آگهی استخدامی متناسب با شغل و رشته خود را بیابید

جستجوی آگهی مناسب شما

دانلود نمونه نامه درخواست کار

 • بروزرسانی:
 • دیدگاه: ۶۱ (نمایش)
 • دیدگاه های منتظر: ۱ دیدگاه
 • ارسال کننده: (کارمند نه (هدایتی))
جزئیات بیشتر در مورد خبر

نحوه نگارش نامه درخواست کار و دانلود نمونه نامه درخواست شغل


این نوع نامه تا زمانی که تاریخ و شماره دفتر دبیرخانه اداری را نخورده است جزو نامه های عمومی به شمار  می آید. در خواست شغل با اینکه یکی از نامه های بسیار رایج است اما چون نویسندگاه آن غالبا تجربه اداری ندارند در تنظیم نوشته خود دچار مشکل می شوند.

در خواست کار در حقیقت یک نوع آگهی فروش خدمت است و در این زمینه داوطلبان فراوانی رقابت می کنند. و از این نظر طرز نوشتن نامه درخواست تاثیر زیادی در موفقیت نویسنده آن دارد.

متقاضی کار باید نامه خود رابا خواسته های کارفرما هماهنگ کند یعنی مسائلی را در نوشته خویش بیاورد که کار فرما به دانستن آنها نیاز دارد. آرایش ظاهری نامه نیز دلیل خوبی بر علاقه و نظم و سلیقه نویسنده آن می باشد.

 نمونه های نامه درخواست شغل
دانلود نمونه نامه درخواست کار شماره 1 دانلود نمونه نامه درخواست کار شماره 2

برای تهیه یک درخواست مناسب شغل بهتر است به موارد زیر توجه کرد:

1- جالب بودن ظاهر نامه انتخاب کاغذ سفید و استاندارد در قطع مناسب با مقدار مطلب

2- تایپ شدن نامه یک امتیاز به شمار می آید

3- تمیز و مرتب بودن که خود گویای دقت و علاقه نویسنده نامه و اهمیت داشتن شغل برای وی می باشد.

4- پرهیز از نوشتن موارد غیر لازم اگر درخواست کننده تجربه یا تخصصی در رشته ای ندارد نباید مطلبی درباره آن بنویسد . همچنین اگر در آگهی از حقوق بحثی نشده است نباید در نامه درباره آن سخنی به میان آورد. مانند “حاضرم با حداقل حقوق کار کنم”

سوابق تحصیلی و کاری

در این قسمت از نامه از تحصیل کار آموزی و میزان تجربه ای که در زمینه شغل در خواستی مورد نیاز است سخن گفت. باید بر اساس خواسته های کارفرما این قسمت را تکمیل کرد.بهتر است داوطلب هر نوع کار – حتی جزئی – مربوط به شغل درخواستی خود را شرح دهد. به طور مثال اگر در تابستان ها برای کسب مخارج تحصیل خود کار می کرده ذکر کند زیرا ممکن است در جای خود یک امتیاز باشد.

معرف

متقاضی کار از افراد مورد اعتماد و معتبر باید به عنوان معرف در درخواست خود نام ببرد زیرا چنین افرادی مانند ضامنی هستند که می توانند اعتماد کارفرما را جلب نمایند.

مصاحبه

در این قسمت تقاضای تعیین وقت برای مصاحبه می کنند. و شماره تلفن تماس خود و اقوام و آشنایان را در نامه قید می کنند تا تماس تلفنی دچار مشکل نشود.

جملات این قسمت باید لطیف و غیر آمرانه باشد . مانند این جمله : ممکن است افتخار مصاحبه را به من بدهید ؟ در صورت نیاز لطفا با شماره تلفن … تماس حاصل فرمایید.

نکاتی که باید رعایت شود تا يك نامه استخدامي موفق داشته باشيد:

1– نامه خود را قبل از فرستادن غلط‏گيري و اصلاح نماييد . اگر بخواهيد كه به طور حرفه‏اي نامه را بنگاريد، حتماً بايد نامه شما خالي از اشتباهايت نظير اشتباهات چاپي، املائي و دستور باشد. بيشتر نامه‏هاي از اين دست به دليل چنين اشتباهاتي تاثير داده نمي‏شوند.

