اطلاعات بیشتر

ضوابط اجرایی قانون بودجه استخدام سال 98


خبر 2 اردیبهشت 98: ابلاغ ضوابط اجرایی قانون بودجه سال 98 کل کشور (منبع: خبرگزاری فارس)

به گزارش خبرگزاری فارس، هیأت وزیران در جلسه بیست و هشتم فروردین ماه سال جاری، به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد اصل ۱۳۸ قانون اساسی، ضوابط اجرایی قانون بودجه سال ۱۳۹۸ کل کشور را تصویب و برای اجرا به این سازمان ابلاغ کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

خبر 24 دی 97: 30 نکته درباره بودجه 98 (منبع: خبرگزاری تسنیم)

بودجه یعنی پیش‌بینی دخل و خرج یک ‌سال و این پیش‌بینی توسط دولت پیشنهاد و توسط نمایندگان ملت تصویب می‌‌شود، پیش‌بینی بودجه سال ۱۳۹۸ دارای نواقصی است که در این مقاله به آن پرداخته شده است.
به گزارش گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، احمد امیرآبادی‌ فراهانی عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی در روزنامه فرهیختگان نوشت: بودجه یعنی پیش‌بینی دخل و خرج یک ‌سال و این پیش‌بینی توسط دولت پیشنهاد و توسط نمایندگان ملت تصویب می‌‌شود، پیش‌بینی بودجه سال 1398 دارای نواقصی است که در این مقاله به آن پرداخته شده و امید است مورد توجه نمایندگان محترم ملت قرار گرفته و تا دیر نشده، اصلاح شود.

جهت مشاهده متن خبر اینجا کلیک نمایید


جهت مشاهده مهمترین اخبار جزئیات بودجه کشور آرشیو زیر را ملاحظه نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : نصرت الهه شاه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:44

  کد دیدگاه : 1161016

  اول تیتر میزنید چگونگی حقوق باز نشستگان بعد باید بوجه سال 94 95 را بخوانیم از کجا باید هزینه بشه دست آخر خواننده متوجه نمیشه بلاخر جریان اضافه کردن حقوق باز نشتگان بیچاره چی میشه آقا کی حوصله دارد اینها را بخواند آخر هم متوجه نشه چی شده و چی گفتی چند بار هم باید کلید کنی

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...