جزئیات بیشتر در مورد خبر

برگزاری آزمون استخدامی شهرداری‌ ها در مهرماه

جهت ورود به صفحه اخبار تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی شهرداری اینجا کلیک نمایید
جهت مشاهده صفحه اخبار تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدام شهرداری مرکزی اینجا کلیک نمایید

جهت ورود به صفحه اخبار استخدام شهرداری های کشور اینجا کلیک نمایید


خبر 12 مرداد 96: خبر برگزاری آزمون استخدامی شهرداری‌ ها در مهر ۹۶ (منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا)

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور از فعالیت ۱۰۰ هزار نفر از پرسنل شهرداری‌ها به صورت قراردادی خبر داد و گفت: برای تعیین و تکلیف این افراد، آزمون استخدامی در اواخر مهرماه توسط سازمان سنجش برگزار می‌شود.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از اراک امروز؛ هوشنگ خندان‌دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور در جمع منتخبین پنجمین دوره شوراهای اسلامی کلانشهر اراک اعتمادسازی را بزرگترین سرمایه اجتماعی دانست و گفت: منتخبین شوراهای اسلامی باید با خدمت صادقانه قدردان این اعتماد مردمی باشند.
خندان‌دل اظهار کرد: منتخبین مردم باید به گونه‌ای فعالیت کنند که مردم را از انتخاب خودشان پشیمان نکنند و به آینده توسعه شهری خود امیدوار باشند.
وی ادامه داد: تصمیماتی که شوراها در حوزه مدیریت شهری می‌گیرند بازخورد چندین ساله دارد و شوراها باید با آینده‌نگری تصمیمات مناسبی را برای مدیریت شهری اتخاذ کنند.
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور با تاکید بر اینکه تصمیمات شوراها در آینده تاریخی کشور موثر است، افزود: آینده تاریخی کشور در گرو درست عمل کردن شوراهاست و کوچکترین اشتباه مخاطراتی را برای آینده تاریخی کشور به همراه خواهد داشت.
خندان‌دل با بیان اینکه شوراها وظایف متعددی دارند، اظهار کرد: منتخبین با آشنایی نسبت به قوانین به گونه‌ای فعالیت کنند که شاهد عمران و آبادانی شهرها باشیم.
وی با تاکید بر چابک‌سازی دولت افزود: بخش عمده‌ای از منابع و درآمدهای دولت صرف هزینه‌های جاری می‌شود که این موضوع اصلا به صرفه و مناسب نیست.
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور بیان کرد: شهرداری‌ها ظرفیت مناسبی برای دولت به شمار می‌روند تا بخشی از خدمت‌رسانی به آنان واگذار شود.
خندان‌دل با اشاره به اینکه شهرداری‌های کوچک و متوسط نیازمند توجه بیشتری هستند، افزود: حدود ۱۲۰۰ شهر ایران کوچک و متوسط هستند.
وی با تاکید بر اینکه بی‌توجهی به شهرهای کوچک و متوسط پیامدهای فراوانی را به همراه خواهد داشت، اضافه کرد: مهاجرت مردم از شهرهای کوچک و متوسط به حاشیه شهرهای بزرگ یکی از پیامدهای کم توجهی به شهرهای کوچک و متوسط است.
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور بیان کرد: وزارت کشور با موافقت مجلس شورای اسلامی بخشی از درآمدهای شهرداری‌های بزرگ را به شهرداری‌های کوچک اختصاص داده است.
تزریق پول جبران کننده نیست
خندان‌دل با اشاره به اینکه تامین منابع مالی تنها راه حل مدیریت شهری نیست، ادامه داد: خلاقیت و نوآوری هم موضوع مهمی است که باید مورد توجه شورای اسلامی قرار بگیرد.
پیوست اجتماعی؛ راهکاری برای کاهش هزینه‌ها
وی نقش مشارکت مردم را در پیشبرد اهداف مدیریت شهری مهم ارزیابی کرد و افزود: تهیه پیوست اجتماعی برای انجام کارها در حوزه شهری در کاهش هزینه‌ها و بالا بردن راندمان تولید موثر خواهد بود و نباید شوراها از جلب مشارکت مردم غافل باشند.
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور انتخاب شهردار را یکی از مهمترین اقدامات شوراها عنوان کرد و افزود: انتخاب شهردار خوب، کمک بزرگی به شوراها خواهد بود.
وی با بیان اینکه شهرداری کار تخصصی و فنی است، ادامه داد: شوراها باید از افراد مدیر و متخصص و فنی برای امور شهری استفاده کنند و در این راستا می‌توانند از افرادی که در این زمینه تجربه دارند بهره بگیرند.
۱۰۰ هزار نفر از پرسنل شهرداری‌ها قراردادی هستند
خندان‌دل به موضوع تعیین تکلیف کارکنان قراردادی شهرداری‌های کشور هم اشاره‌ای کرد و گفت: در سطح کشور ۱۰۰ هزار نفر از پرسنل شهرداری‌ها قرار دادی هستند که این افراد پست سازمانی ندارند.
معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور برای تعیین تکلیف این افراد آزمون استخدامی پیش‌بینی شده است که در اواخر مهرماه توسط سازمان سنجش برگزار خواهد شد.
شوراها نماد مردم‌سالاری دینی
محمود زمانی‌قمی استاندار مرکزی نیز در این جلسه شوراها را نماد مردم‌سالاری دینی عنوان کرد و افزود: شوراها مسئولیت پیگیری امور شهری را دارند و در این راستا لازم است تمام دستگاه‌های اجرایی استان شوراها را به رسمیت بشناسند و به مسائل و مشکلاتشان رسیدگی کنند.
وی با تاکید بر اینکه شوراها به عنوان منتخبین مردم باید مورد احترام قرار بگیرند، اظهار کرد: باید فضای کار برای شوراها در مناطق شهری و روستایی فراهم شود.
نبود استراتژی یکی از چالش‌های شوراها
علی‌اکبر کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: نبود استراتژی و برنامه بلندمدت یکی از مشکلات شوراها است که این موضوع باعث می‌شود شوراها درگیر مسائل روزمره شوند.
کریمی با بیان اینکه شهرها نیازمند برنامه‌های بلند مدت هستند، افزود: با برنامه‌ریزی‌های بلند مدت می‌تواند کارهای بزرگی را در سطح شهرها انجام داد.