2– نامه خود را به نام فردي كه شما را استخدام مي‏كند و يا مديريت استخدام و يا قسمت استخدام ارسال كنيد . با شركت فوق تماس بگيريد و نام فردي كه در قسمت استخدام مسئول اين گونه امور است را گرفته و نامه خود را به نام ايشان ارسال نماييد، اين كار يك آغاز و ابتكاري است كه تاثير مثبتي را بر روي خواننده نامه استخدامي شما مي‏گذارد.

3– نامه خود را به نام شخصي بفرستيد، نه به نام شركت . از اسم و سمت شخص فوق استفاده كنيد در صورت ممكن و تذكير و تانيث ايشان را در صورت عدم آگاهي حدس نزديد، هدف شما اين است كه نامه را براي فردي ارسال كنيد كه قصد دارد شما را استخدام كند و نيز شما قصد همكاري با ايشان را در آينده داريد.

4– با كلمات دلخواه خود بنويسيد. نامه استخدامی شما به مانند روزمه شما بايد كاملاً نشان دهنده و بازتاب انديشه و تفكر شما نسبت به چنگ آوردن شغل جديد باشد. كارفرمايان دنبال اطلاعات علمي و همچنين شوق و ذوق كاري شما هستند.

5– كتابهاي مرجع را براي برطرف كردن و احياناً كمك در نكات دستور و املائي بكارگيرد . براي اينكه واقعاً يك وضعيت نكوهش آوري به وجود مي‏آيد هنگامي كه شما اشتباهات املائي و يا دستور داريد, هرگز در استفاده كردن از كتابهاي مرجع و لغت ترديد نكنيد و حتي از كتاب هاي گوناگون كه در دستور، لغت و ادا كردن كلمات كمك مي‏كنند بهره ببريد.

6– در نامه خود نشان دهيد كه اطلاعاتي از سازمان يا شركت فوق داريد . اين دقيقاً محلي است كه شما مي‏توانيد نشان دهيد كه درباره ايشان تحقيق كرده ‏ايد، همينطور و بدون اططلاع شماره تلفن شركت فوق را نگرفته ‏ايد، شما مي‏دانيد كه شركت مزبور چه كساني هستند، چه ميكنند و به همين دلايل انتخابشان مي‏كنيد.

7– از عبارت و جملات استفاده كنيد كه براي كارفرما قابل شناختن و معني‏ دار باشد . نامه خود را تا جايي كه ممكن است مرتب و معني‏دار جلوه دهيد طبقه ‏بندي شده آن را عرضه كنيد، دانسته‏ هاي خود را از شركت و خريداران و نيز نحوه عرضه كالا در آنجا بيان كنيد. و وارد كلمات و اطلاعات تصنعي و حرفه ‏اي خود كه به شغل مورد نظر مربوط نيست، نشويد.

8– مطئمن شويد كه آدرس خود به همراه شماره تلفن را در نامه خود قيد كرده‏ ايد . حتماً بايد آدرسي كه جواب نامه شما مي ‏بايست به آن بازگردد را ذكر كنيد، مي‏تواند شامل كد پستي، شهر، تلفن و آدرس محل سكونت باشد.

9– حالت رسمي و يا حرفه‏ ای به نام خود بدهيد تا خود را به صورت حرفه‏اي جلوه دهيد . در اين صورت نامه شما براي طرح مصاحبه نزديك شده در واقع ارزش نامه شما هنگامي آشكاري شود كه براي مصاحبه دعوت شويد.

10– “من“ را كم ارزش جلوه دهيد و به “شما“ اهيمت بدهيد . يعني کاری كنيد كه كلماتي مانند “من انتظار دارم“ را به “شما مي‏ خواهيد“ تبديل كنيد، در واقع “شما مي‏ خواهيد“ مربوط به خواسته‏هاي كارفرما مي‏باشد. شما چه كاري مي‏توانيد براي شركت كارفرما انجام دهيد و در واقع هر چه بيشتر به خواسته‏ هاي كارفرما بها دهيد، ميل انجام مصاحبه با شما افزايش مي‏يابد.

11– مطئمن مطالب را بيان كنيد اما خود نمايي نكنيد . تمامي ملزومات را براي انجام كار شرح دهيد، سعي كنيد تا مسيري را براي ارتباط مناسب بين توانايي‏ها و قابليت هاي خود و نيازهاي كارفرما پيدا كنيد، بر روي قابليت زيست ‏پذيري خود تاكيد كنيد و اينكه مي‏توانيد خود را با شرايط كاري وفق دهيد.

