جزئیات بیشتر در مورد خبر

31 فرودین آخرین مهلت اجرای طرح تخفیف جریمه مشمولان غایب

جهت ورود به صفحه اخبار نظام وظیفه و معافیت خدمت سربازی اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار معافیت سربازی اینجا کلیک نمایید


خبر 8 اردیبهشت 98: خبر معافیت فرزندان مددجویان کرمانی از سربازی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ، یحیی صادقی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان طرح معافیت سربازی فرزندان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد که با همکاری سازمان نظام‌وظیفه انجام می‌شود را یکی از خدمات مهم این نهاد در جهت توانمندسازی خانوار‌های تحت حمایت اعلام کرد و گفت: با اجرای این طرح ۱۵۰ نفر از فرزندان مددجویان تحت حمایت استان که واجد شرایط بودند طی سال گذشته از خدمت سربازی معاف شدند.

وی به شرایط طرح معافیت سربازی مددجویان کمیته امداد اشاره کرد و افزود: خانوار‌هایی که به دلیل فوت سرپرست مرد، ازکارافتادگی سرپرست خانوار (دارای بیش از سه دختر مجرد) و یا مشکلاتی از قبیل طلاق والدین تحت حمایت این نهاد قرارگرفته‌اند، می‌توانند از خدمات طرح معافیت سازمان نظام‌وظیفه استفاده کنند.

صادقی در ادامه به اجرای طرح تخفیف جریمه مشمولان غایب تحت حمایت کمیته امداد اشاره کرد و افزود: با اجرای بند «ب» تبصره ۱۱ ماده‌قانون بودجه سال ۹۷ در مجلس شورای اسلامی، هزار و ۲۳۲ نفر از فرزندان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان به‌منظور استفاده از خدمات این طرح به حوزه نظام‌وظیفه معرفی شدند.

وی ادامه داد: بر اساس این تبصره فرزندان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان که واجد این شرایط هستند، می‌توانند با تخفیف ۷۰ درصدی پرداخت جریمه از خدمت سربازی معاف شوند.

وی با اشاره به اینکه مهلت اجرای طرح تخفیف جریمه مشمولان غایب ۳۱ فرودین ماه امسال به پایان رسید، بیان داشت: طی مدت ۴۵ روز اجرای این طرح هزار و ۲۳۲ نفر از فرزندان مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کرمان که دارای هشت سال غیبت سربازی بودند به منظور انجام امور معافیت خود به حوزه نظام وظیفه معرفی شدند.

گفتنی است: این طرح به‌منظور توانمندسازی خانوار‌های تحت حمایت انجام شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...