موانع سرمایه‌گذاری در حوزه مدیریت شهری برداشته شود
سیدمهدی مقدسی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه چالش‌های متعددی در شهرها وجود دارد، گفت: با تغییر نگرش به مدیریت شهری می‌توان بسیاری از این مشکلات را مرتفع کرد.
وی با تاکید بر اینکه با منابع موجود مالی نمی‌توان شهرها را مدیریت کرد، افزود: جذب سرمایه‌گذاری یکی از راهکاری موثر است که البته باید موانع موجود بر سر راه آن برداشته شود.
شوراها پاسخگوی مطالبات مردم باشند
حسینی نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به جایگاه شوراها در قانون اساسی گفت: در قانون اساسی ۷ اصل به شوراهای اسلامی اختصاص یافته است.
حسینی اظهار کرد: شوراها با بهره‌گیری مناسب از امکانات پاسخگوی مطالبات مردم باشند.
در این جلسه منتخبین شوراهای اسلامی محلات، ساوه، اراک، مهاجران و خمین به نمایندگی از سایر منتخبین مطالبی را بیان کردند.

منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : امیر قربانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:21

  کد دیدگاه : 1505065

  سلام دوستان کسی خبر نداره این آزمون آخرش چی شد
  مردیم از بلاتکلیفی و استرس ئ

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امیر قربانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:19

  کد دیدگاه : 1505060

  سلام دوستان کسی خبر نداره این آزمون آخرش چی شد
  مردیم از بلاتکلیفی و استرس

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سحر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:03

  کد دیدگاه : 1383178

  با عرض سلام

  آیا کسی میدونه مواد امتحانی آزمون استخدامی شهرداری چه کتابهایی هست ؟

  ادمین محترم پاسخ بدین ، ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : حسینی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:47

  کد دیدگاه : 1374420

  چندبارالان زمان آزمون عوض شده،مدیرکل میگه اخرتیرماه ومعاون جناب خندان میگه مهرماه، آخر کی شد؟حداقل ۱۵روزازقبل زمان قطعی راانجام کنی

  پاسخ دهید
 • نویسنده : پاسارگاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:20

  کد دیدگاه : 1354904

  با عرض سلام میخواستم بدونم استخدام شهرداریها جدید سال 96 امتحان کی هست و همه میتونن ثبت نام کنن یا فقط برا نیروهای قراردادی هس .ممنون میشم جواب بدید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کارگر