12– مطمئن شويد كه كارفرما نامه شما را با بينش منحصر به فرد مربوط به شما مي‏خواند . موضوع اصلي تمامي موارد قابل ذكر در نامه را تجربه، توانايي، قدرت, هنر و نيروي كاري خود قرار دهيد و نيز شرح دهيد كه چگونگي اين موارد در خدمت شركت قرار مي ‏گيرد و در اين هنگام سعي كنيد از كلمات و جملاتي استفاده كنيد كه به گرمي حالات شما را بيان كند.

13– نامه خود را به گونه‏اي طرح كنيد كه نشان دهد مشا به هر نحو شايسته همكاري با ايشان هستيد. . توضيح دهيد كه شما كه هستيد و چه كاري را مي‏ خواهيد براي كارفرما انجام دهيد، بيان كردن اين حالات در لغت زياد مشكل نيست و نيز نشان دهيد كه شما خود نيز درخواست همكاري داريد.

14– ساختمان ‏بندي نامه خود را به گونه‏ اي تنظيم كنيد كه بيان كننده هدف ويژه و مخصوص خود شما باشد. . هدف اصلي نامه استخدامي خود را در پاراگراف ابتدايي شرح دهيد، تصميم بگيريد كه بر روي اين موضوع زياد بحث كنيد و مطمئن باشيد كه در عين حال اين كار شما انگيزه كارفرما را براي به جريان انداختن كار شما تقويت مي‏كند.

15– نسبت به درجات علمي و مدارج تحصيلي خود در نامه اهميت بدهيد . مي‏توانيد به نحوي آنها را جلوه‏دار نمايش دهيد، يا نوع قلم آنها رعوض كنيد و يا زير آنها خطي كشيده و يا مي‏توايند حق در ليستي آنها را ارائه نماييد فقط در تمامي اين حالت سعي داشته باشيد كه قابليت خواندن خود را از دست ندهند. اين كار حتي وقتي كه كارفرما نامه شما را سطحي هم مي‏خواند، مي‏تواند بقدر كافي مؤثر باشد.

16– كوتاه و مختصر و خلاصه آن را ارئه كنيد . نامه را ساده و تميز ارائه نماييد نه در هم ريخته، در هر پاراگراف از هفت خط بيشتر ننويسيد و نيز سعي كنيد در هر پاراگراف از پنج خط يا كمتر بهره ببرييد. طول جملات را تنوع ببخشيد، هيچ يك از جملات خود را طولاني عرضه نكنيد اما آنها را كوتاه هم قطع نكنيد، يك صفحه كاملاً كافيست براي يك نامه استخدامي.

17– توانايي‏هاي خود را با دليل اثبات كنيد . براي هر شغل و سمتي دو نوع توانايي و مهارت علمي داريم: مهارت فني اصلي كه در واقع مهترين ارزش نيز مي‏باشد، دومي مهارتهاي كارداني در سطح وسيع  مي‏باشد كه براي كارفرمايان كاملاً مناسب و از ملزومات ابتدايي مي‏باشد… داشتن اولين نوع شما را هنوز پشت در بسته نگه مي‏دارد ولي همراه شدن اين با دومي شما را موفق مي كند

18– فقط نامه اصلي را بفرستيد . هرگز كپي اي كپي‏ هايي را همراه نامه اصلي و يا بدون نامه اصلي نفرستيد و از چاپگرهاي سونزي نيز بهره نگيريد و همچنين نامه خود را دستخط هم ننويسيد.

19– كپي از رزومه خود را نيز به نامه استخدامي پيوست بزنيد . حتماً به خاطر داشته باشيد كه هدف شما از نامه استخدامي اين است كه روزمه خود را به دست كارفرما برسانيد و شرايط را براي مصاحبه فراهم نماييد.

20– عكس خود را به نامه خود الصاق نكنيد . به غير از نوشتن نامه استخدامی براي شغلهايي مانند: بازيگري و شغلهايي مانند: بازيگري و شغلهايي كه با چهره سر و كار دارند، اختصاص دادن فضايي به عكس خود در نامه استخدامي كاري بيهوده است، براي كارفرمايان همين مهم است كه قابليتها و توانهايي‏هاي شما را با كار خود مرتبط بدانند.

