آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

جزئیات روند برگزاری آزمون استخدامی مشاغل پیمانی آتش نشان

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
جزئیات بیشتر در مورد خبر

برگزاری آزمون استخدامی آتش نشان در 98 حوزه امتحانی کشور

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام سازمان آتش نشانی اینجا کلیک نمایید


خبر 18 مرداد 98: جزئیات روند برگزاری آزمون استخدامی مشاغل پیمانی آتش نشان

آزمون استخدامی مشاغل پیمانی آتش نشان در سراسر کشور برای جذب ۳ هزار و ۸۷۱ نفر در چهار رشته شغلی آتشنشان، راننده وسایط نقلیه تندوری سنگین، کاردان آتش نشانی و کارشناس آتش نشانی امروز ۱۸ مرداد به میزبانی جهاددانشگاهی به صورت همزمان در ۶۳ شهر در ۳۱ استان کشور و در ۹۸ حوزه آزمون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، آزمون استخدامی مشاغل پیمانی آتش نشان در سراسر کشور برای جذب ۳ هزار و ۸۷۱ نفر در چهار رشته شغلی آتشنشان، راننده وسایط نقلیه تندوری سنگین، کاردان آتش نشانی و کارشناس آتش نشانی امروز ۱۸ مرداد به میزبانی جهاددانشگاهی به صورت همزمان در ۶۳ شهر در ۳۱ استان کشور و در ۹۸ حوزه آزمون برگزار شد، و در ادامه گزارش ارسالی واحدهای سازمانی جهاددانشگاهی از نحوه برگزاری این آزمون را می خوانید:

بازدید معاون اول از آزمون استخدامی آتش‌نشانی
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان رضوی، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور به همراه جمعی از مسولان استانی، جمعه 18 مرداد ماه از برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی بازدید کرد.
این آزمون با بیش از 13 هزار داوطلب از استان خراسان رضوی با همکاری استانداری و سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی برگزار شد.

رقابت بیش از 6 هزار داوطلب در خوزستان
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان، سیدعلیرضا علوی، رییس سازمان جهاد دانشگاهی خوزستان با اعلام این خبر گفت: آزمون استخدامی آتش‌نشانی‌ شهرداری‌های کل کشور امروز به صورت همزمان در استان‌های کشور برگزار شد و در استان خوزستان نیز 6 هزار و 333 داوطلب استخدام در آتش‌نشانی، برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کردند.
وی افزود: در استان خوزستان آزمون در دو شهر اهواز و دزفول برگزار شد؛ به این ترتیب که از مجموع شرکت‌کنندگان، 983 نفر در حوزه آزمون دزفول و 5 هزار و 350 داوطلب در حوزه‌های آزمون اهواز حضور یافتند. در اهواز نیز با توجه به تعداد بالای شرکت‌کنندگان، دو حوزه شامل مجتمع آموزش عالی جهاد دانشگاهی خوزستان و مجتمع فنی و حرفه‌ای شهید چمران برای برگزاری آزمون در نظر گرفته شدند.
علوی با اشاره به تجربه جهاددانشگاهی خوزستان در برگزاری آزمون، تاکید کرد: جهاددانشگاهی در چندین سال اخیر آزمون‌های متعددی از جمله آزمون‌های دانشگاهی و استخدامی را برگزار کرده است و بارها نیز به عنوان مرکز آزمون برتر انتخاب شده است، به همین دلیل تیم اجرایی آزمون در این مجموعه تجربه خوبی در برگزاری دارند و به همین دلیل همه هماهنگی‌های لازم برای برگزاری منظم و دقیق آزمون استخدامی آتش‌نشانی از چند ماه قبل پیش‌بینی شده است.

