخدام 9000 نیرو در وزارت بهداشت اخذ شد (منبع: خبرگزاری ایسنا)

وزیر بهداشت درباره جذب نیروهای پرستاری و درمان نیز گفت: مجوز استخدام ۹۰۰۰ کادر درمان اخذ شده است و ۹ هزار نفر نیز در نیمه دوم سال نهایی خواهد شد. یعنی برنامه جذب و استخدام ۱۸ هزار نیرو شامل پرستار، ماما و کادر درمان در مراکز ارائه خدمت تا پایان امسال و اوایل سال آینده نهایی خواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 27 تیر 98: اخذ مجوز جذب 10 هزار نیروی انسانی در وزارت بهداشت (منبع: خبرگزاری مهر)

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: مجوز جذب حدود ۱۰ هزار نیروی انسانی در وزارت بهداشت را از سازمان امور استخدامی گرفته‌ایم. نمکی همچنین از دریافت مجوز جذب حدود ۱۰ هزار نیروی انسانی در وزارت بهداشت خبر داد و گفت: این مجوز را از سازمان امور استخدامی گرفته‌ایم و هم اکنون در حال طی مراحل گزینش نیروی انسانی هستیم.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 تیر 98: اخذ مجوزهای جدید استخدامی وزارت بهداشت (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

نمکی گفت: مقرر شده ۵۰ درصد از نیروهای استخدامی در مراکز بهداشت دهان و دندان جذب شوند. سعید نمکی، وزیر بهداشت، درمان و آموزش و پزشکی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در پاسخ به این سوال که وضعیت استخدام تکنسین‌های دهان و دندان به چه صورت است، اظهار کرد: این موضوع در حال بررسی است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 10 تیر 98: خبر استخدام 3 هزار نیروی جدید در اورژانس کشور (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

حسن نوری معاون فنی سازمان اورژانس کشور از جذب و استخدام ۳ هزار نیروی جدید در اورژانس کشور خبرداد. به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان ، حسن نوری معاون فنی سازمان اورژانس کشور گفت: بر اساس نیازمندی‌ها، ما ۱۵ هزار نیروی انسانی را طی ۵ سال جذب خواهیم کرد وامسال ۳ هزار نیرو جذب و استخدام می‌شوند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 1 تیر 98: وزارت بهداشت به 30 هزار نیروی استخدامی نیاز دارد (منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

تقوی نژاد با اشاره به نیاز ۳۰ هزار نیروی استخدامی وزارت بهداشت گفت: ۱۰ هزار نیرو در قالب آگهی استخدام جذب می‌شوند. به گزارش حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، تقوی نژاد، نیاز به نیروی استخدامی وزارت بهداشت را بالغ بر ۳۰ هزار نفر عنوان و تصریح کرد: از این تعداد ۱۰ هزار نیرو به زودی در قالب آگهی استخدام جذب می‌شوند و برنامه ریزی لازم برای جذب ۱۰ هزار نیرو انسانی دیگر در قالب پیمانی نیز در دست اقدام است و بعد از برگزاری آزمون اشاره شده، اطلاع رسانی لازم انجام می‌شود.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


اخبار لحظه به لحظه استخدام وزارت بهداشت را از این قسمت دنبال کنید:

مجوز استخدام 50 هزار نفر در وزارتخانه های آموزش و پرورش و بهداشت صادر شد (28 خرداد 98)
اعلام جزییات استخدام جدید وزارت بهداشت تا آخر تیر ماه (28 خرداد 98)
مجوز استخدام 20 هزار نیرو در بیمارستان ها صادر شد (28 خرداد 98)
+ خبر استخدام 20 هزار نیرو در وزارت بهداشت (26 خرداد 98)
صدور مجوز استخدام 10 هزار نفر در وزارت بهداشت (23 خرداد 98)
صدور مجوز به‌کارگیری پذیرفته ‌شدگان آزمون استخدامی وزارت بهداشت (31 اردیبهشت 98)
+ اعلام جذب 9 هزار نیروی پرستاری طی دو ماه آینده (26 اردیبهشت 98)
اعلام فراخوان جذب هیئت علمی وزارت بهداشت در انتظار صدور مجوز (28 فروردین 98)
خبر 25 فروردین 98: حذف امتیاز بومی‌گزینی از آزمون استخدامی وزارت بهداشت (25 فروردین 98)
جذب حدود 2500 نیرو در بخش آزمایشگاهی دانشگاه ها (1 اسفند 97)
+ مجوز استخدام 30 هزار نفر در وزارت بهداشت آماده است (29 بهمن 97)
صدور مجوز استخدام برای 22 هزار تخت بیمارستانی در کشور (17 بهمن 97)
صدور مجوز استخدامی برای 9500 نیرو در بخش بهداشت و درمان (6 دی 97)
+ جذب نیروی جدید در بیمارستان ها در گرو افزایش منابع مالی (9 آبان 97)
+ بکارگیری بیش از 21 هزار مراقب سلامت در مناطق شهری (5 آبان 97)
+ تعریف رشته‌های جدید علوم پزشکی برای ایجاد اشتغال (30 مهر 97)

