اطلاعات بیشتر

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی پتروشیمی شیراز سال 93

كارت ورود به جلسه از تاريخ دوشنبه 8 ارديبهشت الي چهارشنبه 10 ارديبهشت قابل پرينت گرفتن مي باشد. محل دقيق آزمون هر فرد بر روي كارت ورود به جلسه آزمون نوشته شده است.

به استحضار كليه داوطلبان مي رساند كه:
1) آزمون در تاريخ جمعه 12 ارديبهشت ماه برگزار مي گردد.
2) كارت شركت در آزمون آماده شده است و هر داوطلب مي بايستي پس از ورود به سايت آزمون http://sess.shirazu.ac.ir/petro با وارد كردن كد ملي و كد رهگيري آن را مشاهده و چاپ نموده واطلاعات ثبت شده، خصوصا ساعت و عنوان آزمون را چك نمايد. محل حوزه هر داوطلب و آدرس حوزه بصورت كامل ذكر شده است. نكاتمندرج در پايين كارت نيز مطالعه و كاملا توجه شود.

3) كارت ورود به جلسه آزمون فقط جهت داوطلباني كه كليه مراحل ثبت نام را با موفقيت به اتمام رسانده اند صادر شده است. اگر سيستم پيغام عدم صدور كارت را مي دهد بدين معني است كه ثبت نام داوطلب ناقص بوده است (مثلا به علت عدم واريز وجه، بازگشت وجه به حساب پرداخت كننده بعد
از واريز و واريز ناموفق و ….).
4) مهلت هر اقدام جديدي جهت تكميل و يا ويرايش اطلاعات ثبت نام تمام شده است و داوطلباني كه كارت آنها صادر نشده به هيج وجه با ما تماس نگيرند چون هيچ اقدامي انجام نخواهد شد. تاكيد مي گردد كه هيج تغييري در رابطه با اطلاعات مندرج بر روي كارت قابل انجام نيست و با ما تماس نگيريد.
5) اگر كد رهگيري را فراموش نموده ايد از طريق بازيابي كد رهگيري اقدام نماييد. اگر دكمه “ارسال ايميل بازيابي كد رهگيري” را زده ايد و ايميل و اسپم ايميل خود را چك كرده ايد ولي كد رهگيري را دريافت نكرده ايد، لذا حتما در هنگام ثبت نام ايميل را اشتباه وارد كرده ايد. در اين صورت به منظور احراز هويت لطفا كد ملي ، نام، نام خانوادگي، تاريخ تولد، شماره سريال شناسنامه، مقطع، رشته را با ارسال نماييد و حتما بنويسد “ايميلم (petro@shirazu.ac.ir) “ايميل صحيح خودتان” به ايميل ما را اشتباه وارد كرده ام” تا پس از بررسي ، كد رهگيري را دريافت كنيد.
6) ايميل فقط براي اخذ كد رهگيري داوطلباني است كه ايميلشان را اشتباه وارد كرده اند. به سوالات متفرقه ديگر از طريق ايميل به هيج عنوان جواب داده نمي شود. هر گونه اطلاع رساني لازم را فقط در بخش اطلاعيه ها و پاسخ به پرسشهاي متداول مي توانيد ببينيد.

توضيح : جهت اطلاع از آخرين اخبار آزمون اینجا کلیک نمایید

با آرزوی موفقیت-ایران استخداماگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 10:09

  کد دیدگاه : 67359

  با سلام
  تشکر میکنم از زحمتهای بی دریغتان

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سجاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:56

  کد دیدگاه : 67116

  کاش در این پست می گفتید از کدوم لینک نسبت به پرینت کارت باید اقدام کرد..با تشکر..

  پاسخ دهید
  • نویسنده : محمد امیری

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:09

   کد دیدگاه : 67122

   با سلام
   سجاد جان توضیحات تکمیلی به پست افزوده شد.
   موفق باشید

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...