جزئیات بیشتر در مورد خبر

پیگیری وزیر کار برای حقوق عقب‌افتاده کارگران فولاد

جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید


خبر 16 اسفند 96: حقوق معوق کارگران فولاد فردا پرداخت می شود

به گزارش ایسنا، در حالی که سخنگوی هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی به تازگی اعلام کرد، استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی سه‌شنبه یا چهارشنبه هفته آینده برگزار خواهد شد، علی ربیعی در کانال تلگرامی خود با این مقدمه، مطلبی به شرح زیر منتشر کرد.

«امروز در حالیکه مطالب مربوط به استیضاح را در فضای مجازی مرور می‌کردم و همزمان حقوق عقب‌افتاده کارگران فولاد که رنج همیشگی‌شان قلبم را چنگ می‌اندازد، پیگیری می‌کردم -خدا را شکر، فردا حقوق آنها پرداخت خواهد شد-، دوستی برایم یک  پیام ویدیوئی فرستاد. تلخندی جالب از هموطنی خوش‌ذوق که مفهوم واقعی طنز نقادانه در آن نهفته بود. این طنز به موضوع رفاه ایرانیان پرداخته است. هرچند در سال‌های پس از انقلاب و به خصوص در دولت‌های یازدهم و دوازدهم، ما کارهای زیادی کردیم اما همچنان کارهای زیادی هم در پیش رو داریم.

فقر، انواع نابرابری‌های منطقه‌ای و قومی و جنسیتی، حاشیه و متن، نسلی شدن فقر و.‌.‌. از مسائلی است که باید با سیاست‌های منسجم بر آنها غلبه کنیم.

کاهش فقر علاوه بر تخصیص منابع، سیاستگزاری و برنامه‌ریزی منسجم می‌طلبد وگرنه فقر همچنان ریشه‌دار باقی می ماند. من معتقدم هیچ جامعه‌ای مسیر رشد و توسعه را بدون داشتن سیاست رفاهی اثربخش و فقرزدا نمی‌تواند بپیماید.

خدا را سپاسگزارم که ما در وزارت رفاه با همه کمبودها توانسته‌ایم در طی این چند سال هم مسائل را فهم کرده و هم تمامی سیاست‌گزاری و برنامه ها را بر اساس این فهم، پایه‌ریزی کرده و جلو ببریم. مسیری طولانی در پیش است…‌

منبع: خبرگزاری ایسنا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...