اطلاعات بیشتر

 

حجت الاسلام مغیثی در دیدار با رئیس کل دادگستری همدان، با اشاره به اوضاع اجتماعی شهرستان نهاوند عنوان کرد:بنظر می‌رسد که میزان نیروی انسانی و تعداد کارکنان در دادگستری شهرستان نهاوند به اندازه لازم نباشد.

جهت مشاهده اخبار استخدام وزارت دادگستری کلیک کنید


به گزارش خبرنگار گروه حقوقی وقضایی خبرگزاری میزان به نقل از دادگستری کل استان همدان، رئیس کل دادگستری استان همدان در جریان بازدید از حوزه قضائی نهاوند با امام جمعه این شهرستان ملاقات کرده و مسائل و موضوعات مختلف شهر نهاوند را مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.
حجت الاسلام مغیثی در این دیدار در بخش از سخنان خود با اشاره به اوضاع اجتماعی شهرستان نهاوند عنوان کرد: بنظر می‌رسد که میزان نیروی انسانی و تعداد کارکنان در دادگستری شهرستان نهاوند به اندازه لازم نباشد و خواهان افزایش تعداد قاضی و کارمند در این حوزه قضائی شدند.
محمدضا مترقب رئیس کل دادگستری استان همدان نیز با اشاره به معضل عمومی کمبود نیروی انسانی در دستگاه قضائی اظهار داشت: با پیگیری ریاست محترم قوه قضائیه در سنوات اخیر بخشی از کمبود نیرو در مجموعه های قضائی مرتفع شده است.
وی ابراز امیدواری کرد که با جذب تعداد لازم نیروی انسانی در بخش‌های قضائی و اداری امکان خدمت رسانی مطلوبتری به شهروندان فراهم شده و کیفیت و کمیت رسیدگی‌های قضائی نیز ارتقاء یابد.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...