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:13

  کد دیدگاه : 1350959

  سلام.من چند ساله توی شهرداری نیروی رفتگر بودم و حال در قسمت تاسیسات شهرداری هستم و نیروی قرارداد کار معین در این تبدیل وضعیت ثبت نام کردم ولی رد شدم زیرا فقط پست های اداری را تبدیل وضعیت میکنند یعنی من کارگر آدم نیستیم و یا در حیطه شهرداری حساب نمی شویم چرا همه کارمندان و کارگران را تبدیل وضعیت نمیکنند چرا رفتگران و فضای سبز و عمران و تاسیسات را تبدیل وضعیت نمیکنند چرا کارگران را از این تبدیل وضعیت کنار میزنند مگر کارگران زن و بچه ندارند مگر کارگران سخت کوش جزو شهرداری حساب نمیشوند شما را به خدا به گوش مسئولان برسانید تا کارگران جا نمونند. از شما مسئولین خواهشمندیم تا همه کارگران شهرداری ها چه رفتگر و چه پارک بان و چه عمران و چه تاسیسات همه کارگران و کارمندان شهرداری ها را تبدیل وضعیت کنید و حقوقشان مانند معلمین عزیز و دیگر ارگانها از وزارتخانه پرداخت بشود تا حقوق کارگران شهرداری ها به موقع واریز بشود نه هر چند ماه آن هم کم کم تا بتوانیم از پس مخارج خانواده هایمان بدون دغ دغه بر بیایم با تشکر

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کارگر شهرداری

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:07

  کد دیدگاه : 1350951

  سلام.من چند ساله توی شهرداری نیروی رفتگر بودم و حال در قسمت تاسیسات شهرداری هستم و نیروی قرارداد کار معین در این تبدیل وضعیت ثبت نام کردم ولی رد شدم زیرا فقط پست های اداری را تبدیل وضعیت میکنند یعنی من کارگر آدم نیستیم و یا در حیطه شهرداری حساب نمی شویم چرا همه کارمندان و کارگران را تبدیل وضعیت نمیکنند چرا رفتگران و فضای سبز و عمران و تاسیسات را تبدیل وضعیت نمیکنند چرا کارگران را از این تبدیل وضعیت کنار میزنند مگر کارگران زن و بچه ندارند مگر کارگران سخت کوش جزو شهرداری حساب نمیشوند شما را به خدا به گوش مسئولان برسانید تا کارگران جا نمونند

  پاسخ دهید
 • نویسنده : شهرساز

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:42

  کد دیدگاه : 1338990

  سلام دوستان کی ثبت نام هست فقط گفته شده مهر ازمونه؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : عماد داودی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:41

  کد دیدگاه : 1338311

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما.این اگهی استخدامی شهرداری را مطالعه کردم اما موفق نشدم در استخدامی شرکت کنم و کاملا نیاز دارم به استخدامی در ارگان های دولتی و….. توروخدا کمکم کنید ممنون میش

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 12:56

  کد دیدگاه : 1333194

  سلام خداییش این راه حلشه من چه گناهی کرده ام باهمه نداری رفتم ۱۷سال کارگری کرده ام کار نیس ازاون طرف هم ۵ساله تونهضت سواد آموزی تدریس میکنم اونجاهم خبری نیست
  امیدوارم بخونیدوالکی نباشه توروبه حق خون شهداوخون پاک عموی شهیدم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ارای

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:20

  کد دیدگاه : 1333004

  حداقل یه اعتراض چیزی داشته باشین مگه این قرار دادیا چطوری رفتن جز با پارتی

  پاسخ دهید
  • نویسنده : سردار

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:31

   کد دیدگاه : 1338478

   مرد مومن شاید تو خودتو نمی شناختی بنده تو شهرداری از 20 سال پیش کارگری میکردم حالا به همت دانشگاههایی که مثل قارچ سبز شدن یه مدرکیم گرفتی دلیل نمیشه مطمئن باش اگه 20 سال پیش آزمونی بود خیلی از اینایی که تو شهرداریها زحمت میکشن قبول می شدن

   پاسخ دهید
   • نویسنده : رضا

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 23:38

    کد دیدگاه : 1428467

    تو هم اگه میتونی برو یه مدرکی بگیر که بعد از بیست سال نخوای بیای زیر دست کسی که همسن بچه خودته

    پاسخ دهید
 • نویسنده : امین ثانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:43

  کد دیدگاه : 1330656

  خدایا چقد بیچاره شدیم که فقط برای یه سرکار رفتن که از ۲۵سال عمرم نزدیک بیست سال تحصیل کردیم و حالا بخاطر عدم مدیریت درست باید انقد عذاب بکشیم و دغدغه شبانه روزی داشته باشیم ،یعنی واقعا هیچکس نیست که یجور انسانیت داشته باشه و جلوی این تبعیضات رو بگیره تا جوونا بر حسب شایسته بودن و داشتن سواد کافی و تجربه مربوط به کاری که بهش متعلقه برسه ،،همه ما چشم به انتظار یه معجزه ایم ،نمیدونم دیگه چه موقع عدالت قراره اجرا شه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امین ثانی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:33