رقابت 1272 نفر در آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش‌نشانی سمنان
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان سمنان، علی منصفی راد با اعلام این خبر افزود: این آزمون از صبح امروز 18 مردادماه، همزمان با سراسر کشور در دو حوزه امتحانی سمنان و شاهرود برگزار شد و 1272 نفر در این آزمون به رقابت پرداختند.
وی ادامه داد: در این آزمون تعداد 684 نفر شامل 549 نفر از سمنان، 83 نفر از گرمسار، 12 نفر از آرادان، 32 نفر از مهدیشهر و 8 نفر از سرخه در حوزه امتحانی سمنان و 588 نفر شامل 470 نفر از شاهرود، 116 نفر از دامغان و 2 نفر از میامی نیز در حوزه امتحانی شاهرود به رقابت پرداختند.
معاون آموزشی جهاددانشگاهی استان سمنان اضافه کرد: از کل تعداد 1272 نفر شرکت کننده، یک نفر خانم و بقیه مرد بودند، که این خانم در حوزه امتحانی شهرستان شاهرود در آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی به رقابت پرداخت.
منصفی راد با اشاره به رشته‌های آزمون و شرایط آن گفت: این آزمون استخدامی در چهار رشته کاردانی و کارشناسی آتش‌نشانی و راننده خودروهای سنگین برگزار ‌شد، آزمون در دو بخش علمی و عملی برگزار می‌شود. ضمن اینکه سوالات آزمون در دو بخش تخصصی و عمومی پیش‌بینی شده که سهمیه تخصصی 60 درصد و سهمیه دروس عمومی 40 درصد است.
وی خاطرنشان کرد: شرایط پذیرش متقاضیان برای شرکت در این آزمون دارا بودن مدرک تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم و لیسانس در رشته‌های تحصیلی آتش‌نشانی، آتش‌نشانی محیط زیست، تربیت بدنی، برق، تاسیسات، مکانیک، مخابرات و کامپیوتر و ... همچنین داشتن گواهینامه رانندگی برای متقاضیان رشته شغلی راننده وسائط نقلیه سنگین بوده است.
مدیر اجرایی مرکز آزمون جهاددانشگاهی استان سمنان با اشاره به این که در مجموع 50 نفر در آتش نشانی استان سمنان جذب خواهند شد، اظهار کرد: در مجموع 27 راننده وسائط نقلیه سنگین، 17 آتش‌نشان و 6 نیروی دیگر در این آزمون جذب می‌شوند، در مرحله اول 5 برابر ظرفیت استخدامی، پذیرفته خواهند شد، آزمون عملی نیز بعد از آزمون علمی برگزار خواهد شد.
گفتنی است معاون سیاسی، امنیتی استانداری سمنان به همراه مدیرکل دفتر امور شهری استانداری سمنان و جمعی از مسوولین استان از روند برگزاری آزمون استخدامی مشاغل عملیاتی آتش نشانی در دانشگاه آزاد سمنان بازدید کردند.

حضور بیش از 6 هزار داوطلب در آزمون استخدامی آتش‌نشانی کرمانشاه
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه، دکتر حمیدرضا مجردی دبیر اجرایی آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی شهرداری های کرمانشاه با اعلام این خبر گفت: آزمون استخدامی آتش‌نشانی‌ شهرداری‌های کشور امروز همزمان با 30 استان در استان کرمانشاه نیز با 6 هزار و 137 برگزار شد.
مجردی با اشاره به این که در استان کرمانشاه این آزمون در سه شهر کرمانشاه، اسلام آباد غرب و جوانرود برگزار شد، افزود: 18 حوزه مجری برگزاری آزمون استخدامی مشاغل آتش نشانی در استان کرمانشاه بودند.
وی افزود: سهمیه استان در کسب این مشاغل 220 نفر است .
مجردی با اشاره به این که این آزمون مرحله عملی نیز دارد گفت: در مرحله کتبی آزمون سه برابر ظرفیت یعنی 660 نفر پذیرش شده و این افراد برای آزمون عملی معرفی می شوند.
گفتنی است، در جریان برگزاری این آزمون مهندس بازوند استاندار کرمانشاه و مهندس سالاری معاون عمرانی استانداری کرمانشاه، حجت الاسلام عزیزی مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری، مهندس احمد صفری نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از حوزه جهاددانشگاهی بازدید کردند.

️رقابت بیش از ۲ هزار داوطلب در آزمون همدان
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی همدان، مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری همدان با اشاره به برگزاری آزمون آتش نشانی استان همزمان با سراسر کشور گفت: آزمون امروز در دو حوزه همدان و ملایر در یک فضای خوب و منظم برگزار شد و جهاددانشگاهی برنامه‌ریزی منظمی داشت و آزمون بدون نقص و در فضایی امن و آرام برگزار شد.
جعفری ضمن تشکر از جهاددانشگاهی و دانشگاه پیام نور همدان ادامه داد: این آزمون توسط جهاددانشگاهی در دو حوزه همدان و ملایر با شرکت 2426 داوطلب برگزار شد که در حوزه همدان 1715 نفر و در حوزه ملایر 711 نفر در آزمون شرکت کردند.
وی با بیان اینکه 45 نفر از طریق آزمون جذب سازمان آتش نشانی استان خواهند شد، تصریح کرد: براساس نیازسنجی دفتر امور شهری استانداری از شهرداری های استان و اعلام نیاز شهرداری ها 45 نفر از طریق این آزمون جذب خواهند شد.
وی خاطرنشان کرد: تلاش داریم یک مرکز تخصصی و خوب را برای برگزاری آزمون عمی انتخاب کنیم که در حال حاضر سازمان آتش نشانی همدان به عنوان مجری آزمون عملی مدنظر است چرا که این سازمان تشکلات خوب و منظمی دارد و آزمون عملی مطابق استانداردهای جهانی و دستورالعمل وزارت کشور برگزار خواهد شد و تا پایان شهریور نتایج آزمون عملی اعلام می شود.

