جزئیات بیشتر در مورد خبر

این افراد پس از گزینش از نیمه دوم سال جاری مشغول به کار خواهند شد

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام قوه قضاییه اینجا کلیک نمایید


خبر 2 تیر 97: جزئیات جذب صد و هشت نفر در دادگستری استان زنجان

معاون مالی ،پشتیبانی و عمرانی دادگستری استان زنجان گفت: طی آزمونی که در سال 96 برگزار شد، تعداد 108 نفر در قالب هفت رشته در دادگستری استان جذب شده‌اند.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان زنجان، بلباسی معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی دادگستری کل استان با اشاره به اینکه 44 درصد از پست‌های اداری و قضایی دادگستری استان زنجان خالی است، اظهار کرد: برای جبران این کمبود آزمون استخدامی در سال گذشته برگزار شد که طی آن تعداد 108 نفر در قالب هفت رشته در دادگستری استان جذب شده‌اند و پذیرفته شدگان پس از طی فرایند گزینش  از نیمه دوم سال جاری مشغول به کار خواهند شد.

بلباسی با اشاره به برگزاری همایش تقدیر از کارکنان برتر مجموعه دادگستری استان در هفته قوه قضاییه؛ تصریح کرد: افتتاح پروژه‌های عمرانی نیز طی این هفته در دستور کار استان قرار دارد.

وی با بیان اینکه 108 نفر در هفت رشته از جمله رشته‌های تحریر نویسی، کارشناس شبکه، مددکار اجتماعی، مسؤول ابلاغ و اجرا و … مشغول به کار خواهند شد، ابراز کرد: قوه قضاییه در برگزاری این آزمون هیچ دخل و تصرفی نداشته و توسط سازمان سنجش برگزار شده است.

بلباسی با بیان اینکه ساختمان دادگستری در خرم‌‎دره نیز تا پایان تیرماه امسال به بهره‌برداری خواهد رسید، افزود: مجوز احداث مجتمع قضایی به مساحت 12 هزار متر مربع اخذ شده که پس از تامین اعتبار و روند اخذ دیگر مجوزها احداث می‌شود.

منبع: سایت قوه قضائیه


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...