21– نامه خود را با درخواستي تمام كنيد .اصلي‏ترين هدف در نگارش نامه استخدامي شفاهيان رسيدن به مرحله مصاحبه است بنابر اين در مورد مصاحب در انتها نامه خود سئوال كنيد و در خدمت مصاحبه را نيز فراموش نكنيد.

 اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
 • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
 • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
 • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
 • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
 • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید
 • نویسنده: ستاره
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۵:۴۴
 • کد دیدگاه: ۲۹۲۷۲۴۵

عالی بود ممنون ازتون🌹

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهدیس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۲:۳۸
 • کد دیدگاه: ۲۸۶۳۲۷۳

با سلام
من یک سال هست که تو یه سازمانی کار می کنم و چون دانشگاه می رفتم پارت تایم بودم. حالا یه نامه درخواست ادامه همکاری می خوام بنویسم که منو تمام وقت کنند چون هم دوس دارم ادامه بدم و هم اینکه واحد درسیم تموم شده. میشه در متنش کمکم کنید. ممنون

پاسخ دهید
 • نویسنده: علی شاهسون
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۳۱
 • کد دیدگاه: ۲۳۸۵۷۵۳

سلام یه متن درخواست کار از مدیرکل قطار شهری مشهد میخوام خیلی ساده میشه کمکم کنید ممنون

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۳:۱۰
 • کد دیدگاه: ۲۳۸۵۹۰۳

با سلام
دوست گرامی ما (سایت ایران استخدام) منتشر کننده ی آگهی های استخدامی سراسر کشور هستیم، بنابراین لطفاً جهت ارتباط با اطلاعات ثبت شده در متن آگهی ها تماس حاصل نمایید.
جهت جستجوی سایر موقعیت های شغلی مرتبط با شغل و استان مورد نظر خود اینجا کلیک کنید
موفق باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۵۸
 • کد دیدگاه: ۲۲۹۹۷۲۵

ادمين عزيز موقع دانلود ارور ميده نامه چه كنم؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۱:۴۷
 • کد دیدگاه: ۲۲۹۹۷۸۵

من الان چک کردم مشکلی نداشت دوست عزیز. یک مشکلی باید در سیستم و یا مرورگرتون باشه قطعاً

پاسخ دهید
 • نویسنده: نارین
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۵۳
 • کد دیدگاه: ۲۲۹۳۰۳۰

سلام ادمین، من دیروز تو یکی از صفحات مربوط به رزومه یه پیامی گذشتم. الان هر چی میگردم صفحه رو پیدا نمیکنم. بجز این صفحه، جای دیگه ای هم هست؟

پاسخ دهید
 • نویسنده: admin (علی احمدزاده)
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۱:۴۱
 • کد دیدگاه: ۲۲۹۳۱۸۷

متاسفانه موردی که درخواست کرده بودید موجود نیست

پاسخ دهید
 • نویسنده: نارین
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۱۷
 • کد دیدگاه: ۲۲۹۳۳۷۱

ممنونم

پاسخ دهید
 • نویسنده: Bahare.j.h
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۰:۴۳
 • کد دیدگاه: ۲۲۷۴۶۲۶

سلام خسته نباشید مرسی عالی بود❤❤

پاسخ دهید
 • نویسنده: آمنه برارزاده
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۳:۳۲
 • کد دیدگاه: ۲۰۱۷۹۰۲

با سلام و عرض ادب از شما من مدرک لیسانس زبان و ادبیات فا رسی محض گرفتم به این امید که به خودم این فرصت بدم دانسته هام را در جهت یاد گیری به کسانی که نمی دانند بهره مند سازم من درحال حاضر بی کارم و سابقه ی کاری ندارم خواهشمندم ازشما مسیولین کار پیگیر مشکلات همه ی جوانان باشید . با تشکر.