جذب دستیار پژوهشی در دانشگاه های علوم پزشکی (15 مهر 97)
+ 11 مهر آخرین مهلت ثبت نام آزمون زبان وزارت بهداشت (10 مهر 97)
+ اعلام زمان برگزاری آزمون زبان وزارت بهداشت (9 مهر 97)
+ نیاز به جذب 2000 نیرو در حوزه‌های بهداشت و درمان خوزستان (7 مهر 97)
+ اعلام نتایج نهایی آزمون دکتری وزارت بهداشت در 24 شهریور ماه (21 شهریور 97)
ضرورت جذب نیرو در وزارت بهداشت و درمان (18 شهریور 97)
+ اعلام زمان برگزاری مصاحبه آزمون دکتری وزارت بهداشت (13 تیر 97)
اختصاص حدود 2 هزار مجوز جذب استاد به وزارت بهداشت (30 خرداد 97)
+ استخدام پیمانی 127 عضو هیات علمی در وزارت بهداشت (5 خرداد 97)
+
 تمدید مهلت ثبت‌ نام فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت (14 فروردین 97)
+ جذب هزار عضو هیات علمی در وزارت بهداشت (6 فروردین 97)

تمامی اخبار مربوط به استخدام وزارت بهداشت در صورت انتشار در این مبحث اطلاع رسانی خواهند شد.


لینک های مفید و مرتبط
شرایط آزمون استخدامی زمان آزمون استخدامی کارت آزمون استخدامی نتایج آزمون استخدامی
راهنمای قبولی در آزمون های استخدامی راهنمای قبولی در مصاحبه های استخدامی
درصدها و کارنامه های شرکت کنندگان آزمون های استخدامی دانلود رایگان اصل دفترچه های آزمون استخدامی
سوالات استخدامی خود را از ایران استخدام بپرسید معرفی کتاب های استخدامی ایران استخدام
جهت اطلاع از آخرین اخبار آزمون های استخدامی“ایران استخدام” را در پیام رسان ها دنبال کنید


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : موسوی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:00

  کد دیدگاه : 2441910

  فقط استخدام برای رده های شغلی پرستاری و مامایی و… هست یا صندوقدار و حسابدار هم میگیرن ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان هفت (زارعی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:07

   کد دیدگاه : 2441924

   سلام
   دوست عزیز در حال حاضر آگهی استخدامی و رشته های شغلی مورد نیاز منتشر نشده است
   شما میتوانید در همین صفحه پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : هلن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:48

  کد دیدگاه : 2440977

  سلام از بچه های ایلام يا اراک کسی از علوم پزشکی خبر داره امسال استخدامی داره یا نه?

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مجید

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:57

  کد دیدگاه : 2440420

  سلام برای خانه بهداشت روستا تو سال 98نیرو میگیرن یا خبر؟لطفا جواب بدید

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان هفت (زارعی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:02

   کد دیدگاه : 2440425

   سلام
   دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
   شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سحر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:59

   کد دیدگاه : 2440894

   خانه بهداشت کجا?!

   پاسخ دهید
 • نویسنده : محسن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:06

  کد دیدگاه : 2440219

  با سلام خدمت دوستان عزیز …دیگه صبر ما که تموم شد خبری از آزمون استخدامی وزارت بهداشت نیست که نیست خواهشا اگه واقعا خبری نیست آب پاکی رو بریزید بره پی کارش خسته شدیم همش چشم انتظاری اخر میاد نمیاد پارسال که قرار بود 15000استخدام کنن اون رو کنسل (:dash:) کردن (:dash:) (:dash:) (:dash:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ال

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:06

   کد دیدگاه : 2440319

   پارسال استخدامی بود منم شرکت کردم
   امسالم هست صددرصد

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ناشناس

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 15:38

    کد دیدگاه : 2440380

    کاش لااقل میفهمیدیم شهریوره یا پاییز

    پاسخ دهید
   • نویسنده : ashkan

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:05

    کد دیدگاه : 2440430

    پارسال وزارت بهداشت نداشت،وزارت بهداشت آبان ۹۶بود تقریبا دیگه بعد اون نداشته،

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ال

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 19:17

     کد دیدگاه : 2440834

     وزارت بهداشت سال ۹۷ازمون داشت منم شرکت کرده بودم

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ashkan

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 21:40

      کد دیدگاه : 2441042

      معلومه توضیح دادن فایده نداره اره شما درست میفرمایید

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ال

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 00:00

       کد دیدگاه : 2441288

       وقتی ازمون برگزار شده حتما راست میگم ازمون منطقه ای بود خودشم پیمانی

   • نویسنده : سمیرا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:12

    کد دیدگاه : 2440439

    ببخشید ولی پارسال کدوم آزمون برگزار شد که ما نفهمیدیم؟وزارت بهداشت دی۹۶ اخرین آزمونش بودا

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ال

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 19:20

     کد دیدگاه : 2440837

     من خودم ازمون شرکت کرده بودم دی ماه ۹۷ فروردین هم نتایج اومد

     پاسخ دهید
     • نویسنده : سحر

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 20:02

      کد دیدگاه : 2440900

      عزیزم شما کدوم کشور هستین?ایران ما ک استخدامی نداشت (:laugh1:)

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ال

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 23:59

       کد دیدگاه : 2441286

       من ایرانی هستم و‌تو استان ما ارمون منطقه ای وزارت بهداشت برگزار شد لزومی نداره هی برا شما توضیح بدم😏

      • نویسنده : ال

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 00:01

       کد دیدگاه : 2441290

       شما استانتون برگزار نکرده ازمون منطقه ای من چیکار کنم والا😁

     • نویسنده : یاس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 20:37

      کد دیدگاه : 2440956

      لابد فقط شهر خودتون گرفته وسرتاسری نبوده چون ارسال ۹۶دیگ ازمونی برگزارنشد

      پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 20:54

      کد دیدگاه : 2440983

      حتما ی ازمون دیگ بوده مگه میشه.اصلا وزارت بهداشت سال ۹۷ ازمون نداشت حتی آگهیشم نیست (:shock:)

      پاسخ دهید
      • نویسنده : وحید

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 22:37

       کد دیدگاه : 2441158

       سلام دوستان بنده خدا راست میگه….فروردین ۹۷ واسه فریمان آزمون گذاشت وزارت بهداشت….خیلی هم نیرو گرفت.

     • نویسنده : ashkan

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 21:41

      کد دیدگاه : 2442950

      اره نصف هر استخدامی پرستاری ورداره،اره کادر اداری اینا ممکنه خیلی کم ورداره ولی مطمیناا سایر بخشهای بهداشت و درمان که رشته منم شامل میشه برمیداره

      پاسخ دهید
    • نویسنده : وحید

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 22:38

     کد دیدگاه : 2441161

     فریمان فروردین۹۷…آزمون برگزار شد

     پاسخ دهید
     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 23:27

      کد دیدگاه : 2441242

      وا پس چرا کسی خبر نداره (:beee:)

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ال

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 00:03

       کد دیدگاه : 2441295

       الان مثلا اردبیل ازمون داره بعد میگین ما چرا نفهمیدیم کدوم ازمون اصلا
       البته ماله اردبیل شرکتیه

     • نویسنده : ashkan

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 00:19

      کد دیدگاه : 2441315

      ما منظورمون آزمون جامع بود وگرنه همه ی استانها نیرو گرفتن جداگانه

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ال

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 13:59

       کد دیدگاه : 2442167

       شما بفکر ازمون جامع نباش چون اولا خیلی کم ورمیدارن بغیر پرستار
       دوما ازمونش سختهذچون سنجش برگزار میکنه

      • نویسنده : ناشناس

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 02:28

       کد دیدگاه : 2443305

       گه اینطوره پس کسی نمیتونه قبول بشه چون ازمونش سخته.بعدم اصلا ربطی به سختی نداره اگه سخت باشه برا همه سخته پس بهتره انرژی مثبت بدیم نه اینکه ناامید کنیم.اتفاقا من شنیدم ازمونش آسونه.