️شرکت 1087 نفر در آزمون استخدامی آتش نشانی اردبیل
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی استان اردبیل، مهران اوچی اردبیلی با اعلام این خبر افزود: هدف از برگزاری این آزمون، جذب پیمانی 40 نفر در چهار رشته شغلی آتش‌نشان، راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین، کاردان و کارشناس آتش‌نشان بود.
وی با بیان اینکه آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی دو مرحله علمی و عملی دارد، یادآور شد: از بین داوطلبانی که حدنصاب نمره علمی را کسب کنند چند برابر ظرفیت پذیرش، به مرحله آزمون عملی راه می‌یابند و در نهایت قبول شدگان به صورت پیمانی در آتش نشانی‌ها، استخدام و جذب خواهند شد.
رییس جهاددانشگاهی استان اردبیل ضمن قدردانی از همکاری خوب معاونت عمرانی استانداری اردبیل در برگزاری آزمون استخدامی آتش‌نشانی خاطرنشان کرد : واگذاری اجرای برخی آزمون های استخدامی به جهاددانشگاهی در سال های اخیر نشان از اعتماد مسوولان به این نهاد برای برگزاری این آزمون ها دارد .
گفتنی است، در استان اردبیل یک هزار و 87 نفر برای شرکت در آزمون استخدامی اتش نشانی ثبت نام کرده بودند.

رقابت 1732 نفر در سیستان و بلوچستان
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، رییس جهاد دانشگاهی و رییس مرکز آزمون سیستان و بلوچستان گفت: با استعانت از درگاه خداوند متعال، آزمون استخدامی آتش نشانی همزمان با سراسر کشور در 3 شهرستان زاهدان، زابل و ایرانشهر و در 3 حوزه امتحانی به همت جهاددانشگاهی برگزار شد.
دکتر تاجری ادامه داد: در این آزمون در سیستان و بلوچستان 1732 نفر با یکدیگر رقابت پرداختند و نهایتا از این تعداد 70 تن پذیرفته خواهند شد که 35 نفر در رسته شغلی آتش نشان و 35 نفر برای رسته شغلی راننده ماشین های سنگین آتش نشانی جذب خواهند شد.
رییس مرکز آزمون استان افزود: از این تعداد داوطلب 1730 تن را آقایان و دو تن را خانم ها برای سایر استان ها تشکیل می دهند.
دکتر تاجری گفت: از این تعداد 1110 نفر از حوزه زاهدان، 271 نفر از حوزه زابل و351 نفر از حوزه ایرانشهر ثبت نام نموده اند.
وی تصریح کرد: آزمون استخدامی آتش نشانی صبح امروز 18 مرداد ساعت 9 صبح آغاز و تا ساعت 12:30 ادامه یافت که 105 نفر از جهادگران و همکاران دانشگاهی به عنوان عوامل اجرایی همکاری و شرکت داشتند.

شرکت 28 نفر در آزمون هرمزگان
یه گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد هرمزگان، آزمون استخدام مشاغل آتش‌نشانی برای استخدام پیمانی ۳۷۸۱ نفر در کشور به صورت همزمان با ۳۰ استان کشور در جهاددانشگاهی بندرعباس برگزار شد.
این آزمون به طور همزمان با ۳۰ استان کشور با شرکت 28 نفر صبح امروز در جهاددانشگاهی بندرعباس برگزار شد.

حضور یک هزار و 122 نفر در آزمون استخدام آتش نشان کهگیلویه و بویراحمد نیز

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد ،سید محمد قائم کاظمی بیدک، رئیس جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد با اعلام این خبر گفت: آزمون استخدامی آتش‌نشانی‌ شهرداری‌های کل کشور امروز به صورت همزمان در استان‌های کشور برگزار شد و در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز یک هزار و 122 نفر شامل 69 خانم و 1053 آقا، داوطلب استخدام در آتش‌نشانی، برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کردند .