  کد دیدگاه : 1330645

  بعدشم چرا سازمان استخدامی کشور آزمون شهرداری و استخدامی این ارگان رو توو آزمون دستگاهای اجرایی نذاشتن ،،من چند بار به امور مدیریت شهری استانداری استانمون گلستان برای اطلاع از استخدامی ها و آزموناش سر زدم ،یجور با هات رفتار میکنن که دفعه ی بغچعدی گذرت به اونجاها نیوفته ،همچین میزاشونو محکم چسبیدن یه سری نالایق بی سواد که انگاری اونجا ارثیه شونه.انگار توو جامعه نیستن و نمیبینن که جوونا دارن با هزارتا سختی درس میخونن و دانشگاه میرن و هزینه میکنن و عمر شونو میگذرونن به امید یه چنین روزی که برن سر کار ،بعد یه عده از همه جا بیخبر فقط دنبال اینن که با رانت و پارتی و اشنا بازی، سرنوشت کلی جوون رو خراب میکنن

  پاسخ دهید
  • نویسنده : نادر

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:45

   کد دیدگاه : 1333180

   دوست عزیزی که فکر میکنی همه کارمندا بی سواد هستند .خواهشا ذهنیتت رو درست کن .افراد زیادی توی شهرداریهای سراسر کشور تحت عنوان نیروی شرکتی با مدرک تحصیلی لیسانس و فوق لیسانس خدمت میکنند که با حقوق بسیار ناچیز دارن روز شب میکنن و امیدشون اینه که تبدیل وضعیت بشن .ضمنا این افراد بعضا 15_17_18 سال میشه که به صورت شرکتی دارن کار میکنن و این تبدیل وضعیت حق نیروهای شرکتی هست.

   پاسخ دهید
   • نویسنده : پاسارگاد

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:33

    کد دیدگاه : 1349671

    کسی که بدون آزمون بره چن سال بدون حقوق و یا حقوقش کم باشه اصلا نباید استخدامشون کنند مگه بقه چه فرقی با شما دارند فقط باید آزمون بزارن هرکه حقشه بره این طوری حق خیلی ضایع میشه .طرف شرکتی رفته کنارش یه فوق آزاد هم گرفته توقع داره رسمی بشه

    پاسخ دهید
   • نویسنده : جابر

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 13:34

    کد دیدگاه : 1349672

    کسی که بدون آزمون بره چن سال بدون حقوق و یا حقوقش کم باشه اصلا نباید استخدامشون کنند مگه بقه چه فرقی با شما دارند فقط باید آزمون بزارن هرکه حقشه بره این طوری حق خیلی ضایع میشه .طرف شرکتی رفته کنارش یه فوق آزاد هم گرفته توقع داره رسمی بشه

    پاسخ دهید
    • نویسنده : نادر

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 10:41

     کد دیدگاه : 1359895

     برادر عزیز عذر میخوام جسارت نشه ولی آیا شما حاضر هستید با مدرک تحصیلی لیسانس به عنوان رفتگر یا نظافت چی (که البته باعث افتخار هستن همه این افراد و خدا حفظشون کنه) از نیروهای شرکتی شهرداری باشید؟اینکه میگم نیروهای شرکتی حق دارن که تبدیل وضعیت بشن بخاطر اینه که خیلی از این افراد از همین پستها شروع بکار کردن.

     پاسخ دهید
 • نویسنده : بدبخت

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:39

  کد دیدگاه : 1330358

  ای کاش حداقل یکی به این نظرات توجه می کرد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : اسد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:07

  کد دیدگاه : 1329648

  فكر كنم موضوع صحبت بازم در مورد تبديل وضعيت كاركنان قرارداديه و براي سايرين آزموني برگزار نمیشه و مختص کارکنان فعلیه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : اسد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:06

  کد دیدگاه : 1329646

  فكر كنم موضوع صحبت بازم در مورد تبديل وضعيت كاركنان قرارداديه و براي سايرين آزموني برگزار نمیشه و مختص کارکنان فعلیه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : nnnn

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:55

  کد دیدگاه : 1328778

  هي از خودتون با رشته ها نامربوط ميبريد سركار بصورت قراردادي بعد ازمونمازشون ميگيريد پ ما ك رشتمون مربوط ب شهرداريه چرا ازمون براش نميذاريد.خدا رو خوش نمياد اخه

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...