• ۱۴۰۲/۰۸/۲۱
  • 0k نظر «نمایش»

جزئیات نتایج آزمون استخدام وزارت بهداشت اعلام شد

جزئیات نتایج آزمون استخدام وزارت بهداشت اعلام شد

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

نتایج وزارت بهداشت یکشنبه 21 آبان ماه اعلام می شود

به گزارش ایران استخدام و به نقل از خبرگزاری ایمنا، بر اساس اعلام مسئولان ذی‌ ربط وزارت بهداشت، نتایج آزمون استخدام وزارت بهداشت امروز یکشنبه 21 آبان ماه اعلام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ایمنا، آزمون استخدام وزارت بهداشت و درمان بیست‌وهشتم مهر برگزار شد، بر اساس اعلام مسئولان ذی‌ربط نتایج اولیه این آزمون امروز بیست‌ویکم آبان اعلام می‌شود، همچنین طبق گفته مدیرکل مدیریت منابع انسانی وزارت بهداشت نتایج اعلام شده سه برابر ظرفیت خواهد بود، بنابراین به تناسب شرکت‌کنندگان در دانشگاه‌ها بین ۱۰ تا ۲۰ روز به دانشگاه‌ها فرصت داده می‌شود تا اطلاعات اولیه شرکت‌کنندگان را با شرایط آزمون تطبیق دهند و صحت اطلاعات ثبت شده محرز شود و افرادی که واجد شرایط هستند، انتخاب خواهند شد، امروز نیز جهاد دانشگاهی اعلام کرده است که نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به‌زودی اعلام می‌شود، لازم به ذکر است که بیش از ۷۷ هزار نفر از دواطلبان این آزمون را زنان و حدود ۲۴ هزار نفر را مردان تشکیل می‌دهند، آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای جذب نیروی انسانی در ۶۴ رشته شغلی برگزار شده است.

برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای جذب نیروی انسانی در ۶۴ رشته شغلی

احمد عبدی‌پور، مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با بیان اینکه اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منوط به اعلام نتایج «امتیاز کرونای داوطلبان» توسط این وزاتخانه است، اظهار کرد: بیش از ۶۰ درصد داوطلبان این آزمون ادعا کرده‌اند که مشمول دریافت امتیاز دوران کرونا می‌شوند. صحت و راستی‌آزمایی برخورداری از امتیاز کرونا باید توسط دانشگاه‌های علوم‌پزشکی تأیید شود.

وی ادامه داد: لیست افرادی که مدعی برخورداری از امتیاز کرونا هستند، پس از پایان ثبت‌نام در این آزمون استخدامی در اختیار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قرار گرفته است، ۷۲ ساعت پس از اعلام نتایج امتیاز کرونا توسط وزارت بهداشت به مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، نتایج اولیه این آزمون در پروفایل داوطلبان بارگذاری می‌شود. مقرر شده است نتایج راستی‌آزمایی امتیاز کرونای داوطلبان طی روزهای اخیر اعلام شود.

 چگونه برای مصاحبه آماده شویم؟

دانلود کتاب الکترونیکی راهنمای جامع تمام مراحل مصاحبه‌های استخدامی

سفارش پستی کتاب چاپی راهنمای مصاحبه گزینش عقیدتی و سیاسی

تجربیات "واقعی" مصاحبه آزمون های استخدامی، کارجویان (رایگان)

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با بیان اینکه آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بیست و هشتم مهر در ۵۲ شهر و به میزبانی ۱۰۱ حوزه و ۲۱۳ زیرحوزه امتحانی برگزار شد، اضافه کرد: این آزمون استخدامی در تمام مراکز استان‌ها و بعضی از شهرهای منتخب کشور برگزار شده است.

وی با بیان اینکه بیش از ۱۱۱ هزار نفر متقاضی شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بودند، افزود: حدود ۱۰۵ هزار نفر از متقاضیان شرکت در این آزمون استخدامی که معادل ۹۵ درصد کل داوطلبان هستند، کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کردند، دریافت ۹۵ درصدی کارت ورود به جلسه در آزمون‌های استخدامی بی‌نظیر به حساب می‌آید.