 • نویسنده : لیلا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:13

  کد دیدگاه : 2439001

  سلام، کسی می دونه این آزمون که کرمانشاه به صورت قرار دادی میخاد برگزار کنه چه تاریخیه؟؟؟؟از دوستان کرمانشاهی کسی اطلاع داره؟؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ashkan

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:22

   کد دیدگاه : 2439097

   هنوز تاریخشو اعلام نکردن گفتن از طریق پیامک به شرکت کنندگان اطلاع رسانی میشه معلوم نیس چخبره

   پاسخ دهید
   • نویسنده : لیلا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:53

    کد دیدگاه : 2439144

    سرکاری نیست 🤔

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ashkan

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 01:48

     کد دیدگاه : 2439421

     نه اینکه سر کاری باشه ولی اخه وقتی تاریخ امتحانو ندونی نمیشه با برنامه درس خوند هر لحظه ممکنه شروع شه خیلی عجیبه،ولی چون سایت دانشگاه گذاشته بهرحال برگزار میشه

     پاسخ دهید
     • نویسنده : لیلا

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 10:30

      کد دیدگاه : 2439737

      دقیقا ،باعث میشه عجله ای خوند و خوب مطالبو نفهمید

      پاسخ دهید
  • نویسنده : ایرانی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:50

   کد دیدگاه : 2439784

   تاریخ ثبت نامش7تا17 مرداده، تاریخ آزمونشم 20مرداده،اینو تو سایت دانشگاش زده

   پاسخ دهید
   • نویسنده : لیلا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:17

    کد دیدگاه : 2439971

    تو اطلاعیه اش منم همچین چیزی دیدم نوشته بود ۲۰/۵/۹۷الان که سال ۹۸ هستیم

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ایرانی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:11

     کد دیدگاه : 2440093

     آگهی12مرداد98منتشر شده،این نشون میده 97اشتباه تایپی بوده و 98درسته

     پاسخ دهید
     • نویسنده : لیلا

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 20:06

      کد دیدگاه : 2440906

      تو اطلاعیه زده بود اسکن شناسنامه و کارت ملی اما موقع ثبت نام اصلا جایی برای اسکن اینا نبود فقط اسکن فیش و عکس رو خواسته بود ،برا شما هم اینجوریه یا من اشتباهی ثبت نام کردم ؟؟؟؟؟؟ کد رهگیری هم بهم داد

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ایرانی

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 22:18

       کد دیدگاه : 2441115

       از جزئیات ثبت نام اطلاعی ندارم چون قصد ثبت نام ندارم، فقط واسه اطلاع دوستان تاریخ رو چک کردم

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:10

  کد دیدگاه : 2438246

  سلام .زمان ازمون مشخص نشد؟بخدا کلافه شدیم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:00

  کد دیدگاه : 2436284

  سلام ایا کمک پرستاری هم میخواد و چه کتاب هایی باید بخونیم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ال

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:22

   کد دیدگاه : 2436673

   وزارت بهداشت واسه پیمانی رسمی هیچوقت کمک پرستار ورنمیداره

   پاسخ دهید
 • نویسنده : افسانه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:47

  کد دیدگاه : 2436070

  سلام ادمین محترم ببخشید برای دروس عمومی مثل دین و زندگی ادبیات و اینا حتما باید کتاب های چاپ قدیم باشه منظورم همون کتابای دوران دبیرستان خودم یا از کتابای جدیدم میتونم استفاده کنم؟ چون من کتابامو هیچ کدومشونو ندارم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:52

   کد دیدگاه : 2436803

   تست بخونی بهتره میفهمی کجاها مهمن و اون قسمتارو روش تمرکز بیشتری میکنی.ولی کتاب بخونی هم وقت نیست هم اینکه نمیدونی کجا مهمه.در نتیجه کل کتابارو باید بخونی

   پاسخ دهید
   • نویسنده : افسانه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 16:45

    کد دیدگاه : 2437090

    مرسی

    پاسخ دهید
 • نویسنده : علی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:57

  کد دیدگاه : 2434967

  باسلام خدمت ادمین عزیز /من تازه فارغ التحصیل رشته پرستاری شدم ومیخام برم خدمت /دوسال پیش تصادف کردم وپای چپم کامل خم نمیشه /به نظرتون اگرمعافیت پزشکی بگیرم برای ازمونهای استخدامی به مشکل نمیخورم /چون تودفترچه دیدم زدن انجام خدمت دوره سربازی یامعافیت قانونی /ایااین معافیت قانونی شامل معافیت پزشکی میشه یانه //به نظر شمابرم سربازی یامعافیت بگیرم اگه امکانش هست سریع جوابموبدین باتشکر …

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 10:24

   کد دیدگاه : 2435034

   یک روال کلی برای همه آزمونها وجود ندراه دوست عزیز
   بسته به رده شغلی و در هر سازمان شرایط و ملاکها متفاوت هست.
   پس نمیشه یک روال کلی رو برای همه آزمونها و سازمانها اعلام کرد.

   پاسخ دهید
  • نویسنده : پرستار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:09

   کد دیدگاه : 2436012

   ن منظورش اینکه معافیت جعلی نگرفته باشی و اگه معافیتت قانونی باشه قبوله حالا پزشکی کفالت یا ایثارگری فرقی نداره.با این حال حتی اگه معافیت پزشکی مانع استخدامم میشد من بودم خدمت نمیرفتم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : مصطفی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:56

  کد دیدگاه : 2433749

  سلام این استخدامیه تاریخش بالاخره چی شد؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان هفت (زارعی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:01

   کد دیدگاه : 2433765

   سلام
   دوست عزیز در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص شرایط مورد نظر منتشر نشده است.
   شما میتوانید در همین سایت (ایران استخدام) پیگیر آخرین اخبار مربوطه طی آینده باشید.
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:45

  کد دیدگاه : 2432875

  بازم وزارت بهداشت تا دق مرگ نکنه دفترچه رو نمیزاره، قرار بود تیر بزنن ولی الان مردادم داره تموم میشه .همه علاف، بلا تکلیف…..جوانا چکار کنن جواب بدین؟ (:diablo:) (:punish:) (:rtfm:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:48

   کد دیدگاه : 2433114

   والا انقدر کشش دادن اصلا نمیگن این بدبختایی که بیکار نشستن تو خونه تا کی باید استرس بکشن.واضح هم که حرف نمیزنن ادم بدونه تو تابستونه یا پاییزه ینی گفتنش انقدر سخته (:shock:)

   پاسخ دهید
 • نویسنده : Mayram

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:00

  کد دیدگاه : 2431381

  سلام.. تاریخ مشخصی برای ثبت نام آزمون استخدامی اعلام نشده هنوز؟ میشه لطفا اطلاع رسانی کنید (:boredom:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : پشتیبان هفت (زارعی)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:04

   کد دیدگاه : 2431390

   با سلام
   کاربر گرامی، اطلاعیه ای در مورد تاریخ شروع ثبت نام منتشر نشده است
   شما می توانید در همین صفحه پیگیر آخرین اخبار و اطلاعیه ها باشید
   موفق باشید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : احسان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:15

  کد دیدگاه : 2431271

  ادمین محترم با سلام احتراما قبل از اینکه جواب سوال مردم رو بجای اینکه بگید در صورت مشخص شدن در اسرع وقت اطلاع رسانی می شود سعی کنید تاریخ دقیق اطلاع رسانی کنید و گرنه کار شما شده تبلیغ جزوه و کلا سایت شما ارزش خواسی نسبت به بقیه سایت ها نخواهد داشت. (:mda:)

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ال

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 15:14

   کد دیدگاه : 2431672

   وقتی ادمین سایت اطلاعی نداره الکی بگه فلان روزه
   مگه میشه اخه
   وقتی کارمندای خوده وزارت نمیتونن بگن تاریخو اونوقت ایشون از کجا بگه

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نیکی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:59

  کد دیدگاه : 2430924

  سلام.ببخشید منابع آزمون برای رشته روانشناسی بالینی معرفی میکنین

  پاسخ دهید
 • نویسنده : افسانه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:16

  کد دیدگاه : 2429709

  سلام ادمین محترم راسته که میگن وزارت بهداشت سهمیه بومی بودن رو برداشته ؟ ینی من اگه بخام ی استان دیگه شرکت کنم با افراد اون استان یا شهر هیچ فرقی ندارم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin (علی احمدزاده)

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:06

   کد دیدگاه : 2430309

   باید منتظر اعلام شرایط باشید
   به صورت کلی طبق رای دیوان عدالت گویا امتیاز بومی بودن از آزمونهای دولتی حذف شده. اما در هر صورت بهتر هست منتشر اعلام قطعی بود

   پاسخ دهید
  • نویسنده : ال

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:37

   کد دیدگاه : 2430497

   ۳۰درصد سهمیه بومی اعمال میشه طبقه گفته ی وزیر بهداشت

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ashkan

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:56

    کد دیدگاه : 2430544

    امسال دیوان عدالت کلا سهمیه بومی وزارت بهداشت رو برداشت

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ال

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 11:06

     کد دیدگاه : 2431148

     همیشه ۳۰درصد اعمال میشه تا تو مناطق محروم کمبود نیرو مواجه نشن
     متن سخنان وزیر بهداشتو مطالعه کنین متوجه میشین

     پاسخ دهید
     • نویسنده : مرجان

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 00:54

      کد دیدگاه : 2434648

      دیوان لغو کرده این امتیازو.من برای آزمون قراردادی که شرکت کردم هیچ امتیاز بومی در نظر گرفته نشده در حالی که سال قبل بود آزمون پیمانی هم مستثنی نیست

      پاسخ دهید
 • نویسنده : ashkan

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:21

  کد دیدگاه : 2428644

  دوستان کرمانشاهی امروز دانشگاه کرمانشاه یه آگهی جدا زده واسه استخدام قراردادی ولی اصلا روز امتحانو مشخص نکرده و گفته بنا به مصوبه مرداد ماه ۹۸جذب میکنیم،کسی هست سری بزنه دانشگاه ببینه جریانش چیه چون قرارداری و و اینکه مصوبه این ماهه اصلا شاید استخدامی رو انداختن عقب و دانشگاها جدا نیرو میگیرن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : لیلا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 13:42

   کد دیدگاه : 2433423

   کسی زمان آزمونشو نمیدونه ؟اسم بیمارستانی که براش نیرو میخان چیه ؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ashkan

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 19:21

    کد دیدگاه : 2434145

    بصورت قراردادی واسه اکثر سهرستانها نیرو میخوان از رشته های درمان و فک کنم دو سه تا بهداشت

    پاسخ دهید
    • نویسنده : لیلا

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 16:28

     کد دیدگاه : 2437068

     زمان امتحانش معلوم نیست ؟

     پاسخ دهید
 • نویسنده : محسن

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:05

  کد دیدگاه : 2427803

  سلام بچه ها من امروز رفتم علوم پزشکی سوال کردم کی آزمون وزارت بهداشت میاد …گفتن احتمالا اذر ماه بیاد خودشون شک داشتن به این زودی ها بیاد

  پاسخ دهید
  • نویسنده : nurse

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 16:59

   کد دیدگاه : 2428168

   سلام .،منم از چن نفری شنیدم ک میگن احتمالا آذر ماهه ،بعضیام میگن شهریور ،کلا کسی خبر دقیقی نداره

   پاسخ دهید
  • نویسنده : باران محمدی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:48

   کد دیدگاه : 2428256

   سلام ،واقعا ینی انقد دیر

   پاسخ دهید
   • نویسنده : nurse

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 21:40

    کد دیدگاه : 2428580

    ب نظر من احتمال بیشترش اینه ک شهریور باشه ،معلوم م نیس شرکتیه یا پیمانی

    پاسخ دهید
 • نویسنده : شیوا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:33

  کد دیدگاه : 2427736

  منم مامایی هستم

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سارا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 17:42

