جزئیات بیشتر در مورد خبر

سن مدیریت در کشور باید حداقل به 40 سال برسد

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار اشتغال جوانان اینجا کلیک نمایید


خبر 6 تیر 97: داشتن حداقل 5 سال تجربه کاری شرط استخدام کارمندان جوان در پست های مدیریتی

به گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ محمد حسین مقیمی استاندار تهران در نشست هم اندیشی شاخه جوانان احزاب که امروز(چهارشنبه) برگزار شد، اظهار کرد: برای ورود جوانان به فعالیت‌های اجتماعی، سیاسی، اجرایی باید به گونه‌ای عمل کرد که عاملان توسعه برای کار به دنبال آن‌ها بیایند.

وی افزود: مشکل اصلی ما این است که نمی‌توانیم جوانان را جز از طریق فراخوان وارد سیستم مدیریتی کنیم.

مقیمی گفت: می‌توانیم از افرادی که کارمند دولت هستند در سیستم مدیریتی استفاده کنیم.

وی ادامه داد:برای جوانان می‌توانیم یک مجوز خاصی راه اندازی کنیم تا آن‌ها بتوانند پا به عرصه مدیریت بگذارند، تا یک تحولی در سیستم مدیریتی ایجاد شود.

استاندار تهران تصریح کرد: ما به دنبال آن هستیم که از زنان و مردان جوان در سیستم‌های مدیریتی استفاده کنیم، اما با محدودیت‌هایی رو به رو هستیم.

مقیمی گفت: باید احزاب و گروه‌های حزبی را تقویت و فراگیر کنیم.

وی افزود: اگر حزبی کاری را برعهده می‌گیرد، باید در تمام امورات و مسائل کشوری پاسخگو باشد.

استاندار تهران تصریح کرد: کشور ما باید حزب گرا شود، چرا گروه‌های حزبی به راحتی می‌توانند مسائل کشور را مدیریت کنند و همچنین آن‌ها می‌توانند در سیاست و عملکرد سیاسیون ورود کنند؟

وی ادامه داد: کار گروه‌های حزبی مخالفت و انتقاد است، اما این گروه‌ها نقد نمی‌کنند، چرا که احزاب از همان ابتدا شفافیت زایی کرده‌اند و مردم نیز برای همین شفافیت زایی رأی داده‌اند.

استاندار تهران با بیان اینکه دانش مدیران دولتی باید به روز شود، گفت: مدیران باید سابقه‌ای بالای ۵ سال داشته باشند.

وی با بیان اینکه جوانان باید حداقل ۵سال تجربه کارمندی داشته باشند تا بتوانیم آن‌ها را استخدام کنیم، افزود: استخدام نیروی‌های جوان مانند دوران انقلاب نیست که راحت باشد، چرا که در آن زمان جوانان حزبی کم بودند.

استاندار تهران تصریح کرد: سن مدیریت در کشور باید حداقل به ۴۰ سال برسد تا جوانان نیز در این حوزه‌ها بتوانند تجربه کسب کنند.

وی ادامه داد: کشور به مرحله‌ای رسیده است که باید دستاورد‌های انقلاب را حفظ کند و برای حفظ این دستاورد‌ها جز استقامت و پایداری در مقابل دشمنان انقلاب کاری نمی‌توان کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...