جزئیات بیشتر در مورد خبر

 از هفته آینده برای معلمان مدارس مناطق محروم دوره ‌های رایگان برگزار می ‌شود

جهت ورود به صفحه آخرین اخبار معلمان و فرهنگیان اینجا کلیک نمایید


خبر 22 مرداد 97: جزئیات برگزاری دوره‌ های بدو خدمت برای معلمان مدارس غیر دولتی

مدیرکل مدارس و مراکز غیردولتی به تشریح جزئیات دوره‌ بدو خدمت معلمان مدارس غیردولتی پرداخت و گفت: از هفته آینده برای معلمان مدارس مناطق محروم، دوره‌های رایگان برگزار می‌شود.
مجید طهرانیان مدیرکل مدارس ومراکز غیر دولتی در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش‌ و پرورش خبرگزاری فارس با اشاره به ماده 27 قانون مدارس و مراکز غیردولتی، اظهار کرد: براساس آمار ارائه شده از سوی مرکز نیروی انسانی، 28873 نفر از معلمان مدارس غیر دولتی در سامانه ltms مدارس غیردولتی ثبت نام کرده و آخرین مراحل گذران دوره بدو خدمت را سپری می‌کنند.

وی با بیان اینکه بیش از 30 درصد کارکنان و معلمان مدارس غیردولتی موفق به گذراندن دوره بدو خدمت کارکنان و معلمان شدند، تصریح کرد: 22502 نفر در دوره سند تحول بنیادین و 28778 نفر در دوره روش‌ها و فنون تدریس در حال گذراندن دوره هستند.

طهرانیان ادامه داد: معلمان استان‌های سیستان و بلوچستان با 9952 نفر، یزد با 5418 نفر، خراسان رضوی با 5867 نفر و اصفهان با 7795 نفر شرکت کننده، بالاترین آمار را داشته و استان‌های سمنان با 620 نفر، زنجان با 509 نفر، مرکزی با 643 نفر، همدان با 670 نفر، استان‌های تهران با 1617 و فارس با 1768نفر (با احتساب تعداد معلمان استان ) جزو کمترین آمار شرکت کنندگان هستند.

وی اضافه کرد: بر اساس تصمیم کارگروه کیفیت بخشی و در جهت حمایت از مناطق محروم از هفته آینده برای مدارس محروم استان‌های ایلام، لرستان، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، کهگیلویه و بویراحمد و چهارمحال و بختیاری از طریق ثبت اسامی مدارس و معلمان توسط ادارات کل، دوره‌های رایگان برگزار می‌شود.

مدیرکل مدارس غیردولتی با بیان اینکه داشتن برگه گزینش و گواهی بدوخدمت در پرونده کارکنان مدارس غیر دولتی از الزامات و ضرورت‌های مهم فعالیت در مدارس غیردولتی است، گفت: مسؤولیت به‌کارگیری کارمندان و معلمان بدون برگه تأیید گزینش و گواهی دوره بدو خدمت در سال 98-97 به عهده مدیر مدارس غیردولتی بوده و مناطق و ادارات کل باید در بازدیدهای خود از انتهای مهر 97 نسبت به بازدید پرونده‌های کارکنان مدارس ومشاهده مدارک فوق اقدام کنند.

وی ادامه داد: هرگونه دوره خارج از سیستم ltms و دریافت گواهینامه خارج از سیستم دانشگاه فرهنگیان و مؤسسات مورد تأیید سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی بی اعتبار است و مسؤولیت عدم نظارت به عهده ادارات کل استان‌هاست.

منبع: خبرگزاری فارس


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...