وی افزود: از بین متقاضیان شرکت کننده در این آزمون 25 نفر شامل 23 آقا و دو خانم پذیرفته می شوند.

کاظمی تاکید کرد: در استان کهگیلویه و بویراحمد این آزمون در سه دانشکده علوم پایه، علوم انسانی و کشاورزی دانشگاه یاسوج برگزار شد .

رئیس جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: از همه دستگاههای خدماتی، اورژانس و آتش نشانی، امنیتی و انتظامی، استانداری، امور شهری و دانشگاه یاسوج که برای این آزمون همکاری داشتند تشکر می کنم.

کاظمی بیدک بیان کرد: تمهیدات لازم جهت امنیت و حفاظت از آزمون اندیشیده شد و آزمون در صحت و سلامت کامل برگزار شده است.

همچنین سید حسین کاظمی، مدیرکل امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز به خبرنگار ایسنا گفت: برای هماهنگی های لازم جهت برگزاری این آزمون جلسات مختلفی دستگاههای انتظامی، راهور، اورژانس، آتش نشانی، حراست و بازرسی استانداری و جهاددانشگاهی برگزار شد.

وی افزود: روند برگزاری آزمون رضایت بخش بود و قول می دهیم که قانون و عدالت نیز رعایت شود.

کاظمی بیان کرد: مجموعه مجری آزمون که جهاددانشگاهی بوده پای کار بودند و از ساعت 5صبح در محل آزمون مستقر شدند.

مدیرکل امور شهری استانداری کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: همچنین مجموعه امور شهری، حراست و بازرسی استانداری بر نحوه برگزاری آزمون نظارت کامل داشتند.

حضور ۳۱۸۳ داوطلب در آزمون استخدانی آتش‌نشانی در قم

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد استان قم ابراهیم ملکی در خصوص برگزاری آزمون استخدامی آتش نشانی گفت: با تدبیر دولت در راستای جذب نیرو و کم کردن بیکاری، 4 هزار مجوز در سطح کشور صادر شده است که از این تعداد 60 مورد برای استان قم است؛ البته در استان قم، در دوره های قبلی 300 نفر و 120 نفر جذب شده است و تقریبا استاندارترین آتش نشانی های کشور را در استان داریم چرا که ایستگاه های آتش نشانی به ازای هر 50 هزار نفر تاسیس می‌شود و تعداد نیروهای هر ایستگاه 23 نفر است.

وی افزود: حدود 24 ایستگاه آتش نشانی در سطح استان داریم که ان شاا... با جذب 58 نفر از 60 نفرسهمیه، ظرفیت مورد نیاز شهر قم تقریبا تکمیل می شود و از این 60 نفر، 2 نفر هم برای شهر سلفچگان است.

ملکی گفت: به غیر از استان هرمزگان، تمامی استان ها بر اساس تفاهم نامه ای که بین سازمان شهرداری و دهیاری کشور با جهاد دانشگاهی منعقد شد، کلا صفر تا صد برگزاری آزمون و اعلام نتیجه به جهاد دانشگاهی محول شده است؛ تا کنون هیچگونه مشکلی نداشتیم، نظم و ترتیبش هم خیلی خوب بوده است. هرکسی هم هر مشکلی داشت، از سوی استانداری و جهاد دانشگاهی پاسخ مناسب دریافت کرد و مراجعه کننده ای نداشتیم که برای ثبت نام نارضایتی وجود داشته باشد.

مدیرکل دفتر امور شهری، روستایی و شوراهای استانداری قم با بیان اینکه 3183 نفر در این آزمون در قم شرکت کرده اند، اظهار کرد: ان شاا... پس از برگزاری آزمون، نتایج در اختیار ما قرار می‌گیرد و سه برابر ظرفیت پذیرفته می شوند که برای مرحله دوم، آزمون عملی می روند، مدرک تحصیلی حدود 2232 نفر از شرکت کنندگان دیپلم، 280 نفر کاردانی، 441 نفر کارشناسی است، که اینها برای پست آتش نشان است؛ البته پست های دیگری هم داریم که برای راننده وسایل نقلیه تندرو سنگین، 152 نفر دیپلم، 11 نفر کاردانی و 21 نفر کارشناسی شرکت کرده اند.

دسته‌بندی آگهی‌های استخدام

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد