جزئیات بیشتر در مورد خبر

حقوق معلمان حق التدریس و سرباز معلمان به روز شده است

جهت ورود به صفحه اخبار حقوق و دستمزد فرهنگیان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار میزان حقوق سربازان اینجا کلیک نمایید


خبر 26 دی 97: خبر به روز شدن پرداختی معلمان خرید خدمات

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش، اظهار امیدواری کرد پرداختی معلمان خرید خدمات نیز مانند معلمان حق التدریس و سرباز معلمان به روز شود.

علی الهیار ترکمن، در گفتگو با خبرنگار مهر بار دیگر با تاکید بر اینکه تلاش این معاونت این است که نشان دهد بنا به چه دلایلی آموزش و پرورش باید از قوانین عام کشوری خارج شود و قوانین خاص خود را در امور استخدامی و پرداختی و… داشته باشد، گفت: برای اتفاق افتادن چنین رویدادی باید مجلس آن را بپذیرد که آموزش و پرورش نیز باید مانند وزارت علوم باید قوانین اداری و مالی خاص داشته باشد. ما پیش نویس طرح خود را در این خصوص تا اردیبهشت ماه آماده می کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا همچنان مشکلات مدارس در معافیت از پرداخت قبوض برق پابرجاست، بیان کرد: مجلس شورای اسلامی قانونی گذاشت تا مدارس از پرداخت هزینه آب و برق و گاز معاف شوند. البته این معافیت سقف مشخص دارد. وزارت نیرو همچنان در این موضوع مقاومت می کند اما دو بخش دیگر معافیتشان عملیاتی شده است.

الهیار ترکمن همچنین در پاسخ به پرسش دیگری درباره اینکه بحث خرید خدمات در حالی امسال در لایجه بودجه مورد تاکید قرار گرفته که معلمات خرید خدمات همچنان از سال های گذشته معوقات دارند، اظهار کرد: همانطور که بارها اعلام شده است در حال حاضر نیز ۳۳۰ هزار دانش آموز مناطق مختلف از این طرح بهره می برند. در این طرح قرار نیست والدین پول و هزینه ای برای تحصیل فرزندانشان هزینه کنند. همانطور که می دانید در سال های گذشته ما در لایحه بودجه ردیف مشخصی برای پرداخت حقوق معلمان این طرح نداشتیم و برای همین هم پرداختی ها با معوقات همراه شد و ما شرمنده این معلمان شدیم. امسال برای خرید خدمات ردیف مستقل در بودجه ایجاد شده است و هر تخصیصی برای این ردیف اختصاص پیدا کند ما ابتدا معوقات را پرداخت می کنیم.

وی درباره معوقات بخش نیروهای حق التدریس و سرباز معلمان نیز گفت: حقوق معلمان حق التدریس و سرباز معلمان به روز شده و ماهانه انجام می شود. امیدورایم حقوق معلمان خرید خدمات نیز به روز شود.

الهیار ترکمن درباره حقوق سرباز معلمان و کم بودن آن نیز گفت: ما در حقوق آنها دخالیتی نداریم و جدول را از ستاد کل نیروهای مسلح می گیریم.

منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : سربازمعلم

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:50

  کد دیدگاه : 2180999

  من سرباز معلمم 40 کیلومتر از شهر تا روستا فاصله دارم قانونا باید حقوق من بیشتر شود چون فاصله بیشتر 35 کیلومتر غیر بومی حساب میشود و قانونا طبق بخشنامه ارسالی باید حق مسیر را محاسبه و واریز کنند..
  ولی دریافتی من 200 تومان است و وقتی اعتراض میکنم میگن همین که هست و وگرنه شما رو پادگان میفرستیم!
  با این 200 تومان حتی پول کرایه هم در نمیاد چون روزی نزدیک 20 تومن فقط کرایه رفت و برگشت میدم!
  جوری که حرف میزنن ما باید یه حقوقی هم بهشون بدیم!

  پاسخ دهید
 • نویسنده : کیمیا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:05

  کد دیدگاه : 2138604

  سلام ما معلمین خرید خدماتاز سال گذشته حقوق تگرفتین بعد اقای الهیار ترکمن میفرماید ب روز شده………

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:31

   کد دیدگاه : 2139317

   باسلام آقای ترکمن دیگه بااین مصاحبه هافکرمیکنن معلمین محترم خرید خدمات آموزشی ابتدایی،آموزش متوسطه اول و آموزش متوسطه دوم و….حرفهاومصاحبه هایشون دیگه تکراری شدن و چیزی شبیه به جوک

   پاسخ دهید
 • نویسنده : کیمیا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:03

  کد دیدگاه : 2138602

  سلام من معلم خرید خدمات هستم از سال گذشته حقوق تگرفتین بعد الهیار ترکمن میفرماید ب روز شده………

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 08:42

  کد دیدگاه : 2138121

  اینجورنیست که ترکمن میگن مربیان خرید خدمات حق التدریسی هنرستانهاومعلمان خرید خدمات آموزشی معلمان رسمی و….همه معوقات دارند و…

  پاسخ دهید
 • نویسنده : احمدي

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 15:02

  کد دیدگاه : 2137208

  جرا در مورد معو قات اضا فه كاري كه از اسفند براي معلمان رسمي مانده حر في نمي زنيد شما را به خدا اطلاع رسا ني كنيد از استان قزوين

  پاسخ دهید
  • نویسنده : ناشناس

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 23:24

   کد دیدگاه : 2137833

   چرادرموردمعوقات مربیان خرید خدمات حق التدریس طرح برونسپاری هنرستانهای فنی و حرفه ای وکاردانش نمیگیدو..ازاول مهر97تاکنون یه ریال حقوق نگرفتن و….

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...