پاسخ دهید
 • نویسنده: رویا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۵:۲۳
 • کد دیدگاه: ۱۷۵۱۲۰۰

با سلام خدمت دوستان نازنینم حرف دوست عزیزم برای شرکت در دوره عباسمنش رو تایید میکنم من خودم به شخصه خیلی دختر مقیدی هستم ولی ادم تا به خودشناسی نرسد خدا رو نمی شناسدو با دچار شدن به سختی می نالد و ناسپاسی میکندمن از زمانی که با دوره های خودشناسی اشنا شدم خیلی ارامش دارم و خودبه خود سپاسگذاری میکنم و خدا رو شاگرم و این شاکر شدنم باعث شده مشکلاتم خود به خود حل بشه و به این شعر وایه وحدیث ایمان پیدا کردم که شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند(مطابق با تعبیر ایه هفت سوره ابراهیم) الان نماز خواندنم و قران خواندم بهم ارامش میده وواقعا برای تشکر و سپاسگزاریه که همچین نماز و قران خواندی اثر داره که از روی شناخت و اگاهی و سپاسگذاری باشد نه از روی ترس و اجبار و عادت واین گونه عبادات تاثیر بیشتری داره و جواب میده اما دوستان شرکت در دوره عباس منش هزینه اش بالاست و به جای ان وارد دوره معجزه سپاسگزاری خانم دکتر مجیدی (کاملا رایگان)و دوره پرورش افکار امیر شریفی و یا دوره جاوی ذهن استاد روح الله پیلبان بشوید که هزینه کمتری دارن.امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفتد دوستتون دارم خدانگهدارتون.

پاسخ دهید
 • نویسنده: آرش
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۴:۴۹
 • کد دیدگاه: ۱۹۶۴۱۲۳

رویا خانم
دوره خود شناسی کجا برگزار میشه
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: رتمین فتح الهی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۲:۱۵
 • کد دیدگاه: ۱۷۳۶۲۷۴

سلام و خسته نباشید
من باسختی درس خودندم و مدرک گرفتم به امید روزی که بتونم کاری پیدا کنم ولی نتونستم اواره ی این شهر و اون شهر شدم تا بتونم کارگری کنم و زندگیمد تغییر بدم ولی نشد الان چهارسال نامزدم و پولی ندارم که بتونم باهاش یه زندگی شروع کنم نمیدونم اخر وعاقبت من و امثال من چیه نه زندگی به من لبخند زد و نه لبخند زدنو یادم داد کاش میتونستم جامو با این اقایونی که میگن درس میشه عوض کنم تا اونا هم تلخی یا شیرینی این امیدای واهی رو بچشند

پاسخ دهید
 • نویسنده: ناشناس
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۸:۳۹
 • کد دیدگاه: ۲۲۲۷۲۴۳

خودتون رو با دیگران مقایسه نکنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: مهشید آجودان
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۲۶
 • کد دیدگاه: ۱۶۸۶۴۷۶

سلام وقت بخیر
در مورد رزومه نوشتن بسیار عالی بود .
سپاسگزارم

پاسخ دهید
 • نویسنده: محمد امیری
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۳:۲۹
 • کد دیدگاه: ۱۶۸۶۴۷۹

خواهش میکنم
آرزوی موفقیت

پاسخ دهید
 • نویسنده: حجت عبادی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۴:۰۶
 • کد دیدگاه: ۱۵۴۳۶۴۹

سلام عرض ادب خسته نباشد
حجت عبادی که درماه96/2/1درشهرداری منطقه9تبریزکارمیکنم نه ماه شده هیچ پولی به من ندادن مدرک منوگرفتن استخدام کنن هنوزمیگوین مجوزنیست نمیتونیم قراردادبزنیم منم نه ماه شده کارمیکنم هرجانامه می دهم به کارمن رسیدیدگی نمیکنن من شرمنده خانوادم شدم صاحب خونه هم میندازه بیرون خاهش میکنم مشکل من راحل کنین

پاسخ دهید
 • نویسنده: جوادسوری
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۵۶
 • کد دیدگاه: ۱۳۷۳۴۸۸

با سلام
من 28سالمه.دانشجو ترم اخردرحال ارائه پایان نامه ام. ساکن کرجم. متاهلم و خانمم باردار هست. یکسال و پنج ماهه دنبال کارهستم ولی چون معرف ندارم ویا… بیکارهستم. 4کاریابی کرج و دوکاریابی تهران وچون که درس خوندیم باید بیکارباشیم و جایی براکاردر این خاک نداشته باشیم. سرایدارم کرج.باحقوق ماهی 500بدون بیمه. شب که میخابم ازخدامیخام که ازدستم راضی باشه و صبحی درکارنباشه.دنبال پشت میزنشینی هم نبودم .کار،کارهست فقط شرمنده روی همسرم و زندگی نباشم.