   کد دیدگاه : 2428246

   شما واسه این آزمون که میخواد بیاد
   خوندین ؟؟؟؟؟؟

   راستی تخصصی ها خود کتاب اصلی رو میخونین یا جزوه؟؟؟

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سارا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:28

  کد دیدگاه : 2427585

  سلام دوستان
  اینجا کسی مامایی هست؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : باران محمدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:18

  کد دیدگاه : 2427467

  شما از الان میخونین یا صب میکنین دفترچه بیاد بعد ؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:26

   کد دیدگاه : 2427579

   از الان.میخوام بخونم.شما پرستارید؟

   پاسخ دهید
   • نویسنده : باران محمدی

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 12:42

    کد دیدگاه : 2427610

    من نه بهداشت عمومیم نمیدونم شهرمون نیاز داره یا نه چرا این دفترچه نمیاد (:punish:)

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ashkan

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 13:23

     کد دیدگاه : 2427719

     خدا کنه اول استخدامی بیاد،تازه منم مث شما بهداشتم و استرس اینو دارم بهداشت نگیرن،تازه بخاطر این آزمون یکی دوتا کار دیگه هم بیخیال شدم و از دست دادم خدا کنه بیاد پشیمون نشم

     پاسخ دهید
     • نویسنده : باران محمدی

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 13:44

      کد دیدگاه : 2427758

      منم بخدا علاف شدم ، شما از الان میخونین؟ من نمیتونم خوب بخونم میگم اگه نخوان چی

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ashkan

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 17:39

       کد دیدگاه : 2428239

       والا بیشتر از یکماهه میخونم حالا ببینبم چی میشه

     • نویسنده : ناشناس

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 15:02

      کد دیدگاه : 2427911

      بنظرم بخونید ممکنه بخواد بعد پشیمون میشید ک نخوندید.منم چندتا کارو بخاطر این ازمون از دست دادم نمیاد خیالمون راحت بشه.ولی خیلیا میگن احتمال اینکه شهریور برگزار بشه زیاده

      پاسخ دهید
      • نویسنده : باران محمدی

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 15:45

       کد دیدگاه : 2428027

       آره آدم بخونه بهتره شاید بعدش فرصت نباشه

      • نویسنده : ashkan

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 17:42

       کد دیدگاه : 2428247

       همین دیگه این چنتا کارم که از دست دادیم خدا کنه پشیمون نشیم و الکی باشه

  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:28

   کد دیدگاه : 2427584

   منم همینو گرفتم بنظرم خوبه ولی میترسم مطلب جدا از این کتاب بیاد وگرنه کتابش خیلی خوبه.من پارسال گرفتمش الان تقریبا دارم تمومش میکنم واقعا کتاب خوبیه

   پاسخ دهید
   • نویسنده : افسانه

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:11

    کد دیدگاه : 2428626

    سلام ببخشید کدوم کتاب منظورتونه

    پاسخ دهید
  • نویسنده : ایرانی

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 14:08

   کد دیدگاه : 2427811

   منم بهداشت حرفه ای ام. نمیدونم شهرمون میخواد یا نه، هیچی ام نخوندم بلاتکلیف موندم

   پاسخ دهید
   • نویسنده : ashkan

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 17:41

    کد دیدگاه : 2428245

    منم بهداشت حرفه ای ولی خیلیییی کم میخوان،باید واسه شهر دیگه هم آماده باشی چون احتمال واسه یه شهر خیلی کمه

    پاسخ دهید
    • نویسنده : ایرانی

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 10:44

     کد دیدگاه : 2429182

     شهر دیگه نمیتونم برم. احتمالشم کمه که شهر خودمون بخداد.البته من مگه به مرحله دومش برسم چون یه ترم دیگه دارم تا فارق التحصیلی!

     پاسخ دهید
     • نویسنده : علوم

      تاریخ ارسال :

      ساعت ارسال : 19:42

      کد دیدگاه : 2430183

      عزیزم باید پایان طرح داشته باشی موقع ثبت نام

      پاسخ دهید
      • نویسنده : ایرانی

       تاریخ ارسال :

       ساعت ارسال : 12:30

       کد دیدگاه : 2431304

       من آخر دی ماه فارق التحصیل میشم، بنظرتون امسال حداقل واسه آزمون دوم وزارت بهداشت میتونم ثبت نام کنم؟

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...