جزئیات بیشتر در مورد خبر

ارائه پیشنهادی برای ضمانت وامهای مددجویی

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار پرداخت وام اشتغال به مددجویان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار اشتغال مددجویان اینجا کلیک نمایید


خبر 12 خرداد 98: حل مشکل وام اشتغال مددجویان روستایی و عشایر

مدیرکل بهزیستی استان تهران از برطرف شدن مشکل وام اشتغالزایی مددجویان روستایی و عشایر خبر داد و گفت: پیشنهادی برای ضمانت وامهای مددجویی ارائه شده است.

داریوش بیات نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: تسهیلاتی که به بهزیستی اختصاص پیدا کرده به استثنای روستاییان و عشایر همه آنها جذب شده و وام روستاییان و عشایر یک سری اشکالاتی در تخصیص داشت که در آخرین جلسه این موضوع برطرف شد.

وی گفت: اعتبار مربوط به اشتغال روستاییان و عشایر ۱۵ میلیارد تومان بود که تا ۱۰ روز پیش سامانه ثبت نام مشکل داشت اما از امروز این مشکل برطرف شده است و در آخرین جلسه شورای عالی کار، مصوب شد که روستاییان و عشایری که شرایط لازم را برای اشتغالزایی دارند در این سامانه ثبت نام کنند.

وی در مورد بازپرداخت وام اشتغال مددجویان بهزیستی گفت: باید شرایط را به گونه‌ای فراهم کنیم که با دریافت تسهیلات، وابستگی به پرداخت‌ها قطع شود و آنچه کمیته امداد برای ضمانت وام‌های مددجویی اختصاص داده از منابع در اختیار خودش است چرا که بودجه نهاد، بودجه عمومی است و همچنین صندوقی دارند که اقساط را بر عهده می‌گیرد اما متأسفانه سازمان بهزیستی این صندوق را در اختیار ندارد.

در قانون برنامه ششم توسعه، پیش بینی شده بود که صندوق اشتغال نیز برای مددجویان بهزیستی ایجاد شود که ما نیز پیگیر این موضوع هستیم.

وی در مورد ضمانت مددجویان بهزیستی نیز برای وام‌های اشتغال گفت: به بانک‌ها اعلام کرده ایم که آن بخشی از افراد بهزیستی که یارانه نقدی دریافت می‌کنند را بتوانند ضمانت خود کنند که امیدواریم مورد موافقت قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...