پاسخ دهید
 • نویسنده: مامان بهار
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۱۰:۲۸
 • کد دیدگاه: ۱۴۵۵۳۶۰

با سلام واحترام
آقای جواد سوری بزرگوار
از خواندن پیامتان خیلی متاثر شدم ،ولی من هم این دوره هارو پشت سر گذراندم و یاد اون روزها آفتادم که به ظاهر با ایمان دنبال کار بودم .ولی الان از اون روزها حدود 8 سال میگذرد و من به تمام آنچه که در رویا و آرزوهایم بود در مورد کار الان دست یافتم از زمانی که به خداوند با تمام وجود ایمان آوردم (البته این مستلزم اول خودشناسی خود هست)چیزی که به من کمک کرد تا به این مرحله دوست داشتنی از زندگی برسم آشنایی من با گروه تحقیقاتی عباسمنش بود
پیشنهاد میکنم که حتما از این سایت دیدن کنید و کلیپ های رایگان آن استفاده کنید واقعا معجزه اتفاق می افتد. به امید اتفاق های خیلی عالی قبل از تولد فرزند نازنین تان
شاد و تندرست و ثروتمند باشید

پاسخ دهید
 • نویسنده: soroush
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۸:۰۱
 • کد دیدگاه: ۱۴۶۷۹۰۰

باسلام خدمت آقای سوری عزیز

متاسفانه ملت همیشه در صحنه بجای اینکه دست آدمو بگیرن یه راهی جلو پات میذارن که کلا همه چیو بیخیال بشی و در کل همه هم میگن این روزهارو داشتن من با 20 سال سابقه کار الکترونیک الان بیکارم ولی اعتقادم این هست که هر چیزی وقتی داره وقتش که برسه حله تا اون بالایی نخواد بقیه چرته
بجای عباس منش قرآن بخون تو همون خداوند گفته تا من نخوام برگی روی زمین نمیوفته

پاسخ دهید
 • نویسنده: ارین داودی
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۰:۳۱
 • کد دیدگاه: ۱۷۲۱۵۹۵

بی شک با نظر شما موافقم روزی رسان اون بالای هستش هر انچه تو خواهی ن ان شود هرچه خدا بخواهد همان شود

پاسخ دهید
 • نویسنده: Mori taj
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۴۲
 • کد دیدگاه: ۲۸۹۹۵۹۵

دیگه پیش میاد

پاسخ دهید
 • نویسنده: رضا
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۲۳:۰۲
 • کد دیدگاه: ۱۳۳۹۰۹۵

باسلام اینجاب رضا داوابادی از اراک که 23سال که پدرم فوت کرده بیکار هستم و تهد پوشش کمیت امداد و بیکار هستم و سر پرست خانواده وبرادرم متاهل شده رفت سر خونه زدگیش و قبل که متاهل بشه اون خرج خونه میداد العان من باید بدم چند ماهی که شرکت کالبر کار میکردم تخلیه نیرو داشتن 20نفر اخراج کردن و بیکار شدم ولی خیلی دنبال کار کشتم حتی کاریابی اداره کار ثبت نام کردم نمیدونم چکار کنم حتی 8سال سابقه بسیج دارم وحکم شوائ با کار های که بلدم انجام بدم سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر وحراست جایی یا شرکتی بلدم انجام بدم جون هم خدمتم دادکستری بوده هم تو بسیج دورش دیدم بازرسی و تسیسات هم بلدم انجام بدم به ارواح خاک بابام خسته شدم از بس گشتم دوست داشتی بیایی تحقیق کنید

پاسخ دهید
 • نویسنده: س.آذرخرداد.
 • تاریخ ارسال:
 • ساعت ارسال: ۰۹:۰۵
 • کد دیدگاه: ۱۳۱۰۲۸۴

سلام.
من لیسانسه هستم.28سالمه.عاشق معلمی هستم.چکارکنم توآموزش وپرورش قبول شم.آیاراهی هست.این استخدامی که اومده هرشهری فقط یک نفرمیگیره.درحالیکه تعدادبیکاران خیلی زیاده.حتی بعضی ها به نون شب هم نیازمندم.منتظره جوانتونم

پاسخ دهید
جهت عضویت در صفحه اینستاگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ 1391/1/10 راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی