جزئیات بیشتر در مورد خبر

پرداخت حقوق ماهانه کارکنان تامین نیروی شهرداری در سه بازه زمانی

جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی کارمندان اینجا کلیک نمایید


خبر 29 تیر 98: دسته بندی برای پرداخت حقوق کارکنان تامین نیروی شهرداری کرج

رئیس شورای شهر کرج از پرداخت حقوق ماهانه کارکنان تامین نیروی شهرداری در سه بازه زمانی خبر داد.

عباس زارع در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وضعیت پرداخت حقوق کارکنان تأمین نیروی شهرداری کرج که مدتی است با تأخیر انجام می‌شود، گفت: شهرداری کرج توان پرداخت حقوق کارکنان تأمین نیرو را به صورت یکجا ندارد، زیرا نهادی است درآمد – هزینه که باید درآمد کسب کند تا بتواند حقوق کارکنان را پرداخت کند.

وی با اشاره به اینکه حقوق کارکنان شهرداری کرج هرماه پرداخت می‌شود، گفت: حقوق کارکنان تأمین نیرو طبق سه دسته بندی پرداخت می‌شود یعنی گروه اول یکم تا پنجم هرماه، گروه دوم پنجم تا دهم و گروه سوم دهم تا پانزدهم حقوق دریافت می‌کنند.

رئیس شورای شهر کرج در پاسخ به این سوال که دسته بندی پرداخت حقوق باعث ایجاد تأخیر می‌شود، برای حل این مشکل چه تدبیری اندیشیده شده است، گفت: دسته بندی برای پرداخت حقوق به هیچ عنوان تأخیر در پرداخت تلقی نمی‌شود، هزینه حقوق و دستمزد مجموعه شهرداری بالا است به همین دلیل نمی‌توان حقوق همه کارکنان را در یک تاریخ مشخص انجام داد اما همه کارکنان هرماهه در بازه زمانی تعریف شده حقوق خود را دریافت می‌کنند.

زارع با اشاره به اینکه برای پرداخت به موقع حقوق پرسنل شهرداری کرج در حوزه مالی – اقتصادی این نهاد برنامه‌ریزی درست و دقیق انجام شده است، تاکید کرد: در بحث تأمین و اختصاص برخی خدمات و امکانات رفاهی مانند استفاده از استخر و یا انجام سفر تفریحی، از شهرداری کرج خواسته‌ایم تا کارکنان تأمین نیرو نیز از این امکانات بهره مند شوند.

وی با تاکید بر اینکه تلاش می‌کنیم همه کارکنان شهرداری کرج از امکانات رفاهی بهره مند باشند، گفت: مقرر است این موضوع در کمیته پرسنلی شهرداری مطرح، بررسی و اصلاح شود.

منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...