عبدی‌پور درباره جامعه آماری شرکت‌کنندگان، اظهار کرد: حدود ۱۰۵ هزار نفر کارت ورود به جلسه را دریافت کردند که از این تعداد، بیش از ۷۷ هزار نفر را زنان و حدود ۲۴ هزار نفر را مردان تشکیل می‌دهند، آزمون استخدامی وزارت بهداشت برای جذب نیروی انسانی در ۶۴ رشته شغلی برگزار شد، تمام مشاغل کارشناسی و مورد نیاز وزارت بهداشت به جز رشته‌های تخصصی درمانی از طریق این آزمون جذب می‌شوند.

مهلت ۱۰ تا ۲۰ روزه به دانشگاه‌ها برای صحت‌سنجی اطلاعات داوطلبان آزمون استخدامی وزارت بهداشت
سیف‌الله مرادی، مدیرکل مدیریت منابع انسانی وزارت بهداشت در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، درباره اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت بهداشت اظهار کرد: بر اساس آزمونی که بیست‌وهشتم مهر برگزار شد، بیست‌ویکم آبان نتایج اولیه کتبی آن اعلام می‌شود که نتایج اعلام شده سه برابر ظرفیت خواهد بود، بنابراین به تناسب شرکت‌کنندگان در دانشگاه‌ها بین ۱۰ تا ۲۰ روز به دانشگاه‌ها فرصت می‌دهیم تا اطلاعات اولیه شرکت‌کنندگان را با شرایط آزمون تطبیق دهند و صحت اطلاعات ثبت شده محرز شود و افرادی که واجد شرایط هستند، انتخاب خواهند شد.

وی افزود: پس از بررسی اولیه با اعلام سه برابر ظرفیت، افراد برای مصاحبه‌های عمومی و تخصصی استخدام که به آن‌ها اعلام شده است، فراخوان می‌شوند، بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده طی ۷۰ روز زمان لازم است برای اینکه مصاحبه‌های تخصصی و عمومی و گزینش انجام شود.

مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت گفت: تلاش می‌کنیم افراد گزینش شده تا پایان سال و در محل‌های مورد نظر برای خدمت، فعالیت خود را آغاز کنند، استخدام‌هایی که مراحل آن در حال طی شدن است، به دلیل کمبود نیروی انسانی نیست، بلکه بر اساس پروژه‌های جدیدی که در مناطق مختلف برای توسعه و ساخت بیمارستان‌ها و مراکز بهداشت و درمانی تعریف و اجرا شده است، نیروهای جدید جذب و استخدام می‌شوند تا در این مراکز مشغول فعالیت شوند.

وی ادامه داد: برای تأمین کمبود نیروی انسانی در بیمارستان‌ها و سایر بخش‌های درمانی که نیروهای آن بازنشسته می‌شوند، در مراحل بعد بررسی خواهد شد که مقرر شده است تا بخش دیگر کمبود نیروی انسانی در مراحل بعد پوشش داده شود.

مرادی گفت: برای تأمین نیروی انسانی پروژه‌های جدید حدود ۷۵ هزار نفر مجوز لازم است که در مرحله نخست ۲۵ هزار نفر برای پروژه‌های جدید استخدام می‌شوند و مجوز استخدام ۵۰ هزار نفر باقی مانده بعد از بررسی‌های فنی و کارشناسی صادر می‌شود و پس از صدور مجوز فراخوان استخدام انجام خواهد شد.

وی درباره به‌کارگیری نیروهای گزینش شده در آزمون استخدامی خاطرنشان کرد: افراد در تمام رشته‌های بهداشتی، درمانی، تخصصی به‌کار گرفته می‌شوند، البته تعدادی نیز در بخش‌های اداری و مالی مشغول به فعالیت خواهند شد.

مشاهده صفحه جامع استخدام وزارت بهداشت 

مشاهده صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام وزارت بهداشت

منبع: خبرگزاری ایمنا

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=2807739
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi